İlk buluşmada tavuk dönerciye götüren sevgiliye fakir ya da cimri denir mi?

bendeakrebim
İlk buluşmada tavuk dönerciye götüren sevgiline fakir ya da cimri der misin?
Bence asla denmez. Ayrıca mis gibi tavuk döner nesini beğenmemiş hasbam😁
#bendeakrebim #EvetBendeAcıktım
İlk buluşmada tavuk dönerciye götüren sevgiliye fakir  ya da  cimri denir mi?
İlk buluşmada tavuk dönerciye götüren sevgiliye fakir ya da cimri denir mi?