Kaynanam hep aramizda ne yapmalıyım?

Altı yıldır evliyiz. başlarda bu kadar kötü değildi ama gün geçtikçe eşim tam bir ana kuzusu oldu ne yapsak yanimizda olsun istiyor. bişey yapsak bir kaç gün sonra annesi ya da ailesi ile yapalim istiyor annesi ile planlar yapıyorlar Ben de mecburi uyuyorum planlara uymaz ya da fikrimi söylersem tartışma çıkarıyor hep annesi haklı hep annesi mazlum. kayinvalidem modern görünüşlü ve ben hiç birşeye karışmam modunda ama bu buzdağının görünen kısmı. Baska sorunlarda var artık ciddi ciddi ayrılmayı düşünüyorum ne olur akıl verin ne aile olabildik ne evliliği anladık eşim ve annesinin yüzünden bir aramızda yatmadigi kaldı. kaç yıl flört ettik aşık olduk hayal kurduk sonuç bu çocuğum da yok artık son noktadayız
.

1|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkıntılı bir durum gerçekten.
    Sorun eşinizden kaynaklanıyor. Onu çaktırmadan etkileyip kendinize çekmelisiniz.
    Ayrılmak bence en son düşünmeniz gereken şey olmalı.
    Severek evlenmişsiniz, yeniden aynı sevgiyi duyabileceğiniz bir başka insan karşınıza çıkmayabilir. Eşinizi ikna ederek mümkünse ailesinden daha uzak bir yere taşınabilirsiniz belkide..

1|0
    0|0
    • Bence çok geç, erkek anlayışlı olursa olur ama çok zor ana kuzusu olunca iş işten geçiyor. İlk başalrda tepkilerini koymaları lazımdı.

• @aliatabak121212 aman boşver yalan olsun keşke benimkide zamanında yalan olsaydı

• Evet ikincil sorun aman git gide uzaklaşıyoruz aramızdaki mesafe hergün büyüyor.
      Onun nasıl mutlu olduğu hakkında bir fikrim yok ben evin. aşçısı hizmetçisi oldum annesi ile onun yanında dolaşan bir varlık oldum benim konumum bu artık

En İyi Kız Görüşü

• En iyisini yaparsın kanımca

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen esinden cok kaynananin ustune dus bak esin bu durumdan skilacak ve sana igi duyacak atesi atesle sondur suanki durumundan cok daha kolay olcak dene

1|0
    0|0
    • Daha beter olmasın. kadın zaten sülük gibi yapışıyor kaçacak yer arıyorum bazen.
      Eşimle ikisi durumu iyice abartirsa

• Zaten yapismis olaylarin disinda olmassin esin otelenir gelin gibi diil kizi gibi olursun istediin gibi konusur kendine ayirdiin zamanlar goze batmaz gitmek istemedinde kabahat aranmaz gibi gibi.. ayrilcam diosun ne kaybetceksin kafan rahat olicak dene

• Hiç bir zaman olayların dışında olmadı zaten. dediğin gibi son bir şans olarak deneyebilirim. ama bunlardan olmaz

• Annesiyle ne kadar yakınsız mesafe olarak?

1|0
    0|0
    • Iki sokak var aramızda çok yakınız maalesef

• Eeee salaklık sizde, b*k mu var bu kadar yakın yere taşındınız. Benim ablamda boyle bir durumla karşılaştı ama "ablam" zamanında mudahale etti. Her gun kaynanasına gidiyordu, eşide evden çalışıyordu oda zorluyordu falan; yeter artık durun dedi. Eşine patladı once eşi anlayışla karşıladı, sonra seyrek olmaya başladı şimdi raları iyi şükür.

• Eşim baştan beri oturduğu yerden ayrılmak istemedi işi burada evde var o sebeple oturduk. bir ara hemen hemen hergün annesi bana geliyordu oturmaya daralttı beni açıkçası bu kaldım ve türlü bahanelerle ayağını biraz olsun kestim simdide durum bu eşim denge kuramiyor

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;