Kapat

Erkekler ayaklarının üstünde duran güçlü kadınlardan uzak mı durur yoksa hoşlarına mı gider?

Erkekler ayaklarının üstünde duran güçlü kadınlardan uzak mı durur yoksa hoşlarına mı gider?
Hoşlarına mı gider yoksa korkup çekinirler mi?

1|3
82143

En İyi Erkek Görüşleri

• Bir kadın ne kadar güçlü olursa olsun, her zaman bir yanı zayıftır.
    Güçlü olmaları ürkütücü gelmiyor bana ✌

13|5
    31|4
    • Neye göre kime göre zayif

• @azenec açıklama yapmasan eksilemeyecektim

• @azenec O zaman her İNSANIN bir yanı zayıftır demen gerekiyor. Açıklaman ve yorumun çelişkili. Bir kadının para pul düşkünlüğü olabilir bu da zayıflığıdır demişsin. Eh, aynı şekilde erkeklerinde öyle zayıflıkları vardır. KADINLAR diyerek genelleme yapmışsin, açıklaman yanlış insanların anlamasını beklemen saçma.

• Bırakın kadınlar güçlü olsun bırakın keşke kadınlar erkeklerden daha güçlü olsa her anlamda
    Dayak yemese şiddete maruz kalmasa öldürülmese
    Ekonomi yönünden keşke erkeklere muhtaç kalmadan kazansa istediği yerlere gelse
    Keşke kadınlar gerçekten erkekten güçlü olsa ki cennetin anahtarı olan kadınlar ezilmeden güçlü kalsa
    Bence çok güzel olur daha çok mutlu olurum

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Şimdi yabani bir at düşün onu evcilleştirmek ister her erkek.. O yüzden bu tür kadın her zaman erkeğin ilgisini çeker.. Ama güçlü kadını hep evcilleştirme peşinde olduğu için ve kadın gerçekten güçlü ise başaramayacağı için uzaklaşır... Genellikle sıralama bu 😉

0|1
    0|0
  • Genelde cekinirler. Erkekler erkek olduklarını hissetmek ister asla egolarına karşı çıkan bir kadın istemezler kendilerini birşeyleri yapabildiklerini hissettikleri kadınların yanına atarlar. Bu yüzden bir çok erkeğin yanında aptal aptal kızları görürsünüz onlar erkeklere istediğini verir. "Korkuyorum aşkım nolur yardım et aşkım ben yapamam sen yap aşkım " tarzı davranan kadınlar her zaman elinde tutar erkekleri. Çok az sayıda erkek zeki kadın ister onunla zihnen mücadele etmekten hoşlanır. Zeki ve dürüst kadınlar çok yalnız kalır. Ama bir de zeki ve ne yapacağını bilen türden kadınlar var. Onlar yalandan da olsa erkeklere gaz vermeyi bilirler onların egosu ile arkadaş olur sonra da istediğini yaptirirlar.

Dürüst kadınlardan hep kaçtınız, hep basit kadınları tercih ettiniz. Sonra neden mutlu değiliz diye ağlarsınız burada. Kadın için de geçerli bu , kolayı seçip sonuçlarına katlanmak zor geliyor demekki.

Bu yüzden en önemlisi kendimize karşı dürüst olabilmek.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 141

• İki tür kadın tipi vardır biri gerçekçi, diğeri hayalperest. Gerçekçi kadınlar hayatın zorluklarıyla savaşmakta iyidirler çünkü kendi ayaklarının üzerinde durmasını gerektiğini düşünürler. Hayalperest kadınlar ise hayatın gerçek yüzünü görmezden gelmeye çalışır ve o zayıflığı bir erkeğin tamamlaması gerektiğini düşünür.

2|1
    0|0
  • Güçlü kadın iyidir tabi gücünü göstermediği sürece. Egolu davranışlar ben herşeyi her istediğimi yapabilirim tavırları uzun ilişki için uygun değildir. Zaten bağlanmayi da pek tercih etmezler.

2|0
    0|0
  • Genel anlamda dışardan baktığında erkkler kadınlara göre daha bir yorulurlar bu hayat hengamesinde, onun için güçlü kadın daha bir cezbedicidir, erkeğe hakim olan, hayata dair daha mantıklı bakan kadındır güçlü kadın! tabiki hoşumuza gider, güçlü kadını mutlu etmek daha kolay v biz erkeklerin bence tek görevi kadınları mutlu etmeliyiz ! Hemcinslerim bunu yaparlarsa dünya daha güzel bir dünya haline gelecektir

2|0
    0|0
  • Kesinlikle ama kesinlikle başta kendi Eşim olmak üzere hiçbir kadın özgürlüğünü, hayatını, duygularını.. birine teslim etmemeli ve dimdik durmalıdır. Güçlü kadın güçlü ülke demektir. Şahsen benim görüşüm bu yönde.

