İlişkilerde bir manipülasyon yöntemi: Gaslighting! Siz hiç ilişkilerinizde manipülasyona uğradınız mı?

nilsuuuu
Gaslighting, genellikle narsist ve sosyopatlar tarafından, karşısındaki insana uygulanan psikolojik manipülasyon tekniği. Amacı uygulanan kişinin kendisinden şüphe etmesini sağlamak ve ikili ilişkilerde sık sık yapılan bir davranış.
İlişkilerde bir manipülasyon yöntemi: Gaslighting! Siz hiç ilişkilerinizde manipülasyona uğradınız mı?

Siz ilişkilerinizde manipülasyona uğradınız mı?

İlişkilerde bir manipülasyon yöntemi: Gaslighting! Siz hiç ilişkilerinizde manipülasyona uğradınız mı?