Kayınvalidemle beraber yaşıyorum ve ne yapacağımı şaşırdım yardım eder misiniz?

AslıGünsoy
Şimdi uzun uzun anlatmaya aslında o kadar ihtiyacım var ki.. Ben 1 yıllık evliyim eşimle çık mutluyum birbirimizi cok seviyoruz. Eşim tek çocuk oldugu için ve kayınvalidem eşini kaybettiği yani yalnız oldugu için bizimle birlikte yaşıyor daha doğrusu biz onunla yaşıyoruz ev onun evi. Kayınvalidemle aram çok iyiydi kendisi özünde iyi birisi ama her insanda oldugunu gibi onunda kötü huyları yok değil. Biz evlendik ve ben calısıyordum yani evliliğin ilk zamanları calıstım ve kayınvalidemle birlikte vakit geçirmedim yani sabah ve aksam görüyordum sonuçta. Ne zaman ki işten çıktım evde vakit geçirmeye başladım o zaman isler değişti. Önceden görmezden gelip takmadığım seyler o zaman gündeme gelmeye başladı. Eşimle dışarı çıkarım surat yapar, aksama kadar yatar tv izler hiçbir seye elini sürmez. Gezmeye giderken kalkar hiç yorgun değildir bir de sanki ben onun dengiyim gibi beni kendi emsali insanların yanına götürmek için ugrasır. Esimle beni yalnız bırakmıyor demiyor ki bir gün gideyim de surada kalayım bir gece yalnız kalsınlar birazcık. Oysa istese kalacağı yer yok değil bizi evlendik evleneli bir gece yalnız bırakmadı sadece düğünden sonra 3 4 gün eve gelmedi o kadar baska yok eşimle hiç özelimiz yok yani oturup bir sarılıp film bile izleyemiyorum basbasa yemek yapıp yiyemiyorum oturup sohbet edemiyorum. Oturdugum evde kendime ait düzen kuramıyorum eve yeni bir sey alsam haberi olacak bir sey yapsam napıyosun diye illa soracak say say bitmez yemin ederim bunların dışında insanı delirtecek cok sey var yardıma ihtiyacım var ve esim annesiyle ilgili konularda cok düşüncesiz bana karsı cıkıyor onunla konuşamıyorum beni anlamak istemiyor ne yapacağım ben bana akıl verin lütfen.. Ne yapmalıyım?
Kayınvalidemle beraber yaşıyorum ve ne yapacağımı şaşırdım yardım eder misiniz?