Hangi markanın blender setini kullanıyorsunuz?

pentin u
Selam rende patatesler!

Dün blender seti aldım Beko'dan. Şu şekil:
Hangi markanın blender setini kullanıyorsunuz?
Bu fotoda yok ama bir de blender ucu var, hani ezme kesme falan için şu başlığa takıyorsun. Baya güzel 700 watt gücünde ve hızını ayarlayabiliyorsun. Turbo ve normal doğrama seçenekleri var. Baya beğendim açıkçası.

Şu doğrama kasesi de cam, plastik değil kaliteli bir ürüne benziyor umarım keyifle kullanırım.

Siz hangi marka kullanıyorsunuz ve memnun musunuz evdeki blenderdan? Size göre en iyi blender markası hangisi?
Hangi markanın blender setini kullanıyorsunuz?