Şehidimiz Başçavuş Halis Özdemir hakkında ve rüyası (rüyası videoda) şehadet haberini alan kahramanımız?

Şehidimiz Başçavuş Halis Özdemir hakkında ve rüyası (rüyası videoda) şehadet haberini alan kahramanımız ?

Özel Kuvvetler Komutanı Tümgeneral Zekai Aksakallı'nın darbe girişimi sırasında, korumaastsubayı Başçavuş Ömer Halisdemir'i aradığı "Sana, vatanımız ve milletimiz adına tarihi bir görev veriyorum. Tuğgeneral Terzi vatan hainidir, isyancıdır. Onu, karargâha girmeden öldür! Bunun sonunda şahadet var. Biliyorsun seninle 20 yıllık beraberliğimiz var. Hakkını helal et" dediği belirtiliyor. Astsubay Halisdemir ise 'Baş üstüne komutanım, hakkım helal olsun. Siz de helal edin' demiş.

İddiaya göre darbeci general Semih Terzi, 10 kişilik koruma ekibiyle helikopter pistinden karargaha yürüyordu. Karargah binasının girişinde Özel Kuvvetler Komutanlığı Koruma Astsubayı Başçavuş Ömer Halisdemir tarafından durduruldu. Terzi ve korumaları,"Karargâha giremezsiniz. Zekai Paşa'nın emri" dedi.

Korumalar Halisdemir'i etkisiz hale getirmek istedi. Halisdemir ise tabancasını çekti ve darbeci Terzi'yi alnından vurdu. Halisdemir ise 10 koruma tarafından ateş edilerek 30 kurşunla şehit edildi.Bu adam hepimizi ağlattı. Gururumuz oldu şehidimiz. Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Allah hepimize hayırlı ölümler versin.

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

  • Vatan sana minnettar. Şehidimize Allah rahmet eylesin.

    0|0
    0|0
Yükleniyor... ;