Yörenize ait düğün yemekleri nelerdir?

liliaaaa
Allahım bence bu işi en iyi egeliler yapıyor. Yanı ben öyle düşünüyorum:)

Tabi kişiden kişiye değişen bir durum bu. Şimdi linç yemek ıstemiyorum ama Allahım dünyanın yeni bir harikası Keşkek. Türkiyenin bir çok yerinde yedim keşkek fakat kimse Muğla , Aydın kadar güzel yapmıyorlar. Buralar da düğün yemeklerinde çorba, musakka , et yemeği, salata , keşkek , helva , sarma, kurufasulye , nohut , kızartma , yuvarlama ve börek oluyor. Allahım sabah sabah canım düğün yemeği çekti :)

Sizin yörenizin düğün yemekleri nedir?
Yörenize ait düğün yemekleri nelerdir?