Rüyamda cinler arkamdan hançerliyor beni bu ne anlama gelir ne yapmalı acil yardım?

Gizli Üye
Rüyayı ara ara görüyordum bu aralar aşır sık görmeye başladım bide yalnız yaşıyorum gece wc ye gidemez oldum abi Rüya tabirinden anlıyanlar lütfen yardım edin
ormanlık bir alan hafif ağaçlık bir köy yolunda yürüyorum tek başıma yol kenarında otlak alanda inekleri görüyorum hepsi bana bakıyor yanlarında çoban köpeği var köpeğin gözleri siyah gibi pek bakmadan hızlıca ilerliyorum köy çeşmesine geliyorum arapça yazılar var üstünde siyah arkamda bir şey hissediyorum tam döneceğim arkamdan hançer saplıyor yere düşüyorum sonra siyah duman uçuyor gidiyor ve uyanıyorum
kalktıgımda o bölge acıyor hançeri hep sol tarafa kalp hizasına sokuyor
Rüyamda cinler arkamdan hançerliyor beni bu ne anlama gelir ne yapmalı acil yardım?