Benim durumum da olan var mi? annem babam ayrı annemin eşi ile anlasamiyorum ne yapacağım?

Gizli Üye
Kendisi çalışmıyor ama kendini çok beğenmiş buna rağmen rahatlık batiyor sanki sürekli kavga çıkarmaya çalışıyor evde oturuyor temizlik yapıyor söyleniyor giyimi ayakkabısı için annemden para istiyor ben bu zamana kadar isterken hep utandım. Kucuk çocuk gibi davranıyor benimle uğraşıyor odamdan çıkmama rağmen annemle kavga ederken hep araya beni sıkıştırıyor. ne yapacağımı bilmiyorum
Benim durumum da olan var mi? annem babam ayrı annemin eşi ile anlasamiyorum ne yapacağım?