“Tatlı benden sorulur” diyenler buraya! Sence yoğurttan tatlı olur mu?

Tatlı aşkına! 😋 Tatlısız bir hayat düşünemeyenleri hemen böyle alalım; #YoğurttanTatlıOlurMu diyoruz; cevabını bekliyoruz!

• “Tatlı benden sorulur” diyenler buraya! Sence yoğurttan tatlı olur mu?Saçmalamayın, yoğurttan tatlı olur mu!
    A seç
  • “Tatlı benden sorulur” diyenler buraya! Sence yoğurttan tatlı olur mu?Bence olur; hem de nefis olur!
    B seç
  • “Tatlı benden sorulur” diyenler buraya! Sence yoğurttan tatlı olur mu?Olabilir bir denemek lazım…
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

5|7
317353

En İyi Kız Görüşü

• Hem de harika olur 😍 hem proteinli hem tatlı süper fikir 👍

3|0
    1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki olur bir çok tatlı meyveyi yoğurtla karıştırıp yiyebiliyorum. Bal pekmez reçel tipi şeyler de ekleniyor profesyonel şekilde altına üstüne hamur ya da kadayıf teli gibi şeyler koyup ceviz badem fındık gibi eklemeler yapıp birazda reçelle fırına verilip katılaşmış bir tatlı elde edilebilir. En azından ben yaparsam lezzetli olacağını düşünüyorum. Ayrıca hafif ve sağlıklı da olur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 316

• Olmamı çok besleyici olur hemde.

3|3
    0|1
  • Neden olmasın :) Çok merak ettim deneyeceğim

2|2
    0|2
  • Evet olur çok güzel olur

3|1
    1|3
  • Olur olur, hemde bal gibi olur.😃

2|0
    1|2
  • Olur tabiki...😊

1|1
    3|3
  • Evet hemde mükemmel hafif olur yuğurttan tatlı , özellikle yaz ayları için hem serinletici , hem doyurucu , hem sağlıklı bir tatlı oluyor..
    Ben yazın yoğurdun içine küçük küçük meyve doğruyorum bal ve tarçınla mükemmel ara öğünüm oluyor.. Veya yoğurdun içine reçel veya bal ilave ediyorum hem serinliyorum hem tatlı krizim gidiyor. Üstelik kilo yapacak korkusuda olmuyor..

0|0
    0|0
  • Millet peynirden tatlı yapmış yoğurttan neden olmasın. Markette bile tatlı yoğurtlar var. Tatlı demek illa 3 yumurta kırıp, çırpıp vs fırına atmak değildir, gerçi kekin karışımında bile yoğurt var. Eee?

1|0
    0|0
  • meyveli yoğurt hem çok besleyici hem güzel.. Eskiden danone , danissimo falan yokmuş ananneler anneler meyveleri ezip yoğurtla karıştırıp yermiş.. :D şimdi belli markalar olayı baya baya güzel tatlıya dönüştürmüş.
    Olmuş yani

1|0
    0|0
  • Domatesden patlıcandan bile reçel yapıyorlar yoğurdan niye tatlı olmasın 😂😂😂

1|1
    0|0
  • Olur tatlı diyince katı seyler degil illaki yogurdun içine bir sürü şey katilarak sıvı tatli bir şey olur bu nu da denedim ayrici bana tadi güzel geldi

1|0
    0|0
  • hiç yemedim ben ev yapımı yiyorum.. bildiğimiz yoğurt ile reçeli iyice karıştır eğer onu beğenmediysen kuşburnu ile dene ya da sevdiğin bir büskiyi koy ama mikser ile karıştır istediğin şekilde yap bu bazı yabancı ülkelerde sabah kahvaltısı olarak kullanılan geleneksel bir tatlı

0|0
    0|0
  • Ooo olmaz mi yeterki yenilsin 😅
    Cocukken herkesin yaptigi gibi icine seker atmak veya pekmez veya bal 😅
    Su an bunlari yemiyorum ama cocukken yemisligim epeydir 😅

0|0
    0|0
  • Benim çalıştığım is yerinde tattırım yapmistınız orada ciddi anlamda tattım o zaman yoğurtla tatlı olmaz lafını unutun abi muhteşem oluyor hemde. Favori orman meyveli olan sanırım öyleydi ismi. 👍

1|0
    0|0
  • Ben yapıyorum yoğurt labne peyniri ve pudra şekeriyle yapılıyor ve yaz aylarında yenelebilecek hem çok hafif bir o kadar da lezzetli oluyor. Tavsiye ederim 😉

1|0
    0|0
  • Çok severim meyveli yoğurdu. Tatlı krizlerini kg almadan atlamatmanın en güzel hali 😍

2|1
    0|0
  • Olur diye düşündüm. Neden olmasın ki. Yoğurt pek çok yemeğin yanında tammalayıcı bir gıda olduğuna göre, tatlı da olabilir.

