Evlilik yolunda olduğum 5 yıllık sevgilimden, 700 TL'lik cüzdanı hediye istesem ayıp olur mu?

Gizli Üye

Arkadaşlar pahalı bir markanın cüzdanı 700 TL civarında bir rakama düşmüş şaka gibi o markaya göre çok ucuzzzz 🙈 ama benim maaşım ay sonu yatıcak cüzdanı şimdi alırsam sıkıntıya girerim o yüzden bunu evlenme teklifi aldığım 5 yıllık sevgilimden istesem ayıp olur mu? Şimdiye kadar ondan maddi olarak hiçbirsey istemedim herseyimi kendim alabiliyorum çok şükür ve sanırım yine ay sonuna kadar bekleyip kendi paramla alıcam ama yinede benim merak ettiğim soru şu böyle birsey olsa para istesem sizce ayıp mı değil mi?

5 yıl olmuş evlenme teklifi almışsın ayıp değil
Ne olursa olsun ayıp
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
1 yıl
Sorumda hediye kelimesinin H'si geçmemiş hediye hedşue diye yazmışsınız ne kadar geri bir zekaya sahip olduğunuzu bir kez daha anladım bazı yorum yapan arkadaşları tenzi ediyorum PES cüzdanı alsa bile parasını zaten vericem o almasa bile gider hediye alır yine öderim yemeğe çıkarır fazlasını öder yine karşılığını veririm ama benim burada gördüğüm hepiniz çok fesat insanlarsınız esas sizin adamları nasıl yolmaya can attığınızı anlamış oldum 😂👏🏼👏🏼
Evlilik yolunda olduğum 5 yıllık sevgilimden, 700 TL'lik cüzdanı hediye istesem ayıp olur mu?