Türk kızlarının "kezban" olarak görülmesinin nedenleri nelerdir?

"Türk kızları kezbandır" cümlesini birçok Türk erkeği tarafından duyarız. Peki Türk erkekleri, neden sürekli Türk kızlarının "kezban" olduğunu söyler? Türk kızlarının

0|4
4589

En İyi Erkek Görüşleri

• Çünkü Türk kızları aşırı özgüvensiz ve bu özgüvensizlikleri ego ve triple kapatmaya karşı tarafı ezip kendini yükseltmeye çalışıyorlar, aslında bir erkekle nasıl konuşulacağı bilmez erkeğin karşısında heyecanlanırlar bu heyecan bu ezikliği erkeğe karşı saçma istemsiz hareketler sergileyerek kapatmaya çalışırlar. Kezbanlık tiple olan birşey değil ayrıca güzel olup kezban olan çok kız var
    Kezbanlık hal hareket tarzıdır çoğu Türk kızı kezbanca davranıyor, kezbanlara laf atan kızlar'da aslında kezban'dı önceden erkekler o tip kızları beğenmiyor diye kendilerini kasıyorlar içlerinde kezbanlık yatıyor oysa ki. Kezbanlık demek, erkeğe karşı ya sanane slk şeklinde cevap veren konuşmasını bilmeyen kızlar demektir. Görgüsüz kültürsüz kızlara kezban denir.

1|7
    1|0
  • Türk kızları bilim, sanat, kültür, felsefe vs. İnsanı bir üst seviyeye tırmandıracak konulara ilgisizler. Tek yatırımını görsel çekiciliğine yapıp, başkasının kazandığına asalak gibi ortak olmak. Erkek çalışır kazanır, yapar kezban gelir sıfırdan ortak olur her şeye. Tüm türk kızları bu düşünceye sahip, iyi bir yaşamı başkasından bekler. Hayata dair tüm beklentisi, tüm merakı magazinsel şeyler üzerine kurulu.

1|8
    2|0

En İyi Kız Görüşleri

• Ya su an burdaki cogu insandan igrendim. Abi ne demek acik giyinipte sevismeyen kizlar kezban. Siz sort giydiginizde bu sizin sevismek istediginiz anlamina mi geliyo? siz sort giyince biz size oranizi buranizi acmissiniz mi diyoruz? goguslerinize kadar acik sporcu atleti giyerken sizin aklinizde sevismek mi oluyo? Ama kizlar giyince orasini burasini aciyo. Belli ki sevismek istiyo ama vermiyo mu oluyk. Boyle olunca da kiz kezban mi oluyo? Bunlar siz sizofren apazanlarin kafanizda kurdugunuz senaryolar kizin acik giyinmesinin sebebi seninle yatmak degil tipki senin sort giymenin sebebinin biriyle yatmak olmamasi gibi. Kiz sadece nasil rahat ederse kendini nasil guzel hissediyosa aynaya baktiginda nasil mutlu oluyosa oyle giyiniyo. . Sen acik giyinince gidip kendini mi... tovbe tovbe. Actirmayin benim agzimi. Yorum yapicaksaniz bile edebinizle adabinizla bir de beyninizi kullanarak yapin lutfen.

0|1
    0|0
  • Türk kızları vermez
    Diğerleri istemeden verir
    türk kızları akıllıdır herkese hayranlık duymaz
    diğerleri salaktır cahil kekoyu bile hayran hayran dinler
    türk kızları heryerini açmaz
    diğerleri açılmadık yer bırakmaz
    türk kızları dengini ister
    diğerleri profesör olsa ilkokul mezunu garsonla bile dost hayatı yaşar veya evlenir

7|0
    3|14
    • Diğerleri istemeden mi verir her insan kişiliğine göre davranır milleti ırkı yok bunun
      Türk kızları kekolara hayranlık duymuyor mu hahaha
      Nerede keko yanında güzel bir kız ayrıca turabi gibi bir karacahili beğenen kızlar var
      Kızlar istediğini giyebilmeli erkeğin nefsine göre mi hareket edecek
      Türk kızları zengin erkek peşinde lise mezunu kızların zengin ğniversite mezunu erkeklerle işi olmasın o zaman
      Aklı fikri yerindw olan insan senin bu yorumlarının mantıksızlığını fark eder diye düşünüyorum

• 10 + 10 bir cvp teşekkür ederim var vede bahtiyar olun :)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 87

