Kadın ve erkeğin en mutlu olduğu yaş aralığı nedir?

Yapılan araştırmalara göre kadınlar 30 yaşında yaşlanma korkusu yaşarken erkeklerde tam tersi oluyor. Kendilerini daha mutlu ve öz güvenli hissediyorlar. Hangi yaşlarda daha mutlu oluruz. Yaş ilerledikçe mutluluk azalıyor mu?Kadın ve Erkeğin en mutlu olduğu yaş aralığı nedir?Yapılan araştırmalara göre kadınlar 30 yaşında yaşlanma korkusu yaşarken erkeklerde tam tersi oluyor.

0|2
7289

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar 30 yaşına kadar beklentilerini kendilerindeki donanıma ve güzelliğe göre yaş ilerledikçe düşürmek zorunda kalırlar. Kadınlar 40'a doğru gittikçe beklentileri düşer ve beğenmediklerini bile başlarlar. Erkekler ise 30'lu yaşlarda eğitim, askerlik, genel yedikleri kazıklarla beraber iş ve para sahibi olunca artık roller değişir artık kadınlar peşlerinden gelmeye başlar. Erkek hayatı asıl şimdi keşfediyordur ve keşfettiği şeylerle mutlu olur 😏

0|3
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• 31 yasindayim. Yaslanma korkusu yasamiyorum. Yaslanma korkusunu kendine bakmayanlar ya$ar. Yanlis hayat tarzi edinip manen ve beneden cokenler yasar. Korkunun yasla bir alakasi yoktur. Geciniz bunlari.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 88

• kadınlar 30 yaşında yaşlanma korkusu yaşıyorlarsa 60 yaşına gelince ne korkusu yaşarlar çok merak ettim şimdi. insanın en güzel çağı gençlik çağıdır.25 ila 35 arası olgunluk açısından en iyi çağlardır.

0|1
    0|0
  • 30 oldum.

Daha önce Bir 30 olayım o zaman bakarım diyordum. Laylayloö şekilde gidiyordu hayat. Şimdi herkesten bir baskı, evlen oğlum, evlen oğlum. İyice bunalttılar. Ben 30 yaşı hiç böyle hayal etmemiştim.

0|0
    0|0
  • 30 lu yaslar kariyerin tamam oldugu hayati diledigince yasadigin yil erkek icin dolayisiyla mutlu olmasi kacinilmaz
    Bende 30 lu yaslardan sonra daha iyi hissetmeyr basladim

0|0
    0|0
  • Kim ne derse dersin erkeğin en mutlu olduğu yaş. ya da kadının en mutlu yaşları çocukluk yasidir. Erkeğin mutluluğu asker ve askerlik sonrası bitiyor zaten.

0|0
    0|0
  • askerlikten sonra hayatı anlar tadını çıkartır olgunlaşır hattaaskerliğini yapmayanlara kız vermezler derler çünkü daha toydur 23-28 diyorum

0|0
    0|0
  • Erkeklerde 30 yaştan sonra yaşlılık psikolojisine girerler. Bu kadına özgü degil. Araştırma yanlış olmuş

0|0
    0|1
  • Ben 50 üstünü istemiyorum, 30-50 arası çok karizmatik. :D

0|0
    0|0
  • 30 ve ustu yaşlarda insan herseyi daha iyi düşünüyor ve kaybetmekten korkuyor

0|0
    0|0
  • Araştırma doğru söylemiş. şu an çoğu şeyde kendime güvenim tam. Ama kadınlara güvenim sıfır.

0|0
    0|0
  • çoçukluğu herkesin genelde en mutlu anı ama erkek 30 dan sonra başka olur tam kıvamına gelir gerci kadınlarda öyle

0|0
    0|0
  • Kadınlarda en güzel yaş 20 27 yaş arası erkeklerde ise 27 35 yaş arası diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • her yaşta mutlu olunabilir, yeter ki mutlu olmayı bilsin insan.

