Ülkemizde Bir Anda Patlayan, Yaratıcı Zeka ile Piyasaya Sürülmüş Ürünler

1- Denge bilekliği

Bir ara ülkemizde neredeyse herkesin kolunda gördüğümüz, söylediklerine göre vücudun dengesini sağlayan bir bileklik. Ne kadar doğru bilmiyoruz dengeye ihtiyacımız var diye mi yoksa bir anda moda oldu diye mi o kadar satıldı siz karar verin.

2- Çivi bileklik

Şimdilerde de devam eden İnstagram'da çokça gördüğümüz, gayet şık, kızlarımızın çoğunun beğendiği hediye olarak da tercih edilen bir ürün.

3- Up saat

Sevgilisi olanların çifter çifter, olmayanların ise teker teker aldığı dijital saatten farkı olamayan sadece bir reklam patlaması ile moda olan up saatleri kimine göre sıradan kime göre ise mükemmel bir ürün.

4- Elektronik sigara

Yurt dışında 7-8 yıllık mazisi olan ülkemizde 1-2 sene içinde çoğalan genellikle sigarayı bırakmak için başvurulan bir yöntem. Ya da sadece buharlamak için alanlar da var. İçinde likit ve elektronik bir düzenek ile çalışan çokça çeşit aroması olan bir ürün. Tam zararları daha bilinmemekte gelecekte bunları göreceğiz.

5- Stres çarkı

Ve son günlerin gözdesi tespihin yerinin aldı deniliyor, kime göre tabi :) Ortasındaki bilye ile döndürülen ve stres atığı söylenilen güzel bir ticaret zekası ile piyasaya sürülen bir ürün. Bakalım bunun da sonu nasıl olacak.


0|0
22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

  • Denge bilekliği çok troll bir ürün çıktı yav :D

    0|0
    0|0
Yükleniyor...