• -Saçma ve gereksiz egoları
    -Onlara sadık olunca burnumuzdan getirmeleri
    - "kendilerini seçilmiş kişi sanmaları veya bizim onlara muhtaç olduğumuzu düşünmeleri"
    -Anlayışsız olmaları.
    Herşeyin kendi etrafında döndüğüne inanmaları.
    -Kendi seviyelerinin farkında olmamaları (1.50 Kız 1.90 erkek istiyor)
    -Bilim vb şeylere hiç ilginiz yok tek bildiğiniz astroloji (burç)
    -Ne istediklerini bilmemeleri (sürekli değişiyorsunuz)

1|4
    3|0
  • Erkeğin kaba, görgüsüz veya sonradan görme olanına "keko" kadının da yapmacık, özenti ve gösteriş meraklısına "kezo" diğer adıyla da "kezban" deniliyor.
    Her iki cinste kendi kategorisinde bu üçlemden en az birinde sahipse erkeği keko, kizi da kezo oluyor. Nedeni bu Ks canlar 😉😊

1|3
    1|0
  • Hanımlar erkeklerle yatmadığı müddetçe erkeklerin gözünde kezbandır.
    Ama evlenemeye gelince de kezban gibi kadın ararlar.
    Çelişki, tezatlık ne varsa var.
    Hiçbir hanıma ne kezban derim ne de etiketlerim. Aynı şekilde erkekleri de...
    Herkes yaşadığı hayat konusunda özgürdür, kimse kimseye kezban diyemez, belki ağzı yamulabilir. :)

4|1
    0|2
  • Genetik bir problem bu. Kezbanlık genini anneden alıyorlar yani "X" kromozomu suçlu. Babadan da kezban "X" geni ile pişti olursa ortaya kezban kızı çıkıyor.

0|4
    6|0
    • Evet haklisin. Annenin ve bacinin da durusunun nereden geldigi belli oldu

• Allah razi olsun :) cumlemizin insallah

• @Hayalperestpiyon___ O zaman bu parça benden sana gelsin.

Duman - Kırmış Kalbini
      https://www.youtube.com/watch?v=J23BBMHcOJQ

• Allah vermesinde bir tane ergen bir kız vardı surati rusyadan daha büyük yüzölçümüne sahip üstünde mayın tarlası oynasam direk yanarım o kadar sivilce var yol soracam dediki püüff banane dedi içimden gulmemek için kendimi zor tuttum acafuajacahaha😀😁😂😂😁😂😂😂

1|2
    0|0
  • "Bazı" Red yiyen erkek, öküz olan erkek nedense her kıza kezban diyor. Aynı şekilde bazı kadınlar da kendisine sadece merhaba diyen erkeğe sapık diyor veya karşısındaki erkeğin sapık olduğunu düşünüyor.

Herkes birbirine poh atıyor.. yeter.

2|1
    0|4
  • Türk kızları gereksiz havalı ve aşırı saçma tepkiler veriyor. Çoğunluk harbiden kezban dünya üzerinde ne kadar tanışma programı varsa kızda yüklü ee diyorum konuştuğun var mı? Cevap vermiyorum kimseye diyor :D Kırgız veya kazak Türkü bulsakda evlensek

0|1
    3|0
  • Hepsi değil ama bazıları öyle. Bizim erkekler gibi. Bazı adamlar full takip isteği atıp mesaj yağmuruna tutuyorlar. Bunların lakabı ne abaza dışında? bir arkadaşım erkek hesabı açtı lan sizin yüzünüzden. K. odumun ök. zleri orçunlar.

2|0
    0|0
  • Abazanların fena halde totolarını kaldırmış olması. Sanki tek meme kendisinde var ve tüm erkekler onunla sevişmek istiyor gibi bir algının içindeler. En büyük sebebi bu

0|5
    0|0
  • Çoğu erkek dış görünüş için kezban kelimesini kullansa da kimileri için zeka bakımından kullanılıyor. Yaptığı hareketler davranışlar aptalca olsa da dozunu aşmadan yapmak her kızın hakkı tabiki... :)

1|2
    0|0
  • Çünkü Türk erkekleri sebep olmuştur.
    Sırf kız olduğu için tipsiz rüküş birinin bile totosunu kaldırabiliyorlar malesef sonra da o kız saçma sapan hareketlerde bulunsa bile tek derdi s. kip atmak olduğu için 'oo evet evet süpersin çok yakışmış' diyorlar. kız da kendini bişey sanıyor tabi haliyle, o gazla da başka bir ortama girince kezban diye damgalanıyor hemen. her 2 tarafta da biraz beyin olsa kezban da kıro da kalmıcak ama... :|

0|0
    2|0
  • Kezbanlara rastlamak için kıro olmak lazım. Yeterince açıklayıcı sanırım.

