BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişleri beyazlatmak için en iyi diş macunu markası hangisidir?

Dişleri beyazlatmak için en iyi diş macunu markası hangisidir yardımcı olur musunuz ?

0|0
96104

En İyi Erkek Görüşü

• kardes düzenli olarak fırcalıyorsan beyazlamıyorsa o senin kemik rengin malsef oyle yaşamya devam edeceksin ama signal white now diye bir macun var bir dene bakalım karbnat falan deneme diş minesini yıpratıyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Diş macunu olarak signal white now diyorum. harbiden white now şaka filan değil.
    Ayrıca muzu da lapa haline getirip macun olarak kullanabilirsin oda işe yarar..

0|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 103

• ben 2 yıldır signal white now kullanıyorum oldukça memnunum. Ancak sadece diş macunu ile olmuyor bu iş. Sigara içmiyceksin. Yediklerinden sonra diş fırçalaman gerek. Düzenli olarak günde 3 kez fırçalamalısın. Dışarda biraz zor diş fırçalamak hani erkek için ama sizin çantalarınız var çanta kullansam ben kesinlikle taşırdım :)))

2|2
    0|0
    • Yok zaten sigara içmiyorum. Cevapladığın için çok teşekkür ederim. Söylediklerini dikkatte alacağım :))

• zed kızdırma beni :))

• Signal White Now ürünleri için yaptığınız güzel yoruma çok sevindik, ilginiz için teşekkür ederiz! Her şey #1GülüşüneBakar

• 1. Sorduğun marka Sensodyn dir.

2. Dişlerin beyaz olmayabilir, rengi sarı ise dişlerin beyazlamaz.

3. Diş beyazlatma için karbonatla fırçalamak önerilir.

2|2
    0|1
    • Teşekkürler :))

• Onu kimyacılar bilir. ben mimarım :))). Ama çok fazla kimyasala girmenin anlamı yok. Tembelliğin de... Karbonattan sonra macunla fırçalama, iyi gider.

• Karbonat dise zimpara etkisi yapar

• yöntem 1 https:// www. youtube. com/ watch? v=6PI9toZwvlo
    yöntem 2 https:// www. youtube. com/ watch? v=phnRgU2sjRM
    aradaki, boşlukları sil puandan dolayı link veremiyorum ya da youtube aç / dan sonrasını kopyalayıp yapıştır

0|0
    0|0
  • benim için farketmiyor herhangi bir diş macunuylada fırçalasam beyaz oluyor.hatta geçmişte bir anımda var.okul dönemlerinde bir kız güldükçe dişlerim gözlerine çarpmış ve beyaz dişli diye bir mektup yazmıştı.

2|0
    0|0
  • Isırgan otu ıle dıs etlerınızı ıyıce ovalayın bırazda ellerınızın uzerıne ve sonrada bırazcık suratınıza XD budurumda her yerınız kızarıp moraracagı ıcın dıslerınız bembeyaz acıga cıkacaktır..

0|1
    2|3
  • Dis macunu çözüm değil düzenli ve doğru fircalamak önemli. Yemekten. sonra 5 dakika icimde kesin fircalaman lazım dişlerini 2 dakika yı geçmeyecek falan filan püf noktalari öğren yeter sana

2|0
    0|0
  • Bİr dişçiye git fırça bir alet var donuyor ve dişlerini temizliyor
    bir 5 dakka temizlettir ve diyorki hangi aromadan hoşlanırsın diyor bişi sürüyor o sürdügün tükürüyorsun bida makineyi çalıştırıyo dişlerin bembeyaz oluyor. ve hiç unutmaman gerek o işlemden sonra dişlerini hergün fırçalamalısın günde 3 kere sabah ogle akşam :D iyi günler

0|0
    0|0
    • O zedeliyomuş

• Bilmiyoeum ya doğal napablrm

• Şu hani çaylar varya bardağa bandırıyon çıkarıyorsun ondan 1 paket al sonra 1 tane çıkar içinden çay tabağına dök sonrada çayın üstüne 1 çay bardağı tarçın 1 çay kaşığı karbonat bunları ekledikten sonra çay kaşığı ile onları bir güzel karıştır ve dişfırçasını al oraya bandır tabi bu çayın hepsini dokme ondanda 2 çay kaşıgı dok çaydan sonra dedğim gibi onları karıştır iyice bandır diş fırçasını sususuz dişlerini fırçala 2 haftada sonuç göreceksin ;)

• Önce dişlerini iyi bir macun ve fırça ile fırçala, fırçayı temizledikten sonra üzerine ufak aspirinleri bilirsin, onun kadar da karbonat koy bir de öyle fırçala tamamdır veya limon kabuğunu rendele karbonatla karıştır öyle fırçala çok etkili oluyor. Benim dişlerim aşırı kahve içtiğimden sararıyor ve bende yukarıda yazdıklarımı uyguluyorum.