1|0
    0|0
  • her yaşta mutluluğu yaşıyorum yaş değil bence hayata bakış pozitif olma önemli mutluluk seni bulmaz sen elini uzatıp yakalamasını bilirsen

0|0
    0|0
  • Ben 30 yaşıma geleyim bir an önce de artık taktik maktik yok bam bam bam

0|1
    0|0
  • Benim en mutlu olduğum yaş aralığım 5-10 bandıdır net. Sonra büyüdük işte...

0|0
    0|0
  • aynen 30 eşik gibi. ozamana kadar kadınların peşinden koşuluyor. ondan sonra erkeklerin peşinden

0|0
    0|0
  • Yaş 25 halen mutlu değilim olacagımı da sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki Mutlu olamadım çünkü hayatımda hiç sevgilim falan olmadı Nasıl bir duygu acaba 😂😂

0|0
    0|0
  • İnsan her yaşta mutludur, Her yaşın ayrı bir güzelliği ve farkı vardır,

0|0
    0|0
  • Yaş 35 güzel evim arabam param var.. çıtır kızlarda olgun seviyo zaten

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    68

Kızlar Ne Diyor 71

• Bence 23. O yaşta bir büyü var gibi.

0|0
    0|0
  • Kişiye ve bakış acısına göre değişir... anı yasarsın senin için o en mutlu an olur ,, garip garip korkular ve karamsarlıga dalarsın o an senin için en mutsuz an olur

0|0
    0|0
  • 20 den 35 e dek insan dönem dönem bu aralıkta hep mutlu olur gibime geliyor sonrası mantık devrede daha çok

0|0
    0|0
  • yaşlanma korkusumu o da ne 😂
    kırışmadan başlafım krem kullanmaya evet korkuyorum ama yaşımında tadını çıkarıyorum. hayatımın rn guzel en farkındalıklı donemındeyım

0|0
    0|0
  • 17 yas.. ne cok kucuksun.. nede sorumluluk alabilecek yastasin..

1|0
    0|0
  • Bir kadın için 25_35 arası kendini en mutlu hissettiği yaşlar bence 😊

0|0
    0|0
  • 0-6 yas yani okula baslamadan onceki yaslar. Ondan sonra mutlu olani gormedim 😄😄

0|0
    0|0
  • hayatımın ilk çeyreğinde mutlu olacakmışım gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Ben 30 yasimi merak ediyorum , daha olgun daha ön görüşlü olabilecegimi hissediyorum nedense.

0|1
    0|0
  • İnsan mutlu olmayı bildikten sonra her yaşta mutlu olabilir. Sağlık olsun yeter ki.

0|0
    0|0
  • Yaşlanınca huzurlu olutçrum herhalde kimseyi dinlrmiyorsun anne baba

0|0
    0|0
  • 0-6 yaş mutluluk yaşlarıdır 19-30 dram ve keder yaşlarıdır.

0|0
    0|0
  • Kesin 18-24'tür ama biz ya mutlu değiliz ya da farkında değiliz, bilemedim 😂

0|0
    0|0
  • her yaşta mutlu olabiliriz ama bence en güzel yaş emeklilik yaşı ya :D bizim tontikler çok tatlı :D

0|0
    0|0
  • Doğru kişiyi doğru işleri yaptıktan sonra yaş kaç olursa olsun mutluluk her zaman olur. Zamanı da doğru kullanmak lazım

0|0
    0|0
  • 3-5 yaş. Hiçbirşeyin farkında değildik ve sorumluluklarımız yoktu...

0|0
    0|0
  • erkekler o yaşlarda yeni ergenlikten çıkmış oluyorlar belki onun için mutludurlar

0|0
    0|0
  • Bence kendi ayaklarımız üzerinde durup düzenimizi oturttuğumuzda en mutlu zamandayız.

0|0
    0|0
  • 0-9 ay arası diyeyim de birkaç sigara yakın dksjdksjf

0|0
    0|0
  • Mutluluğun yaşı yoktur.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    51
Yükleniyor...