Karım başkasından mı hamile?

Gizli Üye
Karım 4 aylık hamile. İlk 3 ay düşük riski var nazar değer vesayre nedenlerle söylemedik ailemize sonra bi süre kaynadı geçen hafta aile yemeğinde bombayı patlattık. Herkes sevindi ama abim biraz bozuldu anlamadım. Yemekten sonra da beni bi köşeye çekti konuşmaya başladı. Tedavi oldun mu falan dedi yok ne tedavisi senin kuş ötmüyo diye benim ki de öyle olacak diye kural mı var dedim. Sinirlendi saklama abim senin iyiliğin için soruyorum dedi. Ciddi bişey söylüyo gibiydi yemin ederim tedavi falan olmadım dedim. Durumu anlattı babam da sperm azlığı ve kalitesizliği vardı tedaviyle çocuk sahibi oldu abimde evli ve tedavi görüyo. Bu sorun genetikmiş. Bana hani belki sende yoktur ama bi sperm testi yaptır dedi. Benim de aklıma kurt düştü yaptırdım. Perşmbe günü sonuçlar çıktı bende de aynı durum vardı doktor bu şekilde çocuk sahibi olmanız çok zor dedi. Ama hani imkansız der gibiydi ya o an dondum kaldım aklımdakileri soramadım. Bu sorunun bi çok farklı nedeni olabilir dedi. İşte bilmem ne faktörler ve genetik olabilirmiş. Beynim dondu o an karım hamile bu nasıl oluyo diyemedim. Belki 4 ay önce normaldi şimdi sorun var böyle bişey olabilir mi? Bi kaç hafta içinde aynı testten tekrar yaptırmam gerekiyormuş o zaman kesin sonuç belli olurmuş. Bu konudan önce karımdan şüphem yoktu ama bu durum çok karışık. Karım başkasından hamile olabilir mi?
Karım başkasından mı hamile?
16
12
Görüşünü yaz