BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişleri beyazlatmak için en iyi diş macunu markası hangisidir?

Dişleri beyazlatmak için en iyi diş macunu markası hangisidir yardımcı olur musunuz ?

0|0
96104

En İyi Erkek Görüşü

• kardes düzenli olarak fırcalıyorsan beyazlamıyorsa o senin kemik rengin malsef oyle yaşamya devam edeceksin ama signal white now diye bir macun var bir dene bakalım karbnat falan deneme diş minesini yıpratıyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Diş macunu olarak signal white now diyorum. harbiden white now şaka filan değil.
    Ayrıca muzu da lapa haline getirip macun olarak kullanabilirsin oda işe yarar..

0|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 103

• ben 2 yıldır signal white now kullanıyorum oldukça memnunum. Ancak sadece diş macunu ile olmuyor bu iş. Sigara içmiyceksin. Yediklerinden sonra diş fırçalaman gerek. Düzenli olarak günde 3 kez fırçalamalısın. Dışarda biraz zor diş fırçalamak hani erkek için ama sizin çantalarınız var çanta kullansam ben kesinlikle taşırdım :)))

2|2
    0|0
    • Yok zaten sigara içmiyorum. Cevapladığın için çok teşekkür ederim. Söylediklerini dikkatte alacağım :))

• zed kızdırma beni :))

• Signal White Now ürünleri için yaptığınız güzel yoruma çok sevindik, ilginiz için teşekkür ederiz! Her şey #1GülüşüneBakar

• 1. Sorduğun marka Sensodyn dir.

2. Dişlerin beyaz olmayabilir, rengi sarı ise dişlerin beyazlamaz.

3. Diş beyazlatma için karbonatla fırçalamak önerilir.

2|2
    0|1
    • Teşekkürler :))

• Onu kimyacılar bilir. ben mimarım :))). Ama çok fazla kimyasala girmenin anlamı yok. Tembelliğin de... Karbonattan sonra macunla fırçalama, iyi gider.

• Karbonat dise zimpara etkisi yapar

• yöntem 1 https:// www. youtube. com/ watch? v=6PI9toZwvlo
    yöntem 2 https:// www. youtube. com/ watch? v=phnRgU2sjRM
    aradaki, boşlukları sil puandan dolayı link veremiyorum ya da youtube aç / dan sonrasını kopyalayıp yapıştır

0|0
    0|0
  • benim için farketmiyor herhangi bir diş macunuylada fırçalasam beyaz oluyor.hatta geçmişte bir anımda var.okul dönemlerinde bir kız güldükçe dişlerim gözlerine çarpmış ve beyaz dişli diye bir mektup yazmıştı.

2|0
    0|0
  • Isırgan otu ıle dıs etlerınızı ıyıce ovalayın bırazda ellerınızın uzerıne ve sonrada bırazcık suratınıza XD budurumda her yerınız kızarıp moraracagı ıcın dıslerınız bembeyaz acıga cıkacaktır..

0|1
    2|3
  • Dis macunu çözüm değil düzenli ve doğru fircalamak önemli. Yemekten. sonra 5 dakika icimde kesin fircalaman lazım dişlerini 2 dakika yı geçmeyecek falan filan püf noktalari öğren yeter sana

2|0
    0|0
  • Bİr dişçiye git fırça bir alet var donuyor ve dişlerini temizliyor
    bir 5 dakka temizlettir ve diyorki hangi aromadan hoşlanırsın diyor bişi sürüyor o sürdügün tükürüyorsun bida makineyi çalıştırıyo dişlerin bembeyaz oluyor. ve hiç unutmaman gerek o işlemden sonra dişlerini hergün fırçalamalısın günde 3 kere sabah ogle akşam :D iyi günler