6|0
    1|0
  • Bence hiçbiri öyle değil erkek yatağa atamayınca böyle hadsizce konuşur bence takmayın.

9|0
    0|3
  • He şeyden nem kaparlar.
    1.50 boyuyla herkesi etkileyeceğini düşünürler.
    Merhaba dersin ne diyorsun be slk derler djdkdk

Daha bir sürü var arkadaşlarımın insta kutularını karıştırdığıdma bunlara denk geliyorum djdkd

0|3
    4|0
  • Düșünce, algı, yorumlama ve karșısındakinin söylemlerini iyi analiz edemeyip aptal aptal kuruntu yapan kișilere kezban deriz... Ornegin...
    ⏺️Sagol canim... Ay nerden senin canin oluyomusum

0|3
    1|0
  • Türk kızlarının hepsini "Kezban" olarak görmek büyük bir yanılgıdır. Ayrıca Kezban tarifine uyan kız sayısı her gün daha da azalıyor. Türk kızları çok güzel..

5|0
    0|5
    • Tsk turk kızlarını anlayan cıktı 😀😀😀

• ❤️❤️❤️❤️

• Cunku herkesin bakacagi sekilde giyinip baktiklari zaman da ay sapik diyip bir yerlerini kapattiklari icin. Ben hayvan gibi bakanlari hakli gormuyorum. Elbette bakmasinlar ama hem ilgi gormeye calisip hem de ilgi gorunce "ay salak" muamelesi yaptiklari icin kezban deniyor. Yapmayanlar tabii ki var ve onlara da kimse kezban diyemez. Akli basinda ve mantikli davranan bir kiza da kezban diyen varsa muhtemelen isteyip elde edemedigi icindir.

0|0
    0|0
  • Türk kızlarında ki kibir bizim Karadeniz’in dişi ineğinde yok🤣🤣🤣 bu ne kibir ya sanırsın dünya güzeli

0|3
    2|0
  • -Merhaba
    +Benim sevgilim var! https://www.youtube.com/watch?v=qmcant07nYA

1|1
    0|0
    • Yalnız videodaki kadınlar bu saatte sonra abimdir ama adam da yanlış yaklaşmış bir kere Hayır cevabı aldiysa defolsun

• Niye kezban oluyor muş bende anlam veremiyorum peşinden koşturuyor kızlarımız kezban diyen arkadaş dönüp de kendine baksın sanırsın kainat erkek güzeli
    Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş

4|0
    0|4
  • 1 bakımsız
    2 kendilerini dünyadaki en güzel kız sanmaları

0|4
    3|0
  • Ego
    Trip
    Saçma sapan kıskançlıklar
    Erkeksi tavırlar, konuşmalar
    Küfür etmesi, küfürlü konuşması
    Sigara içmesi
    Bakımsız olması (kol kılları (çoğu kız almaz) ve bacak kılları sakal bıyık fauller)
    Kendine yakışanı giymemesi
    Yüksek bel pantolon (şuana kadar yakışan 2 3 kız gördüm)
    Yalanda master olmaları
    daldan dala gitmeleri
    karaktere bakıyorum diyip para nereye kendisi oraya giden ki (%99.9 u türk kızlarının özelliğidir bu)
    Eleştiri asla kabul etmemesi (Burada çevremde dışarda yabancı ortamda ve çoğu arkadaşın hatta kızın bile dediği şey bir Türk kızı asla kendisine eleştiri yapılmasını istemez kabullenemez )

1|4
    4|0
  • herşeye trip atmaları, fazla egoya sahip olmaları. kendilerini bulunmaz hint kumaşı görmeleri.

