Fantezi için sprey krema nereden bulabilirim?

Fantezili bir gece için sprey krema arıyorum nerden bulabilirim bilgilendirirseniz sevinirim:D:D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• burda ki bazi beylerimiz midesi bulanir felan diye yorum yapmiş ama arkadaşlar biz size zaten bütün kutu kremayi yemenizi beklemiyoruz ki "al senin icin aldim ye aşkim" demicez yane :)) fantezi yapicak kiz. Sana gelince gizli kullanici, yanina birde cilek alirsan daha hoş olur ;) şöyle diyim, göbek deliginden başla kremayi sürmeye gögüsünün ortasina kadar getir, agzinda da cilek olsun, eşin göbeginden başlayarak finali cilekli dudaklarla yapsin ;) bol fanteziler anacigim

• bi mum yaksınlar mı

• süper ... +1

Erkekler Ne Diyor 17

• İçinde kalır umarım

• kına gönderiim işine yarar

• Ben kına sevmem öf

• yağlı olduğundan partnerin ishal olursa görürsün fanteziyi=))

• :D yapma beee

• vala mesela ben pastanın üzerindeki kremşantiyi fazla yedim mi midem bulanır=) benim partnerim bu tarz bişey yapsa halimi düşünemiyorum artık=) fantazi tuvalette devam eder maalesef ki=))

• pasta malzemeleri satan yerlede olması gerekiyo

• Çikolata sosu al ben denedim süper oluyor çikolatalı memeler :P

• Migroslarda var

• Bırak spreyi falan şokella sür sen:)

• ooooo partnerin yerinde olmak isterdim kremalı a... :))))

• Dr.ötker :D

• sex shoptan olmadıgı kesin :D

• marketlerde bulursun olması krem şantiyi çırp git yanına :)

• nimetle şaka olmaz !

• süper marketlerde bulabilirsin.fazlası mide bulandırıyo ama dikkat edin..öçikolata spreyide bi tercih..

• teşekkür ederim.çikolata mı yoksa kremamı tavsiyen

• valla krema meyvesiz sade olunca mide bulandırıyo..çikolata iyidir.afrodizyak ;)

• kipa,tansaş tarzı yerlerde vardır akşam partner uçucak garanti

• umarım:D partner eşim oluyor:D

• fark edermi kuş olcak bu akşam:)

• marketlerin pasta reyonlarındaayrıca dondurma reyonuna bak çikolatalı var.kız arkadaşıma muz almış, elinle soymasını sonra üstüne çikolata sos döküp ısırmasını söylemiştim. gözüme çok fırlamasın der gibi bi bakıp ısırmıştı :) ...

• nutella ıyıdır nutella:D

• markette bulabilirsin heryerde var

Kızlar Ne Diyor 7

• marketleri pasta malzemeleri reyonunda var 5.50 tl :)

• bu kızı seviyorum:D

• :D

• Yuh artık. nerden bulacağını bilmemek ilginç.

• arkadaşım evdeki krem şantiden bahsetmedim hem nerden bliyorsun belki küçük biryerde oturuyorum..bu durumda sana yuh

• iyi canım kızma. bişey demedik.

• Krema fantazisinde bir sakınca yok ama sakın vajinana sürme. Çünkü vajina floran kolayca bozulabilir ve bir anda gereksiz yere gardranella hastalığına yakalanırsın. Hiç hoş bir sonuç olmaz.

• Sanirim saat gecti sprey krem icin bana sana guzel bi gece dilemek dusuyo galiba hadi bakalik mukemmel bi geçe diliyorum size :)

• marketten

• migros- şaypa ne bileyim yanında yörende kardeşler market yok mu vardır bir sor

• Secret Circle diy bir dizi var onun bir sahnesinde dediğin gibi yaptıklarını görmüştüm.Kız sevgilisinin kucağına oturup boynuna krema sıkıyordu sonra boynunu yalıyordu.. Güzel düşünmüşsün

Yükleniyor...