0|0
    0|0
    • O zedeliyomuş

• Bilmiyoeum ya doğal napablrm

• Şu hani çaylar varya bardağa bandırıyon çıkarıyorsun ondan 1 paket al sonra 1 tane çıkar içinden çay tabağına dök sonrada çayın üstüne 1 çay bardağı tarçın 1 çay kaşığı karbonat bunları ekledikten sonra çay kaşığı ile onları bir güzel karıştır ve dişfırçasını al oraya bandır tabi bu çayın hepsini dokme ondanda 2 çay kaşıgı dok çaydan sonra dedğim gibi onları karıştır iyice bandır diş fırçasını sususuz dişlerini fırçala 2 haftada sonuç göreceksin ;)

• Önce dişlerini iyi bir macun ve fırça ile fırçala, fırçayı temizledikten sonra üzerine ufak aspirinleri bilirsin, onun kadar da karbonat koy bir de öyle fırçala tamamdır veya limon kabuğunu rendele karbonatla karıştır öyle fırçala çok etkili oluyor. Benim dişlerim aşırı kahve içtiğimden sararıyor ve bende yukarıda yazdıklarımı uyguluyorum.

0|0
    0|1
  • R. o. c. s diş macunu denemenizi taksiye ederim.
    Florid, sodyum florid, sodyum sulfat, sulfat, paraben içermeyen diş macunudur. Kırmızı ve siyah kutulu olan beyazlatıcı ve parıldatıcı özelliği vardır.
    Tavsiyem kırmızı kutulu olan

Not: yalnız siyah çizgili olduklarını gördüm kimyasal olabilir.

0|0
    0|0
  • diş macunlarının altında şerit vardır bu uluslararası bir standarttır ve konulmak zorundadır..şerit siyahsa kimyasaldır ağzınıza sürmeyin, şerit maviyse( colgate,signal,ipana gibi diş m. mavidir) yarı kimyasaldır ,yeşil olanlar doğaldır .tavsiyem yeşil olandan alın ..sağlık ağızda başlar çünkü

0|0
    1|2
    • Aslında firmaların ve sitelerin, bu tip bilinçsizce yazılan bilgileri kontrol etmeli yazan ve yayınlayan

kişileri uyarmalı. İnsanları yanlış yönlendiriyorlar.

Yayınlayan kişi olsa bi nebze cahillik derim ama bir sitesinin bu tip yazıları

kontrol etmesi gerek ve bu sitenin ne derece kontrol atında tutulup tutulmadığını kanıtlıyor :D

• Yoo arkadas hakli aslinda turk milletine ozgu bu herseyi biliyoruzya atlamis ordan yok bilgisayarciymista cart curt kimyasallik ve dogallik seridi ve o dogrudur tum bunyada gecerli ve mecburi ;)

• Nightcat ne dokunmus be arkadas yorum ustune yorum atmisin tamam sizin koyde oyle oluyo :D muhemdis sasirmasin diye isaret koyuyoo hahahahhaa

• dişlerini düzenli fırçalıyorsan aslında o diş rengin senin kemik rengin olduğu için öyledir ekstra beyazlatmak için bir takım yöntemler var ama beyazlatıcı ne kadar işe yarar emin değilim.

1|0
    0|0
  • Diş rengin genetik olabilir o yuzden beyaz görünmüyordur

1|0
    0|0
  • Diş beyazlığı genetiktir. Düzgünlüğü de öyle. Beyazlatmak için bir çay bardağı suya bir çay kaşığı karbonat ve bir iki damla da limon suyu sıkıp fırçala. Bunu her gün tekrarla bir kaç güne farkını görürsün.

0|0
    0|0
  • Diş denildiği gibi beyazlama işi pek macunla alakalı değil.. bazı arkadaşlar 2 senedir aynı diş macunu kullanıyorlarmış ... bu kesinlikle yanlış uzmandan bizzat duydum diş macunu markasını her defasında değiştirin diyordu mesela colgate kullandın bitti sonra signal al o bitince paradontax al oda bitince ws. baska diş macunu al nedenine gelince uzmanın dediği şu : dişteki bakteriler belli süre sonra o diş macununa karşı bagışıklık kazanıyo sonra istediğiniz kadar diş fırçalayın 4 4 lük fayda sağlamıyo ama sık sık marka değiştirirseniz bakteriler bagışıklık kazanamıyo ... bi̇lgi̇ni̇ze...

