Spor ayakkabıların kız, erkek ayrımı olur mu?

Benim için spor ayakkabıda numara farkı dışında hiçbir fark yoktur. Özellikle beyaz nikeların tamamı hem kızlara hem erkeklere çok yakışıyor. Yazın vazgeçilmezi olmalı. Siz ne düşünüyorsunuz?

Spor ayakkabıların kız, erkek ayrımı olur mu?

0|0
3031

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde mavi ve pembe renkleri ülkemizde çok fazla erkek rengi ve kız rengi tepkisine maruz kalıyor. Mavi giyinen bir kıza erkek misin denmez fakat pembe giyinen bir erkeğe kız mısın sen diyen illaha çıkacaktır. Renk konusunda kızlar daha özgür erkeklerden. Erkek ayağı ve kız ayağı aynı şeyler. Birinde 6 birinde 10 parmak yok. Kızda da erkekte de 5 parmak bulunuyor. Kızsanız istediğinizi giyin. Erkekseniz ve insanların düşüncelerini takan ve üzülen tiptenseniz "Erkek Ayakkabısı" denilenlerden alın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Elbette olur. Beyaz spor ayakkabılar konusunda gem fikirim ama kız versiyonları biraz daha canlı renkli ve nazik hatlara sahip olmalı. Çünkü kaba olanlar kızların ayağına yakışmıyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• Olur tabi ya pes pembe spor ayakkabılar var ya da böyle erkek ayakkabısı mı olur :D

0|0
    0|0
  • şu an butun spor ayakkabılar unısex zaten bence kızlara daha cok yakısıyor spor ayakkabı kombını guzelse tabı erkeğe klasık daha cok yakısıyo bence bı agırlık katıyo pradalar meselaa

0|0
    0|0
  • spor ayakkabının kızı erkeği olmaz.
    örn futboll oynayan bır erkekte aynı ayakkabıyı gıyıyor kızda ama gündelik açısından kadınlara pek fazla yakıştığını duşunmuyorum.

0|0
    0|0
  • ayakkabı küçük olunca hoşa gidiyorda büyüyünce numara hiç begenilmiyor ondan begendiğim kadın spor ayakkabısı oluyor kalıbı falan ama hiç giymedim

0|0
    0|0
  • katılıyorum... spor ayakkabıyı geçtim her kıyafette kadın erkek ayrımı olması yanlış bence herkes istediğini giyebilmeli

0|0
    0|0
  • güzel de bu ayakkabıya ısınamadım ya biraz tuhaf duruyor.

0|0
    0|0
  • topuklu giyin bayanlar size çok yakışıyor spor ayakkabi giymeyin :p

0|0
    0|1
  • Kadınların ayakkabılarının altına 3-5 cm buldukları kadar taban koyuyolar o yüzden bence ayrım var.

0|0
    0|0
  • Tirreqler pembe ve açık fosforlu abibas ve nixe giyiyor

0|0
    0|0
  • Ayağa uyduğu sürece ve zevkine hitap ediyorsa artık olmuyor sanırım.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    20

Kızlar Ne Diyor 29

• Herhangi bir ayrımı yok. Erkek kardeşim ile hemen hemen aynı modelleri giyiyorum. Bir tek bazılarında topuk falan oluyor. Onların kadınlara özel olduğu bariz. Erkeklere özel görmedim şimdiye dek. Zaten onlara özel pek bir şey de yok... :D

0|0
    0|0
  • bu tur ayakkabıları sevmem daha süslü şeyler spor ayakkabı ama kullanırım ama taşlı tuşlu olandan 😊

0|0
    0|0
  • renkle alakalı olarak ayrımı olabilir. model de genelde ayrım olmuyo.

0|0
    0|0
  • Bu modellerde olmazda bazı erkek modeller çok kaba yav ben giymem onları dkdmsmm

0|0
    0|0
  • Olur ama bazı markalar örneğin newbalance unisex modeli çok fazla

0|0
    0|0
  • Pek bir farkı yok bence bende erkek ayakkabısı giyiyorum.

0|0
    0|0
  • Bencede

0|0
    0|0
  • Hayir olmaz unisex olur zaten genellikle hepsi

0|0
    0|0
  • hepsi değil

0|0
    0|0
  • bazı modellerde olabilir