Dolap uygulaması üzerinden satış yapmak istiyorum. Konu hakkında bilgisi olan var mı?

Gizli Üye
Merhaba, ben basit bir girişim yapmak istiyorum. İnternet üzerinden çorap, kolye vs ürünler belirleyip satarak hem bir uğraş edinmek hem de çok az da olsa gelir alabilmek için dolap uygulamasına girmek istiyorum. Dolaptan düzenli olarak satış yaparsam eğer tutar mı? Devlet ekstra vergi ödemem gibi şeyler talep eder mi? Ben etmez diye düşündüm çünkü uygulamanın amacı bu, uygulama kendisi para da kesiyor zaten. Oradan satış yapan, bu konuda bilgisi olan biri kısaca bilgilendirebilir mi lütfen? Teşekkür ederim.
Güncellemeler
+1 yıl
Dolap uygulaması üzerinden satış yapmak istiyorum. Konu hakkında bilgisi olan var mı?