Eski sevgilimi polise şikayet ettim. Kamu davası olur mu?

Senaserengil
Arkadaşalar eski sevgilimle 6 ay bir arkadaslığımız oldu. ama ben ne kadar ayrılmak istediğimi söylesemde peşimi bırakmadı , beni babama söylemekle tehtid ederek ilişkimizi devam ettirmeye zorladı. evlerimiz yakın eve gelir seni rezil ederim dedi , fotolarımızı babana atarım dedi bende sevgiliymişiz gibi devam ettim. polise mail attım beni çağırdılar bende gittim ifade verdim. ailemin bişeyden haberi yok. sonra o hayvanında ifadesini almışlar. ailesiyle konustum şikayetimi geri çekmem için yalvardılar bir daha olmicak yanından bile gecmicek dediler. bende olayın uzamaması için şikayetimi geri aldım bugün. ama bir sorun var olay kamu davasına dönüşebilir. ailemin bunlardan haberi yok. söylemek istemiyorum. bu konu hakkında bilgisi olan bana yazsın lütfen. eve ben yokken posta gelirse öğrenirler bu da benim sonum olur. ailemin bana güveni kalmaz. hata yaptım farkındayım. polise ifadede söylemediğim şeyler var. cinsel organımın fotosunu istedi tehtid etti atmak zorunda kaldım. konuşmlar hala var. dava olursa ileri gitmesin diye anlatmadım bunları. sizce kamu davasına dönüşürmü lütfen bilgisi olan yazsın
Eski sevgilimi polise şikayet ettim. Kamu davası olur mu?
6
2
Görüşünü yaz