Bebeğime eşimin babaannesinin adını vermek istemediğim için dışlanıyorum, ne yapabilirim?

Gizli Üye
2 ay sonra dogum yapacagim. Bir kizim olucak. Esimin babaannesi de 4 ay once vefat etti. Herkes onun adini vermek istiyor. Kendi ailem bile onayliyo bunu vefali olmam gerekiyormusum. Babaannenin adı da Çimen. Çimen? Gercekten Çimen. Hayir kizima "ot" ismini mi koyucam. Tamam bende babaanneyi seviyorum ama manasiz bir ismi var cocuguma yapamam bunu. Hani uyumlu olsun kalpleri kirilmasin diye Çiçek olsun bari dedim sen bizle dalga mi geciyorsun deyip arayip sormayi kestiler. Ben Ada adını vermek istiyorum. Eşimde Çimen Ada olsun diyo. Cidden cildiricam artik nasil kurtulcam bu inatlarindan. Esimin gizlice Çimen koydurmasindan korkuyorum
Bebeğime eşimin babaannesinin adını vermek istemediğim için dışlanıyorum, ne yapabilirim?