0|1
    1|0
  • Aslında kezban kelimesi anlamından manasından çok saptırıldı. Şimdiye bir erkek bir kızdan hoşlanmasa direk kezban diyor. Buna sağcılar ve dinciler neden oldu. Bu kelimeyi anlamı ve manasından çıkarttılar. Kezban sadece erkeğe karşı kibar olmayan, medeniyet nedir bilmeyen, kaba saba davranışlar içinde olan kızlara karşı kullanılan bir kelimeydi. Giyinme ve tiple alakalı bir şey asla değildir. Açık giyinen bir kız kezban olabilirken, türbanlı bir kız olmayabilir. Tam tersi de geçerli. Yani olayın giyimle, tiple, fizikle bir alakası yok. Ama bıyıklarını kesmeyen, kolları kıllı olan bir kıza kezban denilebilir. Çünkü değiştirilebilen bir şeyi değiştirmeyip, erkeksi bir görünümle yaşıyor. Gibi gibi örnekler çoğaltılabilir. Kezban kelimesinin tam anlamı için, bu kelimeyi ortaya çıkaran "kezbanizm" kitabı vardı. Onu okumuştum ben. Merak eden varsa okuyabilir.

1|0
    1|0
  • Türk Kızları malın teki kendisi hoca eşim doktor olsun diyor kezolar

0|5
    2|0
  • şahsen orasını burasını açan ama eliyle hep çekiştiren, sevişmek isteyip kaçan kızları da kezban olarak görüyorum.

0|2
    2|0
  • Kendilerini dünyada kalmış son kız sanıyorlar sanırsın dünya onların etrafında dönüyor. Bir şey sormak için yanlarına gidersin afradan tafradan çekilmezler sapık muamelesi görürsün. Neden diyede sorsan da ee ama ülkede o kadar tecavüz olayları oluyor derler o yüzden kimseye güvenmeyiz herkes sapık derler. Sanıyorlar ki dünyada sadece tecavüz bilmem ne olayları sadece burada oluyor diğer ülkelerde hiç olmuyor değil mi? Bu tür kötü olayların en çok yaşandığı ülke abd olmasına karşın oradakiler neden öyle değil diye sorarlar insana? Kısaca kendilerini bir bok sanıyorlar. Aralarında gerçekten iyi birileri vardır ama nesilleri tükenmek üzre onlarında. Yakında tüm ülkeyi kezbanlar ele geçirecek. Nefret edilesi tiplerdir kendiler.

0|2
    1|0
  • Bana göre bakımlılar ve güzeller ona diyecek bir şey yok ama çok egolular sanki dünya üzerinde bir tek onlarda * var gibi davranıyorlar altın kaplama misali o yüzden bir süre sonra itici olmaya başlıyorlar konuştuğun zaman karşındakini aşağı görmeler falan halbuki yabancı kızlar kimi zaman ilk mesajı atar atılan mesaja gayet doğal cevaplar verir gerektiğinde cinsellikte konuşursun ve bunu doğal karşılarlar burda anlatmak istediğim olay sırf cinsellik değil egolarının tavan yapmış olması tabi türkiye de talep çok olup kaldırdıkları için normaldir

0|2
    1|0
  • 1. Potansiyel olmadığı halde abartılı egoları var
    2. Paragözler
    3. Giyinmeyi, bakımlı olmayı bilmiyorlar
    4. Bakımlı olmayı makyaj yapmak sanıyorlar
    5. Kadınlıklarını kullanarak bir şeyleri elde etmeye ve demagoji yaparak üste çıkmaya çalışıyorlar
    5. Birçok duyum ve yaşadığım tecrübelere bakarak yatakta sıfırlar, memeleri leblebi kadar ama erkeği yetersizlikle suçlarlar
    6. Çirkeflik ve çingenelikleri çoktur.
    7. Sadakatsizler ama her zaman mağdur taraf onlardır.

Gibi gibi gibi.. Bir sürü sıralarım böyle ama yeterli bunlar

0|4
    4|1
  • Bakimsiz ve fazla. asiri ozguven ego var hep cok guzeliz kafasindalar.

0|4
    1|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    57

Kızlar Ne Diyor 43

• Yorumlara baktım da hep saçma saçma yorumlar. Biz diyor muyuz Türk erkekleri kekodur. Bunlar ne salak insanlar ve. Doğuran anneleri Türk olanlar var. Şimdi der ordan benim annem Türk değil falan. Ben de ailesi Türk olanlar için belirttim. Kendi ırkını kötüleyen insanlardan hayır gelmez.

5|0
    0|2
  • Abi lütfen artık Türk kadınlarını aşağılamayı bırakın. Size göre tüm Türk kadınları fahişe , yalancı , sahtekar . Peki yabancı kadınlar bizden daha mı namuslu , daha mı şerefli ha. Herşeyi bırakın da sizin anneniz de bir Türk. Ama annenize toz kondurmazsınız tabi . Anneniz dışında tüm kadınları eleştirirsiniz zaten.