0|0
    0|1
  • R. o. c. s diş macunu denemenizi taksiye ederim.
    Florid, sodyum florid, sodyum sulfat, sulfat, paraben içermeyen diş macunudur. Kırmızı ve siyah kutulu olan beyazlatıcı ve parıldatıcı özelliği vardır.
    Tavsiyem kırmızı kutulu olan

Not: yalnız siyah çizgili olduklarını gördüm kimyasal olabilir.

0|0
    0|0
  • diş macunlarının altında şerit vardır bu uluslararası bir standarttır ve konulmak zorundadır..şerit siyahsa kimyasaldır ağzınıza sürmeyin, şerit maviyse( colgate,signal,ipana gibi diş m. mavidir) yarı kimyasaldır ,yeşil olanlar doğaldır .tavsiyem yeşil olandan alın ..sağlık ağızda başlar çünkü

0|0
    1|2
    • Aslında firmaların ve sitelerin, bu tip bilinçsizce yazılan bilgileri kontrol etmeli yazan ve yayınlayan

kişileri uyarmalı. İnsanları yanlış yönlendiriyorlar.

Yayınlayan kişi olsa bi nebze cahillik derim ama bir sitesinin bu tip yazıları

kontrol etmesi gerek ve bu sitenin ne derece kontrol atında tutulup tutulmadığını kanıtlıyor :D

• Yoo arkadas hakli aslinda turk milletine ozgu bu herseyi biliyoruzya atlamis ordan yok bilgisayarciymista cart curt kimyasallik ve dogallik seridi ve o dogrudur tum bunyada gecerli ve mecburi ;)

• Nightcat ne dokunmus be arkadas yorum ustune yorum atmisin tamam sizin koyde oyle oluyo :D muhemdis sasirmasin diye isaret koyuyoo hahahahhaa

• Erkeklerden görüşlere devam
    93

Kızlar Ne Diyor 95

• Diş macunu falan hikaye tek çözüm MUZ diyorum ben (tecrübeyle sabittir) :)
    Diş beyazlatmada muzu nasıl kullacaksınız?

Öncelikle dişlerinize muz uygulamadan önce diş fırçası ve macunu ile dişlerinizi fırçalamalısınız ya da muz bakımından sonra fırçalayabilirsiniz. Olgun bir muzda potasyum miktarı daha fazla olduğu için, dişlerinize kullanacağınız muzun olgun olmasına dikkat etmelisiniz. Olgun bir muzu soyup, bir parça kopararak 2 dakika boyunca dişlerinize fırçalar gibi sürtün. Böylelikle, muzun içeriğinde bolca bulunan potasyum, mağnezyum, manganez gibi vitaminler, diş hücrelerinize ulaşıp, dişlerinizin zaman geçtikçe beyazlaşmasını sağlayacaktır. Bu işlemi günde bir defa olmak üzere gece yatmadan önce uygulamalısınız. Ancak günde iki defa uygulamak, istediğiniz sonucu daha hızlı almanıza yardımcı olacaktır. Eğer vaktiniz var ise günde iki kez uygulayabilirsiniz. Dişlerinizin üzerindeki lekeler yok oluncaya kadar uygulamaya devam etmelisiniz. Bir süre sonra sağlıkla parlayan bembeyaz dişlere kavuşacaksınız. Muzdan bahsetmişken, muz kabuğundan bahsetmemek olmaz. Muz kabukları da muzun taşıdığı vitamin ve minarelleri taşıdığından, kabukları parçalayarak çiçeklerinize gübre olarak kullanabilirsiniz. Kullanıp sonucu da siz görün… :))

2|4
    0|0
  • Çilekli diş beyazlatma tarifi
    Bu basit beyazlatıcıyı yapmak için iki malzeme gerekli: Çilek ve karbonat.
    Çilek, kanamayı durdurucu bir etki yaparak yüzeydeki zorlanmaları ortadan kaldıran ve plak oluşumunu engelleyen malik asit (beyaz, kristal yapılı, katı organik asit) içerir. Karbonattaki sodyum bikarbonat, köpürmeyi sağlayarak diş yüzeylerindeki lekeleri çıkarır.
    Dişlerinizi çilek ve karbonat karışımı ile birkaç dakika fırçalayın, ardından ağızınızı durulayın ve diş macunu ile fırçalayın. Dişlerin arasına kaçabilecek çilek tohumlarını da diş ipiyle temizleyin.
    Çok sık kullanıldığında diş minesine zarar verebilecek bu yöntemi ayda bir ya da iki kere olacak şekilde uygulayın. Eğer herhangi bir endişeniz varsa, hangi diş beyazlatma yönteminin sizin için en iyisi olduğunu belirlemek için diş hekiminize mutlaka danışın.
    Ev tipi diş beyazlatma
    Diş doktorunuzun size özel hazırladığı şeffaf plakların içine beyazlatıcı jelleri sıkıp dişlerinizin üzerine takarak evde uyguladığınız bir yöntemdir bu. Konsantrasyonuna bağlı olarak günlük uygulama süresi değişir. Toplam uygulama süresi yaklaşık 7–10 gündür. Ev tipi beyazlatıcı jel diş etine nüfuz etmediğinden, oldukça güvenli bir yöntemdir.
    Beyazlatıcı diş macunları
    Beyazlatıcı diş macunları, dişlerdeki lekeleri çıkarmak üzere hafif aşındırıcı bir madde içerirler. Bazı diş macunları ise daha fazla leke çıkaran parlatıcı maddelere sahiptir. Beyazlatıcı bir diş macunu kullanmadan önce, ürünün size uygun olup olmadığı konusunda diş hekiminize danışın.

