Kendimi nasıl toplayabilirim?

Hshbsbah
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2-3 senedir bu haldeyim bu senenin başından 2016 1 ocak tan beri daha kötü oldum kendime hiç bakmiyorum, kilo alıyorum vücudum bozuluyor tıp olarak günden güne daha kötü oluyorum özgüveni dusuyor birazcık umudum olsa bile o da bundna gidiyor. Şimdi son sinifim ama çokmuş durumdayım. Klasik ergenlik şeyleri değil emin olun ben çoğu şeyin farkına varacak olgunluğa ulaştım hala ergenlikteyim ama neler döndüğünü biliyorum yani. Her neyse 9. sınıfta baya tipim iyiydi yaşıma gore özellikle.
Bunun nedeni 7 ve 8. sınıfta ergenlik yüzünden çok acılar çekmek. Tıp için neler yapmam gerektiğini anladım hani zor bir ders oldu ama sonunda cozdum. Her neyse şimdi benim sorum gorunusten ziyade icsel bir sorun kendime baksam bile vücudum yüzüm sacim vs iyi olsa da çok güzel ya da seksi bir kız arkadaşım olsa da memnun olmiycam gibi geliyor yani bunun nedeni açgözlülük değil sadece istediğim şeyler bunlar değil bana boş geliyor. ama bir yandan da kendimi salınca da rahatsız oluyorum okadar kötü duruma geldim ki çok yalnız oldum arkadaşım kalmadı (şuan yaşadığım yerde 5. senem taşındık biz 6. sinift 7yr buraya başladım o yüzden buradaki insanların arkadaşım olarak sevemedim )
Neyse ne oneriyorsunuz bana ha?
Güncellemeler
+1 yıl
12 yaşında taşındık baya arkadaşım vardı cevrem sosyal olarak aktivite vs ama sifirlabdi bende uyum saglayamadim zaten 8 ay dayanicam üni sınavından sonra gidicem burdan
Güncellemeler
+1 yıl
Abi biktim neler yaşadım diyeceksiniz onlar bend eklasin ama çok fazla şey yaşadım emin olun ona göre cevap verin çoğunuzun dayanamiycagi şeyler.
Kendimi nasıl toplayabilirim?