Abisiz bir bayram geçiren var mı?

Rojee47
Öncelikle hepinizin kurban bayramı kutlu olsun.. Can'ımın yarısı çocukluk kahramanım. Koruyucu meleğim dünya yakışıklısı abimi bu bayram göremedim. 😢😢 Çocukluğumuzu özledim abi, beraber bayramda şeker topladığımız günleri özledim😢 Bu günlerde geçer abim.. Adana Kürkçüler kapalı cezaevinde yatmakta olan mahkumların ve Tüm cezaevindeki mahkumların Bayram'ını kutlarım.
Bedenimiz zindanlara kapatılacak kadar küçük olsada Onurumuz tarih yazacak kadar büyüktür.. ✌️
Elbet bir gün abim..
#Elbetbirgün
#Roje
#Şiyo
Abisiz bir bayram geçiren var mı?