2|1
    0|0
  • Sensodyne eczanelerde satılıyor. Markanın bir kaç çeşiti var, beyazlatıcı olanını alırsan farkı göreceksin.. Ben gerçekten beğendim yalnız diğer macunlara göre biraz pahalı 13 TL civarında

0|1
    0|0
  • şimdi anca doktorlar diş beyazlatıyo o da eziyet bildiğin gibi değil. diş tası temizliği diye geçiyor baştan aşağı bakım yapıyolar. bide tükürük kalitenle alakalı dişlerin bir ölçüdende genetikde diyebiliriz.

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım söğüt ağacının kabuğunu önermişti gerçekten işe yarıyor. Ağaçtan ufak bir dal al ve kabuğunu soy. Sonra kabuğunu dişlerine sür.

0|0
    0|0
  • ben de Sensodyne biraz pahalı ama verdiğin paraya değiyor marktten aldığın 2 liralık colgateler ipana lar bir işe yaramaz

0|0
    0|0
  • Bazi insanlarin dis rengi kremsidir ne yaparsan yap daha fazlasi olmaz dogal yontemlerle. Dis macunu olarak da sensodyne der baskada bisi demem hakkaten kalite...

1|0
    0|0
  • şu bir gerçek hiç bir diş macunu beyazlatmaz..dişin kendi özelliğiyle alakalı bişey bu istediğin kadar en kaliteli diş macununu al ama diş yapın buna müsait değilse olmaz :)

0|1
    0|1
    • Yanlış. Beyazlatır. Dişin doğal rengi vardır ve normal ürünler beyazlatmaz bu doğrudur. Ancak bleaching yöntemindeki gibi ağartıcı kimyasallar dişin orijinal özelliklerini bozup beyazlık sağlarlar. Bu sağlıksızdır ama yapılır. Piyasada da geçici beyazlık veren, bir bakıma dişi beyaza boyayan ürünler vardır.

• diş temizleme olayı ayrı tabi ki onlar yapılıyor ama benim demek istediğim normal bi diş macunu beyazlatmak için yok ( yanlış anlaşılmasın)

• Bir iki ürün var da isim vermeyeyim. Zaten çok sağlıksız.

• Ben Sensodyne kullaniyorum cokta memnunum tavsiye ederm. d

1|0
    0|0
  • Aslında firmaların ve sitelerin, bu tip bilinçsizce yazılan bilgileri kontrol etmeli yazan ve yayınlayan

kişileri uyarmalı. İnsanları yanlış yönlendiriyorlar.

Yayınlayan kişi olsa bi nebze cahillik derim ama bir sitesinin bu tip yazıları

kontrol etmesi gerek ve bu sitenin ne derece kontrol atında tutulup tutulmadığını kanıtlıyor :D

Bu haber Türkiye'deki kokuşmuş habercilik anlayışının en adi örneklerinden biri maalesef.

Facebook'a girip sık paylaşılan aslı astarı belli olmayan paylaşımları doğruluğunu araştırmadan vermek ne zamandan beri habercilik oldu merak ediyorum doğrusu.

Haberde bahsedilen renkler otomatik kesme makinesinin doğru yerden tüpleri ayırması için kullanılmakta ve tüpün içeriğindeki kimyevi maddeyle uzaktan yakından alakası yok. keşke haber yaptığını sananlar en azından face'de gezerken rastladıkları paylaşımın altındaki yorumları okuma zahmetinde bulunsalardı!

0|1
    0|1
  • Gunde 3 kere fircala ve Dis ipi kullan Karbonat felan beyazlata bilir ama ayni zamanda disede zarar verir tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • Dişçiye git, bir kere temizlesinler sonra günde iki kere fırçalamaya devam. Ben beceremedim ama arkadaşım yapabildi.

