Saç düzleştirici seçiminde kararsız kalanlara hangi ürünü tavsiye edersiniz?

Her bütçeye göre saç düzleştirici fiyatları farklılık gösterse bile, ucuza kaçtığınız bir saç düzleştirici yüzünden saçlarınızdan olabilirsiniz.

Çoğu marka arasından kalitesi ile öne çıkan Braun saç düzleştirici modelleri saçlarınızı şekillendirirken aynı zamanda korumaya da önem gösteriyor. Çünkü düzgün saçlara sahip olmaktan daha önemli olan bir şey varsa o da sağlıklı saçlara sahip olmak.
Sizin saç düzleştirici önerileri arasından tercihiniz hangisi?
Not: KizlarSoruyor. com bu anketteki yönlendirmelerden kazanç sağlıyor olabilir.

Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|3
160107

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 160

• Arzum lolita kullaniyorum cok memnunum ancak D secenegini incelemem gerek :) Maşa önerisi olan soru da var mi?

1|0
    0|0
  • Neyse ki saçlarım doğal düz ama öyle olmasaydı 4 numarayı tercih ederdim. Bıyıklarınızın üzerinde deneyebilir miyim?

0|1
    0|0
    • Sayın üyemiz, adminin bıyıkları üzerinde düzleştirme denemesi talebiniz alınmıştır. Size 24 saat içerisinde dönüş yapacağız.
      Teşekkür ilginize.

• Bunlar içinde; Braun Derece Ayarlı Saç Koruyan Düzleştirici
    Bunlar dışında benim kuaförümün kullandığı, keratin bakım yapan bir düzleştirici var ve en iyisi de keratinli düzleştiriciler zaten ama bu onların içinde de en iyisi: Keratherapy
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Tartışmasız philips. 9 senedir alalı sapasağlam ve çok iyi düzleştiriyor hala. Isı derecesi de var, istediğin ayarda yapıyosun ve geniş az az saç alıp uğraşmıyorsun. Düzlüğü de bozulmuyo da kolay koly öyle. Taa ortaokuldayken almıştım seneler oldu çok memnunum.

0|0
    0|0
  • Bunun için sac cinsi cok önemli her sac kullanamıyor ona gore ilk tavsiyemi yapayım 😊mesela ince teller için duzlestirici yerine fon makinasi tavsiye ederim 😊
    Saç düzleştirici olarak gercekten braun her seyde oldugu gibi bunda da cok basarili ve B seçeneği diyorum 😄

0|0
    0|0
  • Homend markasına ait saç düzleştirici bunların hepsinden iyi çıktı, kıvırcık saçlarımı tek düzleştiren düzleştirici oldu.

0|1
    0|0
  • Hiç saçımı düzleştirmek gibi bir derdim olmadı ama sürekli önüme çıknasından sıkıldığım için D dedim.

Bu şekilde insanları yanlışa yönlendiriyorsunuz haberiniz olsun.

0|0
    0|0
  • Remington'un derece ayarli sac düzlestiricilerinden birini tavsiye ederim. bilmemkac sene önce aldim hala kullaniyorum.

0|0
    0|0
  • Bende arzum'un Erdem kiramer var efsane onu tavsiye edebilirim

1|0
    0|0
  • Braun

0|1
    0|0
  • Remington 8 yil once aldigim hala calisiyor ve cok iyi durumda artik sikildigim icin 2. yi aldim yine remington artik daha almam herhalde🤣

0|0
    0|0
  • Tesettürlüyüm ama arada ben de kullanıyorum :p braun

0|0
    0|0
  • 1. seçenek. 5 yıl kadar önce kızım istemişti. Doğum günü hediyesi almıştım. Artık kullanmıyor. Hergün bir düzleştirici, bir saç kıvırıcı bir ütüsü yapa yapa, o ara saçları o kadar yıprandı ve yandı ki. Dökülmeye başladı ben de hepsini elinden alıp, kullanmasını yasakladım bu elektrikli aletleri..

0|0
    0|0
  • Dereceli olan daha iyi. Isıyı saça göre ayarlarız

0|0
    0|0
  • En iyi remington kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Ben Philips kullanıyorum /:

0|0
    0|0
  • Remington uzun zamandır kullandığım bir marka
    Ve memnunum
    #BirKezbanınSeyirDefteri

0|0
    0|0
  • Remington hoştur...

0|0
    0|0
  • Ramington çok iyi

1|0
    0|0
  • Açıkçası ben Babyliss Pro 230 saç düzleştiricisini öneririm, kullanıyorum ve memnunum. :) Ama bu seçeneklerden birini tercih etmemiz gerekiyorsa D şıkkı daha avantajlı gibi. :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    140

Erkekler Ne Diyor 107

• Reklam mı bu? Piyasada 50 çeşit varken neden 2 marka?

0|0
    0|0
  • Remington Amerikan malı.
    Braun Alman malı.

0|0
    0|0
  • Braundur ya.

0|0
    0|0
  • Bilemedim

0|0
    0|0
  • Braun

0|0
    0|0
  • Saç koruma özelliği olanlar iyi, çok kız saçını yakıyor

0|0
    0|0
  • Erkeklerin Remington'dan anladığı...

1|0
    0|0
  • Anket tutmuş.

0|0
    0|0
  • Kadınlar neden doğanın kendilerine bahşettiği doğallığı kullanmazlar da illaki saçlarının kırılmasını ve dökülmesini fark etmeye başladıkları zaman yeni bir çözüm aramaya başlarlar.
    Bu ürünler saçınızı yakıyor diyoruz inanmıyorlar.
    Bu ürünler saçınızı inceltiyor diyoruz inanmıyorlar.
    Bu ürünler saçınızı kırıyor diyoruz inanmıyorlar.
    Bunlara inanmadığınız zaman olayı fark ettiğinizde geç kaldınız demek

0|0
    0|0
  • Philips ütü 😂

0|0
    0|0
  • Braun seçilmeli de model bilmem.

0|0
    0|0
  • Derece ayarli en uygunu her buyceye uygun ve sabit ayarda olması daha kullanışlı uzun ömürlü olmasını sağlar.

0|0
    0|0
  • Çok iyi olmuş konu ya bende saçları 10 yıl sonra zorla ve hayatımda son kez uzattım buyuk olasılıkla ilerde dökülecek düzleştirici arıyordum düzgün birşey bu konu çok işe yarar

0|0
    0|0
  • Ütü kullanın ütü :)

0|0
    0|0
  • Grundig macaron serisi ya da HD 5330 serisi , keratin körüklü plakalar ion ozelligi ve otomatik kapanma ozellikleri var

0|0
    1|0
  • Braun

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum admin efendi

0|0
    0|0
  • Emeğine sağlık

0|0
    0|0
  • Braun'un her ürününe güvenirim.