Kararsız kaldım eşimin davranışları yüzünden kürtaj oldum, vicdanım sızlıyor, nasıl atlatabilirim?

Gizli Üye
Bir buçuk yıllık evliyim evlendim hemen hamile kaldım bebeğim 8 aylık 1 hafta önce baktım tekrar hamileyim. Korunuyordum korunurken hamile kaldım.

Eşimin maddi de manevi de gücü yok bana dediği şey senin için zor olcak napçaksın dedi. Sanki bütün yük benim sorumluluğummuş gibi. Doğum yaptığımdan beri kimse yardım etmedi ameliyat oldum yinede ne ailesi geldi ne kendi destek olmadı bana. annesi alt katımda oturduğu halde. Gelip destek çıkmadı.

Her şey o kadar üzerime geldiki aldırmayı düşündüm sonra vazgeçtim. Ama eşim de aldırmayı düşündüğü için ortak karar olarak aldırdım 3 gün oldu. 5 haftalıkmış bebek. Ama kendime gelemedim hala içimde vicdan azabı yaşıyorum. Eşimden de nefret etmeye başladım ne süratini görmek istiyorum ne o eve giresim var. Çünkü bana biraz destek olsaydı eğer böyle olmıçaktı.

Çocuk ağladığı zaman bile bana dediği şey al şunu ben sevmem ağlayan bebek bir duşa bile girmek çocukla girer oldum. Eğer doğursaydım nasıl bakacaktım aralarında yaş farkı yoktu. Mama yemediği halde bebeğime aldığı bez bile adamın zoruna gidiyo. Bunu nasıl atlaticam?
Kararsız kaldım eşimin davranışları yüzünden kürtaj oldum, vicdanım sızlıyor, nasıl atlatabilirim?
6
13
Görüşünü yaz