19 yaş Baba olmak için erken mi ?

Gizli Üye
19 yaşınadıyım ve Baba olmak istiyorum. Bebekleri çok seviyorum ve kendimi Baba olmak için hazır hissediyorum şu anda Üniversite 1. Sınıf öğrencisiyim ve bir sevgilim bile yok ama bu babalık duygusunu çok merak ediyorum sizce erken mi?
Güncellemeler
+1 yıl
Yorumlarda herkes 19 yaşın çok erken olduğu söylemiş bu kadar insan aynı fikri savunuyorsa demek ki siz haklısınız. Ben sadece bu duyguyu merak ettiğim için istemiştim.
19 yaş Baba olmak için erken mi ?