4|0
    0|0
  • Her şeyi yapabilirim, edebilirim, güçlüyüm ben, çok güçlüyüm, süpermenim, bak bunu da başardım. Kadınların devamlı bir şeyleri ispat etme çabası çok itici. Aferim delisi bu tipler işte. Uzak durmak lazım.

1|1
    3|0
    • Ahahaha :D Doğru dedin bir çok hemcinsim böyle kibirleniyorlar ben güçlü kadınım ayağına sonra kimse kendilerine yanaşmayınca erkekler korkuyor yaygarası koparıyorlar. Az biraz erkeğe erkekliğini hissettirmek lazım, öylede hiçbir sorun çıkmaz. Erkekler yaratılış gereği yönetmeyi sever

• ya da ne biliyim öyle kadını taşıyabilecek zekada lazım biraz erkekte dimi o yüzden kaybetmeyi sevmez erkekler bu sebepten de uzak dururlar akıllı kadınlardan akıllı kadın napsın aptal erkeği

• Akıllı erkek de kullanır atar zaten kadını 😎👍Gelecek düşünmez. Yazık onlara 😂

• Eğer kadınlarla rekabet eden tarafımızı farkedip, bu konuda huzura kavuştuysal çok hoşumuza gider :) özgür ve ayaklarının üstünde duran kendine güvenen insan çekicidir. :)

0|0
    0|0
  • bazı soğuk ve kendini bir halt sanan kadınlar onlardan uzak durulmasını güçlerine bağlarlar.
    oysa erkek güçlü kadından uzak duramayacağı gibi bir de hastası olur. yeter ki güçlü olmanın, gücü kullanmanın ne demek olduğunu bilsin kadın.
    yoksa akşam dışarı çıkma, oraya gitme demekse mevzu zaten yıllarca anamız babamız yapıyo onu :)

0|0
    0|0
  • benim için çok büyük bir artı hatta olmazsa olmaz gibi, ama bu kadınlarla da bir süre sonra anlaşamiyorum. sanırım hem kendi ayakları üzerinde duran hemde tevazuyu kaybetmemiş olan kadın çok az.

0|0
    1|0
  • Erkekler Kendi Ayakları üzerinde duran kadınları sever Tabii ki Ama birçok kadın bunu koz olarak görür ve karşısındaki erkeğe bir şekilde kendini kanıtlamak uğruna kırıcı davranışlarda bulunur

1|0
    0|0
  • Geneli uzak durur ama ben pısırıl olmasını ıstemezdim. Yarın birgun oldu da ayrıldıgımızda kendi ayakalrında dimdik durablien biri olması benim gözümü arkda bırakmaz. Ayrıca guclu kadından guc alırım beni de guclu yapar bu😊

1|0
    0|0
  • kim korkuyorsa erkekliğinden şüphe etsin bence. Öyle kadınlar gerçekten çok daha iyi oluyor

4|1
    0|0
  • Bazılarının hoşuna gider bazılarının gitmez ben güçlü karakterli kadınlara bayılırım? Çünkü ona kayıtsız şartsız güvenebilirsiniz. Yanlış olan şeyleri yapmazlar kendi doğruları vardır ve bundan vazgeçmezler.
    Zayıf karakterli ise herşeyden etkilenir. Bana göre değil

0|0
    0|0
  • Kadınlar duygularıyla hareket ederler mesela bir kadın çocuğunun ayağına taş değse dünyayı yıkar duygusal olarak çok güçlüdür zaten

0|0
    1|0
  • Benim hoşuma gider. Hayatı yaşamayı bilenle hayatı paylaşacaksın. Baba evinden koca evine transfer olup bilirim geçinenlere he he diye diye 40’ na gelmeden kel kalmaktansa hayatı tevrübe etmiş insanlarla arkadaş olmak ya da eş olmak daha avantajlı benim gözümde

0|0
    0|0
  • Daha çok hoşlarına gitmeli sığınabileceğin biri demektir güçlü kadın. Beraberken herşeyi alt edebilceğin insan demektir. Güvenebilceğin biridir ya

0|0
    0|0
  • Sever sayarız da onlar da bize bakmıyorlar galiba. Yoksa güçlü hatun candır. Evladımı yetiştirecek ananın güçlü kuvvetli olmasını isterim.

0|0
    0|0
  • Kadın zaten doğuştan güçlüdür o narin bedenleriyle nece işler başarıyorlar

5|0
    0|0
  • Güçlü kadın gibisi varmıdır heryerde ben diye hissettirir bayılırım...