2|1
    0|2
    • Bir gece kulübünde Rus kızlarıyla Türk kızları kavga ediyor gözümün önünde, Türk kızları Rus kızlarna diyor ki fahişeler 5 kuruşa s***yorsunuz burda bacım tarzı hakaretlerde bulunuyor, Rus kızı kavga sonunda ağlayarak bana diyor ki, bizim giyimimize bak her yerimiz kapalı onların her yeri açık bize bacım diyorlar.

• 2 tür kezban anlayışı vardır.

1. Bakımsız olduğu için burulan kezban damgası. Bu kızlar türleyini bile almazlar. Benim için sorun değil onların kendi tercihi ama biz kıllı erkeklere ayı diyorsak onlarda kıllı kızlara kezban diyor işte.

2. Karakteri yüzünden kezban olanlar

'Bak bu benden hoşlanıyo. Bu da benden hoşlanıyo. Ay şu da benden hoşlanıyo. Herkes benden hoşlanıyo :s '

0|3
    0|0
  • Kadınları reddedilme derecelerine göre değerlendirmeye aşırı derecede açık, egoist ve küçük dağları ben yarattım büyükler de dedemden miras kaldı dercesine ukala olan erkeklere yüz vermedikleri için adları kezban oluyor işte... Yersen ^^

2|0
    0|4
  • Bir insanın karşısındakini durduk yere aşağılaması kendi seviyesini ortaya koyar.
    Annesinin babasının gelecekteki eşinin prensesi zaten o.
    Taç onda olduktan sonra, soytarıların sözlerine ancak gülerler.

3|0
    0|5
  • Egoları boylarından büyük, karakter desen -748393727372 , yüzünde bir ton makyaj kolunda 80 kilo kıl , düşündükleri tek şey berkecanın kasları vs , açıp iki kitap okumazlar , okurlarsada ya saçma aşk kitapları ya da herkesin elinde gezdirdiğinde kendini bişi sandığı türden kitaplar , trip desen allahı var , sevgilisini gratise götürür ama sevgilisi ile lol atmaz ps cafeye gitmez , marka takintisi vardır , o kiza bakma suraya gitme baskisi ile kombine asiri ozguvensizlik de ayri bir mevzu , herkes giyiyo veya moda diye kendisine yakismayan kiyafetleri giymeleri , burunlari kaf dağinda mesela 70 kilo gotten bacakli kiz 180 baklava yiğini oğlani ister , kafalari dedikoduya calisir , gerici yobazlar veya ozenti yapmaciklar , yemek yapmayi bilmez ev temizliği bilmez ama her gun gösteris için surda burda snap atar ne bilim parasiyla hava atan tiplerde mevcut , iliskide kendilerini ilah sanip araya bir mesafe sokuyorlar , erkek hep kiz icon çalismali kizi mutlu etmeli kizin tribini çrkmeli kiza surpriz yapmali algisi var , sevgilisine dost olmayi bilmezler , sizcede kezo değilde neyler :D Bende olmadığı için döktürdüm böyle çok şkr kezo değilim

0|0
    0|0
  • Valla Türk erkeklerine bu konuda kızıyoruz ama yabancı kadınları görünce insan anlıyo gerçekten onlar daha bakımlı ve daha tüysüzler

0|4
    0|1
  • Erkekler makyajli bakimli rahat bir kızla eğlenir oynaşır ama sakin hafif makyajli usturuplu giyinen kiza erkeğe kendini kullandırtmayan kezban diye adlandirdiği bir kız ararlar ona ne demeli

2|0
    0|5
    • usturuplu giyinmek değil zevksiz giyiniyorlar vücutlarını tanımıyorlar açık giyinmelerine gerek yok etnik desenli bir tulum giyerler yine olur makyaj yapmayı bilmedikleri için de yapmıyorlar

• @occasion şahsım adima konuşuyorum güzel giyinirim usturuplu ve düzgün başkalari gibi dekolte peşinde değilim giymem
      Vucutlatini tanimiyolar değil sergilemiyolar olacaktı
      Makyaj demek cilt tonu eşit olmayan sivilceleri siyah noktalari olan bayanların kullanabileceği malzemelerdir.
      Bu sorunlar olmafigi için kullanmıyorum ve kullanmayida bilmiyorum.
      Makyaj ve bakimda ayni değildir her makyajsiz bakimsiz değil her makyajli bakimli değildir.
      Bakim vucudunu korumak adina uygulanan faktorlerdir.
      "Makyaj yapan kızı ileride filtresiz makyajsiz gorunce anlatsin ne demek istediğimi"