0|0
    0|0
  • doktora git temizlik yaptır plak birikmiştir 1 veya 2 ton açılır

0|0
    0|0
  • dişleri beyazlatmak için en iyi yöntem bi diş doktoruna gidip cila yaptırman emin ol ve ondan sonra düzenli olarak dişlerini fırçalaman.. öptüm bebeem hadi kib.

0|0
    0|0
  • Listerin gargara da kullan ama unutma dişin kendi rengi beyaz deildir sarı tonlarıdır en acıgını beyaz die kandırıolar

0|0
    0|0
    • Ya benimkiler sonradan sarardı malesef. kahve yüzünden oldu sanırsam.

• Yav cok sararma ayrı, dişcide beyazlarıp daha dikatli olabilrisn dediğim gibi tam beyazlık bekleme

• Dişlerinin doğal rengidir belki.
    Beyazlatacağım diye paralama kendini.
    İpana kullanabilirsin.

1|0
    0|0
    • Ama rahatsız oluyorum renginden, teşekkür ederim önerin içinde

• @Tima312 splat hangisi tam detay veririmisin baya cesidi var

• Diş macunu disinin kendi orjinal rengini ortaya çıkarır her insanın dişi beyaz değildir. Misvak çiğne beyazlatır.

0|0
    0|0
  • benim bildiğim her insanın kemik rengi beyaz olmuyor o yüzden ne kadar fırçalasan da beyazlamaz daha beyaz istiyorsan dişçiye danış

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    73

Kızlar Ne Diyor 95

• Diş macunu falan hikaye tek çözüm MUZ diyorum ben (tecrübeyle sabittir) :)
    Diş beyazlatmada muzu nasıl kullacaksınız?

Öncelikle dişlerinize muz uygulamadan önce diş fırçası ve macunu ile dişlerinizi fırçalamalısınız ya da muz bakımından sonra fırçalayabilirsiniz. Olgun bir muzda potasyum miktarı daha fazla olduğu için, dişlerinize kullanacağınız muzun olgun olmasına dikkat etmelisiniz. Olgun bir muzu soyup, bir parça kopararak 2 dakika boyunca dişlerinize fırçalar gibi sürtün. Böylelikle, muzun içeriğinde bolca bulunan potasyum, mağnezyum, manganez gibi vitaminler, diş hücrelerinize ulaşıp, dişlerinizin zaman geçtikçe beyazlaşmasını sağlayacaktır. Bu işlemi günde bir defa olmak üzere gece yatmadan önce uygulamalısınız. Ancak günde iki defa uygulamak, istediğiniz sonucu daha hızlı almanıza yardımcı olacaktır. Eğer vaktiniz var ise günde iki kez uygulayabilirsiniz. Dişlerinizin üzerindeki lekeler yok oluncaya kadar uygulamaya devam etmelisiniz. Bir süre sonra sağlıkla parlayan bembeyaz dişlere kavuşacaksınız. Muzdan bahsetmişken, muz kabuğundan bahsetmemek olmaz. Muz kabukları da muzun taşıdığı vitamin ve minarelleri taşıdığından, kabukları parçalayarak çiçeklerinize gübre olarak kullanabilirsiniz. Kullanıp sonucu da siz görün… :))

