Yasemin Ergene Özilhan çok iyi bir eş ve anne değil mi sizce de arkadaşlar?

YağızMert
Ünlülerden başarılı evlilik yapanlar çok az. Yasemin Ergene'yi Doktorlar dizisinden beri takip ediyorum. Güzel bir evliliği var, hem iyi bir eş hem de iyi bir anne bence. Evlenince kendini salan kadınlardan olmadı ve fiziği de hiç bozulmadı. Bence her kadın elinden geldiğince böyle olmalı, kadınlığını asla unutmamalı, kocasını ihmal etmemeli ve her zaman bakımlı, şık olmayı bilmeli. Fotoğraflar her şeyi anlatıyor aslında ama siz ne diyorsunuz arkadaşlar?
Zarif ve şık bir eş
İyi bir anne

Her zaman bakımlı, güzel ve cesur bir kadın
Formunu koruyan bir kadın
Yasemin Ergene Özilhan çok iyi bir eş ve anne değil mi sizce de arkadaşlar?