Lezzetli pankek tarifi rica ediyorum, pankek nasıl yapılır, pankek yapımı konusunda bilgili birisi yardımcı olabilir mi?

ExplorerdanHallice
Merhaba,
Arkadaşım çocuğu ile misafir gelecek yarın, kızı çok pancake seviyor. Ben de ona en lezzetli pankek tarifini yapıp sevindirmek istiyorum.
Pankek yapımı konusunda pek de tecrübeli değilim. Güzel bir pancake tarifi bilen varsa yardım rica edecektim. Pankek nasıl yapılır, bilenler yardımcı olabilir mi?
pankek tarifi
Lezzetli pankek tarifi rica ediyorum, pankek nasıl yapılır, pankek yapımı konusunda bilgili birisi yardımcı olabilir mi?