• Türk erkekleri pipileri kadar konuşsun bence şekerim.
    www.google.com/.../ulkelere-gore-erkeklerin-penis-boyu-arastirmasi

2|1
    0|3
    • Ahaha aynısını bende yazacaktim ayol 😂 çok doğru yazmissin

• Tabi o halde bu araştırma da Amerika ve siyonistlerin oyunudur heralde

• Noktayı koymuş yorumunuz, kimse de yazamamış. :D

• Bazıları vardır ki kişileri dış görünüşleriyle yargılar bazıları da kişilik ve karakterden ötürü kezban der. Eğer 'kezban' tabirini ikinci sebepten ötürü kullanıyorsak kezbanlığın cinsiyeti yoktur.

0|1
    0|0
  • Türk kızları kezbandır diyenler Analarının da birer Türk kadını olduğunu unutuyorlar sanırım veya kendi analarına, bacılarına, kızlarına, karılarına kezban diyecek kadar onursuz, gurursuz ve haysiyetsizler...

2|0
    0|4
    • Geliyorlar başka kızları övüyorlar karşımızda yetmezmiş gibi. Asla Türk erkeğiyle evlenmem diyorum ama bazılarının da hakkını yemek istemiyorum. Bizim erkeklerimiz genelleme yapmaktan kurtulsa keşke.

• Turk erkekleri şişman sevmiyor, sonra ötekilerle peşinden koşuyor ve türk kızları burnu havada oluyor, istiyorki kiz kabul etsin, kabul edince de bilmem kaşar oluyor

2|0
    0|3
  • Hülya koçyiğit ve İzzet günayın Kezban Pariste filminden kapmışlar herhalde😂

Bana görede çoğu türk kızı kezban
    Açıklamayı yapmayacağım herşey ortada.
    Özentiler nokta.

0|2
    2|1
  • disardan mükkemel makyaj yapip ama konusurken bos konusmalari olabilir

0|4
    0|0
  • Erkeklerin kekoluğu yüzünden. Kendilerine toz konduramıyolar red yiyince kıza kezban diyolar gariplerim

2|2
    0|4
  • Türk erkeklerinin anneleri rusmuş gibi eleştirmesinden doğan söz. Helal süt emmiş adriana lima isteği.

1|0
    0|3
  • Eline geçen her şeyi uydu sanıp giymeleri ve makyaj konusunda aşırıya kaçıp kendilerini harikalar dünyasında görmeleri

0|4
    1|0
    • makyajda hiç aşırı yapmıyolar ya bizim bina 15 katlı duvardaki boyadan fazla boya var suratlarında 😂😂

• Cunku basa cikamiyorlar asagliyacak baska kelimeleride yok.. yataga atamadiklari icin..

4|0
    0|4
  • Çünkü erkeklere göre biz çok tirip atıyoruz bakımsız ve cirkiniz ondan dolayı kezbaniz ama bu görüşe katılmıyorum

0|0
    0|1
  • Butun kizlae icin kullanilmaz sonradan görme olan veya para var ama hiç-bir sekilde kendisini gelistirmemis cbirsey bilmeyen salak kizlara kullanilir

0|1
    0|0
  • Türk erkekleri kendileri kezban olduğu için kızları kezban olarak görüyorlar 😂

1|0
    0|2
  • Kezban sadece bir kadın ismidir. Kimlikte isim hanenizde Kezban yazıyorsa siz Kezbansinizdir, Zeynep yazıyorsa Zeynep. Başka bir şartı yok bunun.

1|0
    0|1
  • Annesine ve kendi soyuna kezban diyenden ne beklersinki ama nedense türk erkeklerinin annelerine daha yatkın olduğunu SANIYORDUM

1|0
    0|0
  • Yalnız, Kezban; Saf, masum, köylü kızı demektir. Yanlış yerlerde kullanmayalım.

0|0
    0|0
  • Erkek diye ölenlere verilen isim bir erkek olmazsa başkası olur diye düşünmeleride dahil

0|0
    0|0
  • abaza Türk erkeğidir.

2|1
    0|2
  • Bakımsız oldukları için öyle demeleri normal.

0|1
    0|1
  • Çokh egolu olmaları

0|4
    0|0
  • Genelde sonradan görme olanlara denir hocam

1|1
    0|0
  • Erkeklerinin sığır olması

0|1
    0|2
  • Kızlardan görüşlere devam