0|0
    0|0
  • Kadın isterse hakime olsun , kadın kadındır. Bu kadar basit. Bir demet gül veya bir çift güzel söz her kadının hoşuna gider.

0|0
    0|0
  • Hoşuma gider. Bir kadının çalışması, hayallerinin peşinden koşması vs. Bunlar gerçekten ilgi çekici.. Güçlü kadın her zaman tercihimdir..

0|0
    0|0
  • Benim sahsen hosuma gider bende ayaklarımın üzerinde duran bir delikanlıyım birbirimizi tamamlarız 😊

3|0
    0|0
  • Açıkcası ben şahsen hoşlanmaktanda ötesindeyim. Orhan Veli Kanık der
    Güzel kadınları severim
    İşçi kadınlarıda severim
    Güzel ve işçi kadınları daha çok severim.

1|0
    0|0
  • Ayaklarının üstünde durup güçlü olan fakat feminist duyguları olmayan biri her zaman ilgi çeker

1|0
    0|0
  • Tam tersi. Asıl öyle bir kadın isterim. Çünkü benle ne para ne de menfaat için birlikte olur. Sadece güvendiği ve sevdiği için...

1|0
    0|0
  • Hoşuma gider hatta çalışıcaksam niye evleniyorum / evlenince çalışmayacağım tribinde olanlar tiksindirir.

1|0
    0|0
  • Ayaklarinin üstünde duran kadin erkeği kılıbık yapar. Sahsen bu durum hoşuma gider.

2|0
    0|2
  • hiçirine yaklaşmıyorum çünkü onlar bende güçlü olamaz. söyleyince kibirli oluyorum adım gibi dayanıklı ve sağlam insanım

1|0
    0|0
  • Ayaklarının üzerinde durması hoş birşey fakat bunu egoya ve feminizme dönüştürürse bir o kadar nahoş olur

1|1
    0|0
  • Ayaklarının üstünde duran güçlü kadınlar = burnundan kıl aldırmayan tavan yapmış egolar.. Sonuç: şiddetli geçimsizlik sonucu Ayrılık..

2|0
    4|0
    • Ezik olsun sözüme itaat etsin böylece ezebilirim ve anlaşmış oluruz mu diyosun? Asıl kendi ayaklarının üstünde duran zeki ve kültürlü kadınlar herkesin hoşuna gider, kız erkek fark etmez. Bu geri kafalılıkla fazla yaşamazsın dostum

• Anlamıyorsun.. ben kadınlar ezik olsun demiyorum kimse ezik olmasın ama insanlar biraz birbirlerine karşı hoşgörülü davranmayı tahammül etmeyi öğrensinler sadece en ufak bir olumsuzlukta isyan bayrağını çekmeyiversinler hemen başka türlü mutluluk olmaz

• bence çok kuruntulu bir düşünce

• Ben solcu devrimci kızlar ilgimi çeker çoğu erkeklerden çok daha cesurlar

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    111

Kızlar Ne Diyor 80

• Uzak durur.

0|1
    0|1
  • Erkekler kendisinden daha yukarıda olan kadınları sevmez doğrusu. Ki bence de erkek bir tık yukarıda olmalı ya da eşit olmalı

0|2
    1|0
  • İlişkilerdeki kadın-erkek gücü bence ilişkinin huzuru açısından önemli bir denge. Güçlü kadınları seçen erkekler özgüven sahibi ve kendinden emin olurlar. Ben güçlü kadınlarla beraber olan erkeklerin güçlü anneler tarafından yetiştirilmiş olduklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Gördüğüm, anladığım kadarıyla her ne kadar "beğeniyorum", "hoşuma gidiyor" söyleseler bile, çoğu böylelerinden çekiniyor ve eşlerinin çalışmayan, her zaman yardıma ihtiyacı olan bir ev hanımı olmasını istiyor

1|0
    0|2
  • Her türlü zorluğa göğüs geren kadınlar beni bile etkiliyor erkekleri nasıl etkilemesin...

1|1
    0|1
  • Hoşumuza gider demişler ama ben pek göremedim güçlü kadından hoşlanan erkek nerde çıt kırıldım ona gidiyor

0|0
    0|0
  • Ikisi de yaani hoşlarına gider ama uzak dururlar çünkü erkekler savunmasiz birini isterler isterler ki bir olay olduğunda kahramancilık oynasinlar 😂

0|0
    0|0
  • Erkeklerin çoğu kadının ona muhtaç olmasını istiyor bukadar saçma bişey yok niye biz öyle isteyelim? Üstünlük sağlamaya çalışmanız kime yarar? Ben kendi ayaklarımın üzerinde durmayı tercih ederim muhtaç olmayı asla sevmem.

