Rahatına düşkün kadınların yeni trendi: Gelinlik yerine elbise giymek! Sade bir elbiseyle gelin şık olabilir mi?

2017-18 sezonu rahatına düşkün kadınların özellikle kır düğününde tercih ettiği düğün elbiseleri çok talep görüyor..Rahatına düşkün kadınların yeni trendi: Gelinlik yerine elbise giymek! Sade bir elbiseyle gelin şık olabilir mi?
Gelinlikler evet çok güzel ama elbiselerde fena değil.. Özellikle sahil düğününde çok rahat olacağınız kesin ama tabii çoğumuz gelinlikten asla vazgeçmez ;)

Peki sizce sahil düğünlerinde gelinlikle mi yoksa elbiseyle mi daha rahat olunur?

#YazStili
#Meczup

3|1
4814

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• böyle bır günde rahatlığı düşünen var mı acaba , içler acısı

1|0
    0|0
  • Gelin her haliyle şıktır ama bunlar olmaz. Pek gelin havası vermemiş. 😀

0|0
    0|0
  • Ona birakiyorum.. ama bn damatligimdan vazgecmem :))) hayatta kac kere o damatligi giyecem ki

1|0
    0|0
  • Hayır olamaz

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • çok saçma

0|0
    0|0
  • Ya şık olurda herşeyin bir usulü var bence çok saçma

0|0
    0|0
  • gelinlik olmazsa olmaz

0|0
    0|0
  • sol alttaki güzelmiş

0|0
    0|0
  • anladım

0|0
    0|0
  • Mutlu olsunlar da mutlulukları daimi olsun da istediklerini giysinler aşırı çıplaklık hariç tabi

0|0
    0|0
  • Her ikisi de güzel aslında

0|0
    0|0
  • Daha iyi olmuç

0|0
    0|0
  • Kanka senin sorular neden hep önde 😂 Torpilli misin 😁😁

1|0
    0|0
    • Yoo :D Yoksa öyle mi düşünüyorsunuz :D

• Benim sizden ne eksiğim var hatta fazlam bile var. Şu son günlerde ne kilo aldım ya 😪

Eğer beni tanıma şerefine nail olmuş isen ne Mutsu sana haaa yok öyle bir lütuf ile karşılaşmadı isen bugününü hezimet olarak ilan et. Hakikat ile kibri karşılaştırmayalım , reca ederem 😁😂

• İnsan bir cevap verilirdi ya hu 🙄🙈

Kızlar Ne Diyor 47

• Eğer gelinlik giyilmeyecekse düğündeki en dikkat çekici kadın olunmalı bana göre.. Saçıyla, başıyla, dekoltesi ve takılarıyla dikkat çekebilmeli. En uygun takıları ve ayakkabıyı giyebilmeli.

1|0
    0|0
  • Gelinliğin şıklığını veremiyor.

1|0
    0|0
  • Hayatımın en özel gününde rahat olucam diye sahile iniyormuş gibi gezemem

1|0
    0|0
  • Gelinliğin bir havası bir anlamı var. Ki zaten kızların %99.9u onu giyeceği günün hayalini kuruyor. Gelinliğin yerini asla başka bir elbise alamaz benim gözümde. Ama rahatlığı hafifliğ de bir o kadar önemli. Ben uçuş uçuş elbise kılığında dantelli eski tip gelinlikleri çok zarif buluyorum kır düğünlerinde. Tarlatan falan olmadan. Veya da illa modern olsun diyenlere derin sırt dekolteli balık modeller. Prenses modelleri beğenmiyorum.

1|0
    0|0
  • Bundan 2-3 yıl önce kısa gelinlik giydim hiç pişman değilim..

1|0
    0|0
  • Saçma bana göre, düğünüm bir kere olur ve özeldir, gelinlik giymek hayalım valla elbise zaten her Allah'ın günü giyiyorum

1|0
    0|0
  • Gelinlik gelenekseldir her genç kızın hayalidir yeni icatlarla bunları tepemeyiz en iyisi geleneklere uymak

1|1
    0|0
  • Yok artık 😄

1|0
    0|0
  • Bilemedim gelinlik iyi bence gelin olmak gelinlik giymek , kendi düğününde böyle kısa giyerek veya elbise tercihi sıradan gibi bence özel olmalı

1|0
    0|0
  • olabilir vücudunuz uygunsa

1|0
    0|0
  • Gelinligin yeri ayrı 😊buda yine olabilir saygı duyarız herkesin kendi tercihi. @HayatBazenSiyahBeyaz oyle degilmi

1|0
    0|0
  • neden olmasın sırada kot pantolonla düğün yapmak olsun

1|1
    0|0
  • uzun sade şık olabilir.

1|0
    0|0
  • Pijama ile gitsinler

1|0
    0|0
  • tam benlik, neden olmasın?

0|0
    0|0
  • Böyle de olmaz ama kuzu, kısa ve ipli falan giymem ben, usturuplu olmalı gelinlik dediğin :-)

0|0
    0|0
  • Ben spor ayakkabısı giyeceğim için bana gelinlik şart :/

0|0
    0|0
  • Allahımm ne saçma😂 Desenize düğünde gelini arayacağız😂😂

1|0
    0|0
  • Tabikide elbiseee

1|0
    0|0
  • Çok şık elbiseler de olablr ama bnce gelinlik giyilmeli. hem 21. yüzyıldayız herkesin istediği türden gelinlikler bulunabilir. ben gelinlik taraftarıyım :d

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    27
Yükleniyor... ;