Gebelik Günlüğüm: Beni Korkutan Küçük Bir Melek!

3 haftadır benim içimdesin. Ama en unutulmaz gün olarak ben hep dünü hatırlayacağım sanırım bebeğim.

Dün, çok yoğun olmayacak şekilde pembe leke getirdin sen bana. Biliyorum bu kanama senin yerleşmen için gerekli bir durum. Ama yine de dün yüreğim ağzıma geldi.

Benden gitme ihtimalin bile gözlerimin dolmasına yetti. Seni istemeyenleri hissedip gidebilirdin. Ama sen annenle kalmayı tercih ettin küçük melek.

Küçük hanım /küçük bey annen senin hep yanında olacak. En ufacık bir sıkıntında, kafana takılan bir soruda ben hep yanında olacağım.

Dün dokuz ayın geçtiğini ve seni kucağıma aldığımı hayal ettim. Hayal bile olsa gözlerimin dolmasını engelleyemedim. O senin her şeye göğüs geren annen, sana karşı - sadece sana karşı - bir melek olacak.

Ben benimle olduğun süre boyunca kız hissettim seni. Baban mı? Baban da kız oluyor bizimki dedi. Ben söylemeden o bağ kurdu seninle.

Ailemize, hayatımıza hoş geldin.

Ben bu hayatta bu kadar mutlu olacağıma inanmazdım. Sen ve baban bana yeminlerimi, doğrularımı, duvarlarımı unutturdunuz.

Minik melek sana biraz babanı anlatayım. O dünyanın en iyi adamı. Babanın senin odan için o kadar güzel fikirleri var ki. Bana anlatıyor, ben duygusallaşıyorum.

Daha bana kendini belli etmiyorsun bebeğim ama dün yaşadığım korku ömrüme yetti. Doğunca da anneni böyle korkutmazsın değil mi?

Unutma meleğim annen senin için yaşıyor. Bu zamana kadar olan yolculuğumun sebebi sensin. İyi ki beni annen, o çok iyi yürekli adamı da baban olarak seçtin.

Bu akşam babanla bağ kurmaya devam edeceksin bebeğim. Ve doğunca sakin bir bebek olacaksın. Çünkü sen sevgisizlik nedir bilmeyeceksin.

Annen baban seni çok seviyor, her gün sabah akşam demeden sağlıkla doğman için Allah'a dua ediyorlar.

Biz 3 haftalık olduk.
Biz 3 haftalık olduk.
Gebelik Günlüğüm: Beni Korkutan Küçük Bir Melek!
3
0
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

30
 • Sazimentt12
  Ilk gebelik ilk heyecan
 • Gizli Üye
  Korkmayın o yerleşme kanaması aynısı bana da olmuştu biraz dinlenin yattın mümkünse sadece tuvallet ihtiyaçınız için kalkın bişey olmaz bende yaşadım ordan biliyorum
 • Şanssızzselma
  6 aylık olunca onunla elini hissedersin 😊
  Anne babası sevgisini daha anne karnından başlayarak alıyor :)

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

YÜKLENİYOR...