Ailenizi seçme şansınız olsaydı nasıl bir aileniz olsun isterdiniz?

Beyaz_papatya94
Ailenizi seçme şansınız olsaydı nasıl bir aileniz olsun isterdiniz? Hani olur ya annesi babası anlaşamayan çocuklarına hayatları zindan eden annelik ve babalık dan yoksun olan kışler o çocuklar da imrenir mutlu aile yaşamına keşke benim de ailem böyle olsun derler.. Peki siz aileniz den mumnun musunuz?
Ailenizi seçme şansınız olsaydı nasıl bir aileniz olsun isterdiniz?