0|0
    0|0
  • Aslında genelleme yapmanın yanlış olduğunu düşünüyorum çünkü bazen bazı erkekler güçlü kadınları kendine göre bulurken bazı erkekler çekinirler maço tavırları kadının üstünde uygulamak isterler o yüzden biraz da karakter meselesi

0|0
    0|0
  • Güçlü kadın istemezler. Kadının muhtaçolması erkeklik gururlarını okşar çünkü. Tam tersini olsaydı. Kadının boyunun uzunluğu maaşı ya da eğitim seviyesinin yükseliği sorun olmazdı.

0|0
    0|0
  • Kişisine göre değişir. Aşağılık, kompleksli bir ezikse korkar. Kendini bilen, kendine güvenen biriyse hoşuna gider.

0|1
    0|1
  • Kadın ne kadar güçlüyse bir o kadar da naiftir aslında.
    Kendisini sarmalayacak güvende ve sevgisini hissetirecek kişiye ihtiyaç duyar.
    Bence her ikisinin karışımını sever.

0|0
    0|0
  • Bazıları kaçar, bazıları kovalar
    Kaçanlar güçsüz olan erkekler kovalayanlarda güçlü olan erkeklerdir.

0|0
    0|0
  • Kişiyene beklediğine hayata kadın erkek ilişkilerinden tutun da aile yaşantısına kadar bir çok etken var... güçlü olup ayaklarının üstünde durmasından hoşlananda var...

0|0
    0|0
  • Uzak dururlar çünkü kendilerinden çok seven güçlü olan kadınlardan çekinirler. kendilerini üstün tutmak içinde diğer kadınlara giderler.

0|0
    0|1
  • Garip ama genelde erkekler kadının kendisine muhtaç olmasını ihtiyaç duymasını istiyor. Hoşlarına gidiyor.

0|0
    0|0
  • Hoşlarına gider güçlü kadın onlar sarsildiginda kaldıracak birini ararlar ki güçlü kadınlar her zaman sevilir ama erkekler hep güçsüz kadınları tercih ederler.

0|0
    0|0
  • Korkarlar. Onlara söz dinletemeyeceklerini üstün olamayacaklarını bildikleri için. Evin reisi erkektir klişesinin yok olmasından korktukları için.

0|1
    0|0
  • bal gibi de korkuyorlar erkekler. Bu yüzden bizde hic bir zaman full potansiyelimizi göstermiyoruz size hatta salaga filan yatiyoruz. Ne yapalim? Siz bu gücü kaldiramiyorsunuz cünkü

0|0
    0|1
  • Erkekler daima zayıf kendine muhtaç kadınlar isterler çünkü egoları ancak öyle tatmin olur kadını ezecek ki kendi göklere çıksın. Bu asla değişmez her kesimden böyle örnekler var

0|0
    0|1
  • İçten içe hoşlarına gitse de korkup açılamazlar. Bu kadın bana bakmaz anlayışı vardır.

1|0
    0|0
    • Açılinca uzun uzun yazınca , kendini anlatınca da pek bir ise yaramıyor ama :D

Açıkçası tam olarak pes etmedim.
      Ve yeni bir yöntem denemeyi düşünüyorum.
      İnşallah onu da bir kaç güne yürürlüğe koyacağım..
      :)))

• Kadının eline bakmasını isteyen erkekler hizmetkar arıyor kendilerine.

0|0
    0|0
  • Ayaklarının üzerinde duran güçlü kadınlar erkeğe ihtiyaç duymaz. erkekler de -egoları incinir- uzaklaşırlar.

0|1
    0|1
  • Güçlü kadınlardan uzak dururlar. Çünkü güçlü kadınlar bir erkeğe boyun eğmez. Onlar her istediğini yapan bir kadın arıyorlar.

0|1
    0|0
  • Kendi egolari tatmin etmek ve yıllardır süregelen ataerkil anlayış sonucu güçlü kadınları isteyen erkeklerin daha az olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|1
  • Özgüven yoksunu erkekler, güçlü kadınlardan korkuyorlar..

0|0
    0|2
  • Uzak dururlar. Gerçekten erkekleri bu kadar cesaretli mi sanıyorsunuz?

1|0
    0|2
  • Benim kocam sever benim güçlü olmamı. Böyle bazen pısıyorum sönüyorum, kızıyor.

0|0
    0|0
  • Duygusalız ama güçlüyüz , cinsiyetle alakalı değil ya

0|0
    0|0
  • Nefret ederler ve güçlü kadinin yaninda ezik hissederler 😂

0|0
    0|4
  • Kızlardan görüşlere devam
    50
Yükleniyor...