Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Fantezi için sprey krema nereden bulabilirim?

Fantezili bir gece için sprey krema arıyorum nerden bulabilirim bilgilendirirseniz sevinirim:D:D

0|0
8|17

En İyi Kız Görüşü

• burda ki bazi beylerimiz midesi bulanir felan diye yorum yapmiş ama arkadaşlar biz size zaten bütün kutu kremayi yemenizi beklemiyoruz ki "al senin icin aldim ye aşkim" demicez yane :)) fantezi yapicak kiz.

Sana gelince gizli kullanici, yanina birde cilek alirsan daha hoş olur ;) şöyle diyim, göbek deliginden başla kremayi sürmeye gögüsünün ortasina kadar getir, agzinda da cilek olsun, eşin göbeginden başlayarak finali cilekli dudaklarla yapsin ;) bol fanteziler anacigim

3|3

Erkekler Ne Diyor 17

• 0|0
  • yağlı olduğundan partnerin ishal olursa görürsün fanteziyi=))

0|0
    • :D yapma beee

• vala mesela ben pastanın üzerindeki kremşantiyi fazla yedim mi midem bulanır=) benim partnerim bu tarz bişey yapsa halimi düşünemiyorum artık=) fantazi tuvalette devam eder maalesef ki=))

• İçinde kalır umarım

0|1
    • kına gönderiim işine yarar

• Ben kına sevmem öf

• Migroslarda var

0|0
  • sex shoptan olmadıgı kesin :D

0|0
  • pasta malzemeleri satan yerlede olması gerekiyo

0|0
  • Çikolata sosu al ben denedim süper oluyor çikolatalı memeler :P

0|0
  • ooooo partnerin yerinde olmak isterdim kremalı a... :))))

0|0
  • nutella ıyıdır nutella:D

0|0
  • süper marketlerde bulabilirsin.fazlası mide bulandırıyo ama dikkat edin..öçikolata spreyide bi tercih..

0|0
    • teşekkür ederim.çikolata mı yoksa kremamı tavsiyen

• valla krema meyvesiz sade olunca mide bulandırıyo..çikolata iyidir.afrodizyak ;)

• Bırak spreyi falan şokella sür sen:)

0|0
  • Dr.ötker :D

0|1
  • nimetle şaka olmaz !

1|0
  • marketlerin pasta reyonlarında

ayrıca dondurma reyonuna bak çikolatalı var.

kız arkadaşıma muz almış, elinle soymasını sonra üstüne çikolata sos döküp ısırmasını söylemiştim. gözüme çok fırlamasın der gibi bi bakıp ısırmıştı :) ...

0|0
  • marketlerde bulursun olması krem şantiyi çırp git yanına :)

0|0
  • kipa,tansaş tarzı yerlerde vardır akşam partner uçucak garanti

0|0
    • umarım:D partner eşim oluyor:D

• fark edermi kuş olcak bu akşam:)

• markette bulabilirsin heryerde var

0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Krema fantazisinde bir sakınca yok ama sakın vajinana sürme. Çünkü vajina floran kolayca bozulabilir ve bir anda gereksiz yere gardranella hastalığına yakalanırsın. Hiç hoş bir sonuç olmaz.

0|0
  • marketleri pasta malzemeleri reyonunda var 5.50 tl :)

3|0
  • Yuh artık. nerden bulacağını bilmemek ilginç.

0|0
    • arkadaşım evdeki krem şantiden bahsetmedim hem nerden bliyorsun belki küçük biryerde oturuyorum..bu durumda sana yuh

• iyi canım kızma. bişey demedik.

• Sanirim saat gecti sprey krem icin bana sana guzel bi gece dilemek dusuyo galiba hadi bakalik mukemmel bi geçe diliyorum size :)

1|0
  • migros- şaypa ne bileyim yanında yörende kardeşler market yok mu vardır bir sor

0|0
  • marketten

0|0
  • Secret Circle diy bir dizi var onun bir sahnesinde dediğin gibi yaptıklarını görmüştüm.Kız sevgilisinin kucağına oturup boynuna krema sıkıyordu sonra boynunu yalıyordu.. Güzel düşünmüşsün

1|0
Yükleniyor...