Kendi düzenimi kurmak istiyorum bunu söylesem ailem alınır mi?

Ailemle kalmaktan memnunum ama hersey annemin istedigi sekilde yani evin kadını o oldugu için onun istedigi gibi oluyo. Misal bisi alirken ben alma diyorum baska bakalım ama kendisi almak istedigi icin aliyo aman iyi bu iste falan diye. ya da ev düzeni esya degisecekse hep onların karari oluyo. Mutfakta onu oyle degil böyle yap desem olmuyo iste ben küçüğüm ya.. Meslege gecince yanimda yasayacaklarmis öyle diyorlar ama ben kendi evim duzenim olsun istiyorum.
Soylesem ben kendi evim duzenim olsun istiyorum kndi istedigim gibi olsun istiyorum desem gene gelin kalin yanimda desem alınırlar mi bana
ya da bunu nasil soyleyim kirmadan

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan belli bir yaştan sonra bunu istiyo normaldir

0|0
    0|0
    • Ya mesela mutfakda bisi atsam yer degistirsem esyalarin bisey alsam herseyde anneme sormak zorundayim. Perde degiscez bana soruyo tamam. Ama onlardan yaptırma diyorum yok gene de onlardan yaptircak kndi kafama göre duzenleyip alip atamiyorum isim olunca kndi evimi kuruyum gene gelip kalacaklar benimle zaten ama benim kararim olsun hersey ama bunu nasil dicem

• Hayırlısı

En İyi Kız Görüşü

• evlenince zaten kendi düzeni, n olacak kendi hayatın olacak saçma bir düşünce hem ailen kırılır hemde sonunda zorlanırsın

0|0
    0|0
    • Evlenmicem. Yani ufukta evlilik yok. Yakında insallah mesleğimi alcam elime. Evlilik olsa zaten derim evlencem zaten ama evlenmicem

• düzgün konuşurmusun karşındaki insana saygın olsun seni dikkate alıp soruna cevap veriyoruz burda haddini aşma

• Gayet duzgun konusuyorum anlamamkta israr ediyosun napiyim

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Yanlış anlarlar

0|0
    0|0
    • Ya ama olmuyo. bir seyi atarken bile anneme soruyorm yerini değiştirsem vs. Ben kndi kafama göre yapamıyorum hic

Yükleniyor... ;