En kolay part time iş sizce hangisi?

18 yaşındayım okuyorum , aileme çok fazla yük olmak istemediğim için ara sıra çalışıyorum ama şu ara pahalı bir kitaba ihtiyacım var sizce benim yaşımda en kolay part time iş nediir ?

Güncellemeler:
mağaza yada garsonluk çok fazla vaktimi alır sınava hazırlanıyorum o yüzden kısa zamanlı ama para kazandıran bir şey bulmalıyım ?

0|0
1341

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim öncelikle Mc Donalds' BurgerKing gibi yerlere iş başvurunda bulun senin yaşın daha çok küçük seni alabilirler buralarda vardiyalı çalışıyorsun part time iş olarak görülebilir bunun dışında bazı firmaların avm' lerde alış veriş yerlerinde işte bedava tanıtım çorba, sucuk vs veren elemanları olur o işi de yapabilirsin. Çeşitli şirketlere girip bu doğum günlerinde vs çocuklara palyaço vs olunan yerlerde de çalışabilirsin. İngilizce biliyorsan iyi derecede çeviri şirketlerinden iş alıp çeviri de yapabilirsin sayfa başı belirli ücret alırsın. Marketlerde kasiyerlik de yapabilirsin öyle çok büyük marketler olmasa da daha mini olanları idealdir. Allah yardımcın olsun dilerim.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 41

• Mac

Burger iyimidir bilmem ama eleman alımı çok..

0|0
    0|0
  • nerde yaşıyorsun bilmiyorumda organizasyon firmaları var hem iyi ücret hem haftasonu hemde 3 5 saatlik günlük işler oluyo şahsen ben universitede organizasyon şirketinde çalışıodum 2 3 sene çncesinde sadece haftasonları bana katkısı ayda 750 gibi bir miktar oluodu

0|0
    0|0
    • Nasıl bir organizasyon?

• aklına gelebilecek her türlü cemiyetlerde düğün toplantı tanıtım açılış hostes falan örnğin firma açılışı var 5 saat giosun kapıda insalrı karşılıosun hoşgeldin beşgittin içerde kokteyl dağıtım veya fuarlarda veya marketlerde ürün tanıtımı aklıma gelenler bunlar bu tarz sadece haftasonu iş oldugunda seni çağırıolar

• yaşadığın okudugun yerede bağlı gelişmişlik bakımından İstanbul'da referans olabileceğim bikaç yer var izmit sakarya bursa bu cevrelerde

• buradan bulunmaz

Başvuru cafe ve avmlere

0|0
    0|0
  • Part time alin butun bir ayan 4 saat calisirsan asgari ucretin yarisi olur cunku asgari ucret 8 saat uzerinden degerlendirilir

0|0
    0|0
    • Anladım yanı 400 civarı bir para değil mi mesela eleman aramayan bir yere böyle bir teklif gotursem beni kabul ederler mi

• Part time kabul eden yer fazla yok bildigim kadariyla burgerking e felan basvur boyle fast food tarzi yerlerde part time daha yaygin

• aferin :) satış elemanı tarzında işler uygun olacaktır .. dışarı çıktığında vitrinlere bak bizimle çalışmak ister misiniz diye yazan yerlerle bir görüş ..

0|0
    0|0
  • şahsi başvuru yapmanda fayda var organizasyon şirketleri ve cafeler de part eleman arar oraları da değerlendirebilirsin

1|0
    0|0
  • hem kısa zaman hem para kazandıracak iş ne yazıkki yok denecek kadar az ama evden yapılabilen işler var bir ara reklam kağıtlarını zarflara koyma gibi bi ilan görmüştüm interneti bir araştır

0|0
    0|0
  • Mıgros tansaş gıbı marketler senın gıbı yarı zamanlı clısacak elemanlar alıyorlar bıldıgım kadarıyla.

0|0
    0|0
  • Nerde yaşıosun bilmiyorum ama turizm bölgesindeysen hafta sonları günde 8 saat ile 10 saat arası branch yapan restorantlarda ekstra elemanı olarak calışabilirsin..

0|0
    0|0
  • kasiyerlik carrefour yada kipalarda onlar öğrencileri alıyorlar

0|0
    0|0
  • gıyım mağazaları part tıme işçi alıyorlar

0|0
    1|0
  • partime iş olurr 40-50 arası bişy alrsn

0|0
    0|0
  • Mcdonalds gibi yerlere bak onlarda bulabilirsin acil iş arıyorsan.

0|0
    0|0
  • ailen neden para göndermiyor sana ayrıca hangi şehirdesin ?

0|0
    0|0
    • Ailem ayrı annem babam.

• Haklısın

• valla iki, si de eşek gibi sana bakmak zorunda özellikle de baban para göndermiyorsa git mahkemeye ver

• Giyim firmalarına başvur. haftasonu parttime çalıştırırlar aylıgın ortalama 500 tl yemek fişin ve sigortan yatar.

0|0
    0|0
  • Gratis part time eleman alıyor

0|0
    0|0
  • yarim maad yarim gun part time adi ustunde

0|0
    0|0
  • kasiyerlik yap ozaman

0|0
    0|0
  • İlgi alanın ve ya bölümüne yakın birşeyler seç

0|0
    0|0
  • çok basit bir cafede garsonluk yap

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 12

• Cafelerde garsonluk yapabilirsin, ya da sinemalarda part time akşam vardiyalı

0|0
    0|0
  • Anket şirketlerine.

0|0
    0|0
  • Kafelere başvur direk

0|0
    0|0
  • Lcw iyi para veriyor diyolla. Ben de başvurdum ama çağırmadılar :(

0|0
    0|0
    • işe alım için nasıl bir şart vardırki?

• En az lise mezunu istediklerini biliyorum bir tek. Ben de üni okuyorum part time başvurdum ama çağırmadılar. 700 küsür alıyormuş benim arkadaşımın arkadaşı

• teşekkür

• çocuk bak oyun ablası ol

0|0
    0|0
  • Kafelerde garsonluk olabilir. Yada mağazalarda satış personeli. Ama bunlarda zaman sıkıntısı yaşarsın.

0|0
    0|0
  • Bn kaac yere bsvurdm btek parttime olrk servs elemanlgi buldm haftasonlri 50 lra gunlk

0|0
    0|0
  • kolay iş yoktur, üniversitelerin, yurtların çevresindeki kafeteryalarda iş bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Sokaktan geçenlerin burnuna broşür sokmak.

0|0
    0|0
  • tanıdık bulman sart

0|0
    0|0
  • Kyk ya niye başvurmadin?

0|0
    0|0
    • Başvurdum o daha şubatta başlıyor

• Yazın full time çalıştım para biriktirdim

• Biçok site var is ilanı veren bak onlara

• unisbul.com