2|4
    0|0
  • Çilekli diş beyazlatma tarifi
    Bu basit beyazlatıcıyı yapmak için iki malzeme gerekli: Çilek ve karbonat.
    Çilek, kanamayı durdurucu bir etki yaparak yüzeydeki zorlanmaları ortadan kaldıran ve plak oluşumunu engelleyen malik asit (beyaz, kristal yapılı, katı organik asit) içerir. Karbonattaki sodyum bikarbonat, köpürmeyi sağlayarak diş yüzeylerindeki lekeleri çıkarır.
    Dişlerinizi çilek ve karbonat karışımı ile birkaç dakika fırçalayın, ardından ağızınızı durulayın ve diş macunu ile fırçalayın. Dişlerin arasına kaçabilecek çilek tohumlarını da diş ipiyle temizleyin.
    Çok sık kullanıldığında diş minesine zarar verebilecek bu yöntemi ayda bir ya da iki kere olacak şekilde uygulayın. Eğer herhangi bir endişeniz varsa, hangi diş beyazlatma yönteminin sizin için en iyisi olduğunu belirlemek için diş hekiminize mutlaka danışın.
    Ev tipi diş beyazlatma
    Diş doktorunuzun size özel hazırladığı şeffaf plakların içine beyazlatıcı jelleri sıkıp dişlerinizin üzerine takarak evde uyguladığınız bir yöntemdir bu. Konsantrasyonuna bağlı olarak günlük uygulama süresi değişir. Toplam uygulama süresi yaklaşık 7–10 gündür. Ev tipi beyazlatıcı jel diş etine nüfuz etmediğinden, oldukça güvenli bir yöntemdir.
    Beyazlatıcı diş macunları
    Beyazlatıcı diş macunları, dişlerdeki lekeleri çıkarmak üzere hafif aşındırıcı bir madde içerirler. Bazı diş macunları ise daha fazla leke çıkaran parlatıcı maddelere sahiptir. Beyazlatıcı bir diş macunu kullanmadan önce, ürünün size uygun olup olmadığı konusunda diş hekiminize danışın.

0|0
    0|0
  • kayınvalidem sigara içiyo dişlerinin arasında sarı lekeler vardı kadın pamuğa beyazlasın diye çamaşır suyu koymuş beyazlamamış kürdanla arasına porçöz sürmüş ıslak bezle silmş iyice yıkamış çıkmış bembeyaz kızdım bişi olsa diye hiç bişi olmadı diyo kafayı yemiş

1|0
    0|0
  • Dişlerinizi öncelikle macunla güzelce fırçalayınız.
    Sonra 1 çay kaşığı karbonat, 1 çay kaşığı limon suyu, birkaç damla da zeytinyağını karıştırıp dişlerinize uygulayın. Eminim ki pişman olmayacaksınız. :)

0|1
    0|0
  • Dişini fırçaladıktan sonra biraz fırçana karbonat ekleyip fazla bastırmadan ovalayabılırısn ön kısmını,diş macunu olarak sensodyne ı kesınlıkle önermıyorum,tartarı hiç gecırmedıgı gıbı bir de çok pahalı.Bir ara eczaneden bitkim diye bir macun almıştım,hem bitkiseldi hemde inanılmaz derecede iyiydi,bulabilirsen onu tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • bir cay kasigi karbonata yarim limon sıkıp karıstırıp dislerini surekli onunla fircalayacaksin, ama duzenli fircala. 3-4 haftada etkisini gorursun, gormezsen bir seferlik disciye gidip temizletsen iyi olur sonrasinda yine duzenli fircalamaya devam edersin

0|1
    0|0
  • home bleaching kullanabilirsin. dişlerini 10 tona kadar açar. diş hekimine gitmen gerekir. ağzının ölçüsünü alır, sana uygun ağız plağı verir, onun içine bir jel koyup 2 saat boyunca takarsın.

bunun sonunda dişlerin 10 tona kadar açılır ve hemen hemen 2-4 yıl arası bu beyazlıkta kalır.

1|1
    0|0
    • Sağlıksız bir şeymiş. Şöyle söyleyim nasıl yeni bir atlet alırsın kirlenir yıkamak yetmez çamaşır suyuyla yıkarsın daha beyaz olur ama asıl beyazlığı gider başka bir beyaz olur bu da öyle dişin asıl beyazlığı rengi gider başka bir beyaz olur kimyası bozulur yani diye duydum

• Alıntıdır:

Diş beyazlatmanın yan etkileri olabilir mi?

Bir çok bilimsel çalışmalar diş doktoru gözetiminde uygulanan tüm ağartma yöntemlerinin zararsız ve yan etkisinin bulunmadığını göstermiştir.Bu konuyla ilgili www.ada.org adresinden de bilgi alabilirsiniz.

