Soslu makarna sever miyiz😍?

bRokeHeaRth_____
MERHABA. Öncelikle hepimiz makarnayı çok severiz. Peki en çok hangi sosu severiz?
Ben kesinlikle körili kremalı! 😋
Öncelikle 1 yemek kaşığı tereyağını güzelce tavaya alıp hafif kızdırdıktan sonra kremayı döküyoruz. Üstüne hafif bir şey süt ekliyoruz. İsterseniz 1 adet bulyon ekleyebilirsiniz güzel oluyor. Haşladığınız makarnanın suyundan da ekleyebilirsiniz (işin püf noktası ) . Tuzumu alıp fokur fokur olunca haşlanan makarnanın üstüne koyup yiyoruz. Afiyet olsun.
Penne makarnayla tavsiye edilir fakat fettuccini , noodle ve bugatini makarna çeşitleri ile de güzel gitmektedir.
Soslu makarna sever miyiz😍?
Güncellemeler
1 yıl
Tarifle alakalı sormak istediğiniz sorular olursa buradan veyahut özelden sorabilirsiniz. İyi günler.
Soslu makarna sever miyiz😍?