0|0
    0|0
  • kayınvalidem sigara içiyo dişlerinin arasında sarı lekeler vardı kadın pamuğa beyazlasın diye çamaşır suyu koymuş beyazlamamış kürdanla arasına porçöz sürmüş ıslak bezle silmş iyice yıkamış çıkmış bembeyaz kızdım bişi olsa diye hiç bişi olmadı diyo kafayı yemiş

1|0
    0|0
  • Dişlerinizi öncelikle macunla güzelce fırçalayınız.
    Sonra 1 çay kaşığı karbonat, 1 çay kaşığı limon suyu, birkaç damla da zeytinyağını karıştırıp dişlerinize uygulayın. Eminim ki pişman olmayacaksınız. :)

0|1
    0|0
  • Dişini fırçaladıktan sonra biraz fırçana karbonat ekleyip fazla bastırmadan ovalayabılırısn ön kısmını,diş macunu olarak sensodyne ı kesınlıkle önermıyorum,tartarı hiç gecırmedıgı gıbı bir de çok pahalı.Bir ara eczaneden bitkim diye bir macun almıştım,hem bitkiseldi hemde inanılmaz derecede iyiydi,bulabilirsen onu tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • bir cay kasigi karbonata yarim limon sıkıp karıstırıp dislerini surekli onunla fircalayacaksin, ama duzenli fircala. 3-4 haftada etkisini gorursun, gormezsen bir seferlik disciye gidip temizletsen iyi olur sonrasinda yine duzenli fircalamaya devam edersin

0|1
    0|0
  • home bleaching kullanabilirsin. dişlerini 10 tona kadar açar. diş hekimine gitmen gerekir. ağzının ölçüsünü alır, sana uygun ağız plağı verir, onun içine bir jel koyup 2 saat boyunca takarsın.

bunun sonunda dişlerin 10 tona kadar açılır ve hemen hemen 2-4 yıl arası bu beyazlıkta kalır.

1|1
    0|0
    • Sağlıksız bir şeymiş. Şöyle söyleyim nasıl yeni bir atlet alırsın kirlenir yıkamak yetmez çamaşır suyuyla yıkarsın daha beyaz olur ama asıl beyazlığı gider başka bir beyaz olur bu da öyle dişin asıl beyazlığı rengi gider başka bir beyaz olur kimyası bozulur yani diye duydum

• Alıntıdır:

Diş beyazlatmanın yan etkileri olabilir mi?

Bir çok bilimsel çalışmalar diş doktoru gözetiminde uygulanan tüm ağartma yöntemlerinin zararsız ve yan etkisinin bulunmadığını göstermiştir.Bu konuyla ilgili www.ada.org adresinden de bilgi alabilirsiniz.

• Teşekkür ederim bilgiler için iyi oldu öğrenmek . Fazla bilgim yoktu kulaktan dolmaydı belirttiğim gibi

• kesınlıkle amway markasının glıster dıs macunu sensd. fılan yanında fıss:) cevız agacının yapraklarını ıyıce yıka dıslerını yukarı asagı sekılde ıyıce surt boyle dıs etlerın kıpkırmızı olana kadar 21 dk. filan devam et sonra yıka ıyıce bak gör halını.tarafımca denenmıstır:D

0|1
    0|0
  • Çoğu yöntem dişlere zarar veriyor, direk diş hekimine başvurarak beyazlatmak daha sağlıklı diye düşünüyorum. Önerdikleri diş macunuyla da koruma sağlayabilirsin. Düzenli fırçalamayla diş rengini korumak mümkün, benim kullandığım ipana.

0|0
    0|0
  • Signal white now ve colgate optik beyaz işe yaramıyor. Limon karbonat bir kere denedim işe yaramadı. Diş etlerine zararlı olduğu için tekrar tekrar denemedim. Çilek karbonat karışımı denemeyi düşünüyorum ama ondan da pek umutlu değilim. En iyisi doktora gidip hallettirmek

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    85
Yükleniyor...