Bir kadın size tokalaşmak için elini uzatmadan siz uzatıyor musunuz?

PinkCat34
Bana göre çok büyük bir ayıp. Bazen zorunlu el sıkışıyorum , ayıp olmasın diye. Bazen de hiç görmezdem geliyorum
Ya siz?
Bir kadın size tokalaşmak için elini uzatmadan siz uzatıyor musunuz ??
Güncellemeler
+1 yıl
Evet küçük bir güncellemeyle saçma sapan bir kaç yoruma cevap yazmak istiyorum. Konuyu hemen dinle ilişkilendirmeniz ne kadar manasız , ne kadar sığ. İşinize gelince Avrupa hebele hubele yaparsınız ama bu el sıkışma adamı tüm dünya da aynı şekilde. Bunun yobazlıkla alakası yok yani. Çok üzülerek söylüyorum BU DA GOL DEĞİL :(
Bir kadın size tokalaşmak için elini uzatmadan siz uzatıyor musunuz?