• Teşekkür ederim bilgiler için iyi oldu öğrenmek . Fazla bilgim yoktu kulaktan dolmaydı belirttiğim gibi

• kesınlıkle amway markasının glıster dıs macunu sensd. fılan yanında fıss:) cevız agacının yapraklarını ıyıce yıka dıslerını yukarı asagı sekılde ıyıce surt boyle dıs etlerın kıpkırmızı olana kadar 21 dk. filan devam et sonra yıka ıyıce bak gör halını.tarafımca denenmıstır:D

0|1
    0|0
  • Çoğu yöntem dişlere zarar veriyor, direk diş hekimine başvurarak beyazlatmak daha sağlıklı diye düşünüyorum. Önerdikleri diş macunuyla da koruma sağlayabilirsin. Düzenli fırçalamayla diş rengini korumak mümkün, benim kullandığım ipana.

0|0
    0|0
  • Signal white now ve colgate optik beyaz işe yaramıyor. Limon karbonat bir kere denedim işe yaramadı. Diş etlerine zararlı olduğu için tekrar tekrar denemedim. Çilek karbonat karışımı denemeyi düşünüyorum ama ondan da pek umutlu değilim. En iyisi doktora gidip hallettirmek

0|0
    0|0
  • sensodni kullan sabah kalkiyorsun kahvalti yapmadan once dislerini yumsak uclu bir fircayla ovel yuvarlAk sekilde fircaliyorsun sonra kahvalti yapiyorsun ve ewden cikmadan tekrar fircaliyorsun ewden cikmicaksan gece yemekten sonra fircala sonra iki gun bile gecmicek goruceksin

0|0
    0|0
  • Karbonata bir kaç damla limon sık. Köpürdüğünde dişlerini bunla fırçala ( fakat asla diş macunu yerine kullanma). Bunun yanı sıra dişleriene çilek ov az çok fayda ediyor gibi. Colgate optik beyazda kullanırsan güçlenir bu işin.

0|1
    0|0
  • herhangi dandik macunla bile duzenli fırcaladıktan sonra karbonat + limon karısımı uygularsan beyaz oluyor.yıllardır bu yontemi uyguluyorum, dislerimde hic curuk-eksik yok.takma diye yutturduklarım bile var :)

0|2
    0|0
  • sen kalteli marka kullan ve sabıral günde 3 defa bastırmadan ama abstırmadan!!! yap yoksa pilakları kaldırırsın sonra sarı olur full by

0|0
    0|0
  • Karbonat + limon veya cilek gibi sitrik asit icerenler.. evet beyazlattigi dogru ancak karbonat dis minesini ciziyor ve zamanla daha cok sararma gozleniyor..

0|1
    0|0
    • cemrin diyaz yanlısmı yapıyor yani :p

• misfak hakkında düşüncen nedir pki :p biraz bilgi verirmisin?

• Merhabalar size bir önerimiz var☺
      Signal White Now ürünleri aşındırmayan benzersiz Blue Light teknolojisi sayesinde anında daha beyaz ve ışıl ışıl bir gülümsemeye sahip olmanıza yardımcı olur. Düzenli kullanımda ise lekeleri günden güne yok eder. Her şey #1gülüşünebakar

• dişmacunu (iyi ve pahalı olanından) diş beyazlatıcı eczanede satılıyor. diş macunu ile uğrasacaksın gercekten beyazlıyo duzenlı kullanırsan dişlerini firçalamassan ağzında kokar?

0|0
    0|0
  • benimki de öyle canım dişlerimizin doğal rengi. Diş doktoruna gidip rengini belli bir ücrtle beyazlatabiliyorsun. ileride yaptırmayı düşünüyorum

1|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • karbonat tuz karıştır içine birkaç damla maden suyu. bu karışımla dişlerini fırçala denedim güzel oldu.ama genelde sadece karbonatla fırçalıyorum

1|1
    0|0
    • :d katılıyorum macundan daha sağlıklı.

• ben bu karbonat karışımlarının diş etlerine zararlı olduğunu duymuştum, siz de bir sorun yarattı mı? yoksa diş etlerinize değdirmeden mi fırçalamaya çalışıyorsunuz?