2|0
    0|0
  • Herseyin tatlisini yapiyoruz yogurt neden olmasin peynir tatlisi biile varken :))

2|0
    0|0
  • Ben süt yoktu gece, yoğurtla sütlaç yapmaya çalıştım. Ekşi sütlaç oldu. Ama oldu.

1|1
    0|0
  • Sadece çikolata ve kırmızı meyveleri denedim çikolataya aşık oldum her gün yiyorum hatta bir yetmiyo 2 3 tane çok güzel kesinlikle tavsiye ederim diğer çeşitleri de denemek isterim

0|0
    0|0
  • Yeni tarifler üretilirse, doğru kullanılırsa olabilir :)

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    296

Erkekler Ne Diyor 352

• Olur olur, Danissimo yaparsa nefis olur! Tatlı aşığı olan biri olarak denemek için sabırsızlanıyorum. 👍😊

1|0
    1|2
  • yıllar önce babaannemin ablasının süt ve süt ürünleri çiftliği vardı. piyasada bırak meyveli yoğurdu, hazır yoğurt bile çok yoktu. ben o zaman kase yoğurda reçel koyup yerdim... yıl 1986 87 falandı... hey gidi hey... ne günlerdi be... olur olur.. güzel de olur.

0|0
    0|0
  • efendim kaygana tatlısı yapardı yogurttan yumurtadan ve hakiki baldan sepet kovanın balından hoşmerim gibi olurdu o lezzeti hoşmerimde dahi göremedim rahmetli annem yapardı bir kaç madde daha koyardı cevizmiydi kestane miydi hatırlıyamıyorum yogurt talısını kız kardeşlerimden ögrene bilirim inşallah

0|0
    0|0
  • Alaçatı'da hayatımın en pahalı yoğurdunu yedim tabi frozen yoğurt diye geçiyordu dondurmalı ve koyduracağın ekstra malzemeli tuhaf bir yiyecekti ama güzeldi 👍 Düz olarak yoğurdun üzerine anne reçeli döküp yemeside güzel bunuda yeni keşfettim 😊

1|0
    0|0
  • Yoğurt cok saf temiz bir yiyecektir nereye cekersen oraya gelir enayi yoğurt. Corbaya koy gelir. Icine şeker koy tatlı olur. Hıyar doğra cacık olur. Yoğurt saflığın ve temizliğin simgesi 🤣🤣🤣

0|1
    0|0
  • Kucukken yogurtla sekeri karistirip yerdm fakirdik ama agzimizin tadini biliyodk

0|0
    0|0
  • Olabilir çünkü yoğut'un üstüne meyve parçaları reçel pekmez bal gibi tatlı malzemeler katarak yemeyi lezzetli buluyorum :)

0|0
    0|0
  • En güzel tatlı yoğurttan olur, hem sağlıklı hem leziz

0|0
    0|0
  • Oluyormuş... Bu üründen bolca yedim ve beğendim.. tek eksiği bolca probiyotik içermemesi... Neden tatlımızı yerken sağlığımızı da korumayalım?

1|0
    0|0
  • cok da guzel olur yogurt tatlisi isminde revanini bir degisigi vardir ki bir tepsi yedigim olmustur :)))

0|0
    0|0
  • Küçükken annemin bana yaptığı şekerli yoğurt geldi aklıma. :):

1|0
    0|0
  • Olur çokta güzel yaptığım bir yoğurt tatlısı tarifim var 😀

0|0
    0|0
  • Her şeyin yanında gidiyor, oldukça sağlıklı da.
    Şekerli yoğurt sevmem ben mesela ama tatlısını denemek lazım. 😂

0|0
    0|0
  • Cocukken zor sartlarda buyudum.. ekonomik olarak... Annem bize sekerli yogurt yapardi canimiz tatli istediginde... olur bence yogurt guzeldir..

0|0
    0|0
  • Ansızın gelen tatlı istediğini bastırmak için süper bir tercih olabilir. Yoğurdun faydasını saymakla bitiremeyiz zaten. Eee birde tatlı istediğimizi karşılarsa mükemmel bir şey tabi ki.

0|0
    0|0
  • Olmaz mı. At mixere badem ceviz bal muz çilek yoğurt. Çak smothyi tırman dağlara taşlara.

0|0
    0|0
  • Yoğurttan her şey olur. Tatlı da olur tuzlu da olur ama ne olursa olsun güzel olur :)

0|0
    0|0
  • Olmaz mı şeker hastalığına yakalanan arkadaşlarımız var onlar tatlıyı ne ile yiyor sanıyorsunuz yoğurtla

0|0
    0|0
  • Kriz geldiğinde, yeteri kadar toz şeker serpilmiş yoğurt, krizi atlattırabilir.

1|0
    0|0
  • Biz küçükken böyle şeyler yoktu, yogurda toz şeker atar öyle yerdik.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    332

Benzer Benceler

Yükleniyor...