Extacy'nin hayatınızı etkilemesi ne seviyede oldu?

Gizli Üye
Uyuşturucu ve uyarıcılar günümüzde önemli bir sorun. Alkol sigara fiyatlarının çok yüksek olması ve bu maddelerin pahalı olmayısı kolay temin edilebilmesi bence kullanımı arttırıyor. Benim ilgimi çeken nokta Uzun yıllarıdr extacy kullanıyorum. Tabiki alkol kullanırken sosyal içiciyim derler ya o seviyede. Ben olumsuz bir etkisini yaşamadım. sosyal hayatım işim ailem herşey idare eder seviyede hayatımdan mutluyum. Benim gibi yaşamış olanlar hatrı sayılır seviyede var mı? ya da ibretlik hayat hikayesini anlatıp bizi uyarabilecek birileri var mı? biraz sohbet etmek istedim.

Yanlız sadece kullananların yorum yapmasını tercih ederim. hayatında sigara alkol kullanmayan birinin içmesen ne olcak demesi gibi bir durum ortaya çıksın istemiyorum :)
Extacy'nin hayatınızı etkilemesi ne seviyede oldu?