• bilmiyorum bir sorun yok gibi.dişetlerine pek değdirmiyorum zaten

• tatlım biraz karbonatla birazcık limonu karıştır onunla fırçala dişlerini bembeeyaz olur :) ama bunu sürekli yapma ayda 1 felan :)

0|0
    0|0
  • Bir dis hekimi adayi olarak söylüyorum korkmana hic gerek yok ki diş beyazlatma da sana acı verecek bir durumda yok.Bir diş hekimine git korkunu paylaş konuş sonrasında beyaz dislerinle yoluna devam et :)

0|0
    0|0
    • :D bir yenebilsem o korkumu

• eski dişçiler çok çektirdi bana para kazanmanız önemli değilde eskilerde tek düşünce paraydı insan değildi o yüzden bir antipati oluştu bende

• İyi bakalim

• Sensodyne kullanıyorum ben lakin hangisi beyazlatmaya yardımcı olur bilemiyorum. Karbonat içerenler dişleri beyazlatır bir nebze. Fakat fazla diş macunu kullanmak dişleri sarartır çünkü diş macunu flor içeriyor ve flor dişleri sarartır.

0|0
    1|0
  • signalin beyazlatıcı sistem gibi bişeyi vardı. kahve çay sigara ile zaten yapı olarak sarımtırak olan dişlerimi daha sa sarartıyorum. düzenli olarak bu macunla fırçaladığımda gerçekten faydası oluyor

0|0
    0|0
    • Yaptığınız güzel yorum için çok teşekkür ederiz! Signal White Now ürünlerinin içerisinde bulunan aşındırmayan benzersiz Blue Light teknolojisi sayesinde anında daha beyaz ve ışıl ışıl bir gülüşe sahip olabilirsiniz. ☺Her şey #1GülüşüneBakar

• Diş doktoruna gidip, uzman kontrolündeki beyazlatma, sayabileceklerimiz arasında en doğru yöntemdir.
    Fakat gidilmiyor ise;
    Öncelikle dişlerin düzenli bir şekilde fırçalanması gerekir.
    Özellikle kahve, çay gibi tüketimlerden sonra, fırçalanmasa bile çalkalanması gerekir.
    İnternette beyazlatma ile ilgili satılan ürünlerin bir çoğu yararlı olmayıp , para tuzaklarıdır. Elbette işe yarar ürünlerde var fakat analizini iyi yapmak gerekir.
    Dişinizde, karbonat, tuz v. s ile ilgili sunulan yöntemleri gerçekleştirmeyiniz. Diş yüzeyine zarar verir ve doğal beyazlığı zamanla öldürür.
    Sevgiler.

0|1
    1|0
  • misvak kullan .. ya da karbonatla fırçala dişlerini . ya da yada diş fırçanın kıllarını çileğe batır onunla dişlerini fırçala. ya da limon kabuğu rendele onunla fırçala :)

0|1
    0|0
  • diş ipi kullan dişlerini fırçaladıktan sonra,tam temizlik yapmış olursun

limon sür vb diyenlere de inanma,o dişin doğal yapısını zedeliyormuş asitiyle

0|0
    0|0
  • Signal white now benden tam puan aldı diyebilirim. :)

0|1
    0|0
  • Limon kabugu rendele ve limon kabuguyla gunde bir kere frcalarmis gibi yap

1|1
    0|0
  • sigara içiyorsan ya bırakmalısın ya da azaltmalısın

0|1
    0|0
  • dişin beyaz olması macunla değil yapıyla alakalıdır.

1|0
    1|2
    • Dişin doğal rengi vardır ve normal ürünler beyazlatmaz bu doğrudur. Ancak bleaching yöntemindeki gibi ağartıcı kimyasallar dişin orijinal özelliklerini bozup beyazlık sağlarlar. Bu sağlıksızdır ama yapılır. Piyasada da geçici beyazlık veren, bir bakıma dişi beyaza boyayan macun ürünler vardır.

• Kızlardan görüşlere devam
    65

Benzer Benceler

Yükleniyor...