Gebelik Günlüğüm: İçimden Bir Yaprak Havalandı, Gökyüzüne Doğru Yol Aldı

Ersözmasal

Kaderin en güzel rüyasısın. Benim içimdeki en güzel sevgi kırıntısısın. Ben seni tanımadan bilmezdim aşk bu kadar özel ve güzel bir şey. Mucize misali çıktın karşıma, tesadüfler silsilesi bizi karşılaştırdı. İlk başta belki anlaşamadık, kavga ettik. Ama sonra sen bana kendini o kadar güzel affettirdin ki kalbime taht kurdun. Ben senden vazgeçemem artık. Özel günlerimizi unutmadın, beni hep el üstünde tuttun. Bana sesini bile yükseltmedin nedenini sorduğumda senin güzelliğine hakaret hayatım dedin. Ayları, yılları birlikte devirdik. Birlikte gezdik, birlikte eğlendik. Daha sonra en unutamayacağım tarih geldi çattı.

20 Ağustos 2018;

Tatile çıkmıştık. Sen hayalimdeki yeri bilmiştin ve beni Paris'e götürmüştün. Eyfel kulesinin önünde aşkımızı herkese haykırıp, bana "Bu seni seven adama bir ömür boyu katlanır mısın? Çünkü bu adam seni bir boyunca sevmeye razı demiştin." Ben önce şaşırmıştım daha sonrasında evet demiştim sana.

Ben seninle ömrümün en büyülü zamanları yaşadığımı hissediyorum. Sen benim ömrümün aşk meleğisin. İyi ki ilk kavgamızda beni terk etmedin, bırakmadın beni.

Mucizemize;

Güzel bebeğimiz. Annenle baban böyle aşık birbirine, sen tam bir aşk evine geliyorsun.

Sen bizim hayatımızsın. Biz en güzel aşkı seninle yaşayacağız. Birlikte büyüyüp, birlikte eğleneceğiz.

Biz seni ne kadar çok istemişiz meğer. Sevdiğim adamdan bir bebeğim olmasını ne kadar çok istemişim.

Seni çok seviyoruz miniğimiz.

Biz seninle bağ kurmaya devam ettikçe ne kadar mutlu olduğunu hissediyorum ve gözlerim doluyor. İçin için ağlıyorum. Ama senin tadını çıkarıyorum. Kokunu hayal edip, gözlerinin rengini tahmin ediyorum. Daha cinsiyetini bile bilmiyorum. Ama sen benim bu hayattaki tek gerçeğimsin. İyi ki varsın meleğim.

Tek bir dileğim var o da zamanında doğman!

Gebelik Günlüğüm: İçimden Bir Yaprak Havalandı, Gökyüzüne Doğru Yol Aldı
Gebelik Günlüğüm: İçimden Bir Yaprak Havalandı, Gökyüzüne Doğru Yol Aldı
1
2
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
 • Şanssızzselma
  Okudukça kalbim eriyor annelik bizim mucizemiz
 • 1randoman
  Tamamını okuyamadım kusura bakmayın, maalesef böyle bir hayatım olmadı ve olamayacak. Sağlıkla dünyaya gelir inşallah bebeğiniz, Allah analı babalı büyütsün. Bir ömür mutluluklar.
  • Teşekkür ederim. Neden böyle hayatınız olmayacak?

  • 1randoman

   Rica ederim. İş işten geçti çünkü...

  • Anlatmak isterseniz dinlerim

  • Hepsini Göster
 • Yorum yapmak istemiyorum
YÜKLENİYOR...