Gebelik Günlüğüm: Hafta Hafta İlerliyoruz Mutluluğa...

Ersözmasal

Bugün tam 3 haftalık oldun. 3 haftadır benim içimdesin, benim canım, benim kanımsın. Yaptığım her şeyin şahidisin.

Ben seni daha geçen hafta öğrendim. Bir taraftan seni delicesine istediğimi biliyordum. Ama test negatif çıkarsa diye düşünmeden edemiyordum. Korkularımdan sıyrıldım, test sonucuna baktım negatif çıktı. Pes etmedim sonuçta gebelik testlerinin yanılma payı olurdu. Arabama atlayıp hastaneye kan testi yaptırmaya gittim. Hissediyordum o an, seninle ne kadar geç tanışsak da benimle olduğunu biliyordum. Sonuç pozitifti. Anne oluyordum. Hayatıma hoş geldin minik mucizem dedim sana içimden. Doktor daha çok küçük olduğunu da iletti.

Seni benden daha hevesle bekleyen biri vardı. Yüreğimin yarısı, gözlerimin içine bakan sevgilim, baban yani. O anın heyecanına kapılıp aradım babanı. Hastanede olduğumu, bebeğimiz olacağını söyledim. Baban o kadar mutlu oldu ki bitanem.

Ama bizim mutluluğumuzu kıskanan senin sözde babannen ve deden. İstemediler seni. Bana aldır bunu diye baskı kurdular. Ben kendimden vazgeçerim ama senden vazgeçemem annem.

Sen bizim ilk bebeğimiz, sen bizim aşkımızın en güzel mucizesisin.

Babanla ben, dün gece biraz senin hakkında konuştuk. İkimizde sana dün kızım diye seslendik. Biliyoruz daha cinsiyetinin ne olduğu belli değil. Zaten bizim için cinsiyet değil sağlıklı olman önemli.

Babanla o kadar güzel anlaştın ki, baban sana o kadar aşık ki. Durmadan sevdi seni, durmadan öptü. Benim mutluluktan gözlerim doldu. Ben de katıldım aranıza. Yani bebeğim, benim sabah akşam demeksizin yaptığım aktiviteyi dün babanla birlikte yaptık.

Babanın eli kadar, kalbi de sıcak miniğim. Ve sen doğunca elini onun kalbine koyunca nasıl harika bir adamı baba olarak seçtiğini anlayacaksın.

Biz ikimiz yarımdık, sana susamıştık. Ama sen gelince biz tamamlanmış olacağız. Seni istemeyenlere rağmen bebeğim.

Tek isteğim seni sağlıkla kucağıma alabileyim, bir de sen bana o güzel gözlerini dik biz aşk yaşayalım olmaz mı?

Hayalimi gerçekleştir Mucizem, seninle ilgili alışveriş yapacağım için çok mutluyum. Ama cinsiyetini bekliyorum meleğim.

Odanı dizayn etmek için sabırsızlanıyorum.

İyi ki bizi seçtin, biz seni çünkü şimdiden çok seviyoruz!

Gebelik Günlüğüm: Hafta Hafta İlerliyoruz Mutluluğa...
Gebelik Günlüğüm: Hafta Hafta İlerliyoruz Mutluluğa...
1
0
Görüşünü yaz
Kapat

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • Şanssızzselma
    Bunları günlük yapıp ajanda şekline getirmelisin. İlerde torunların da okur belki :)

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

YÜKLENİYOR...