Sempatik sıcakkanlı biri mi , Sert acımasız biri mi olmak yarar insanlara👇👇👂 ?

20senelik hayatımın bir özetini çıkardığımda.4-5 farklı şehirde yaşamış, lise sona kadar 6-7 okul değişmiş ve gereğinden fazla insan tanımış biri olarak bir sonuca vardım. Sempatik iyi insanlar her ne kadar başta güzel karşılansada hiç şaşmadı acımasız sert insanlar hep el üstünde tutululur bu sadece sevgili olmak değil eş dost akraba herkeste böyle yani istisnasız tanık oldum şu kanaate vardım. Çok denedimde hiç bir zaman hiç bir insanla ilişkilerinde ipi bırakmıyacaksın ve sempatik sıcak davranmıyacaksın her zaman elin tetikte ciddi, sert olucaksın ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında...

Güncellemeler:
...
.,.

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Sert ve acımasız olmak her zaman kazandırmıştır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Sert ve acımasız

0|1
    0|0
  • sempatik olduk uzulen taraf olduk

0|1
    0|0
    • Değilmi şaşmıyor bu konuda çok ciddiyim yani ya ezik ya ezilen ya da ezilecek biri oluyorsun sadeclafta iyisin lafta seviliyosun ama gerçek bişey yok ardında sanırsam güçlü bir kişillik ortaya koymak insanları önüne seriyor cevap bu bence 😐

• Guven kaybini anlatmis sair burada. Size kim dedi insanlar mükemmel diye. Sahsen sempatik sıcakkanli insanlar benim icin daha değerlidir.

0|1
    0|0
    • Emin ol yeterince insan tanıdım artık umursamıyorumda kimseyi ama yaptığım bir geçmiş analizi beni buna yönlendirdi. Mesela ilişkilerimde ciddi, sert, acımasız, umursamaz başlarım kapıma kul köle olur sonra sempatik tatlı acıyan merhamet eden olurum yani tanıdıktan sonra değerini belirlerim ve herkese bu şekilde davranırım. İlk baştaki tavırlarım uyguladığımda çok mutluyum yani insanlar bu tarzda insanlara reğabet ediyor çok denedim 1-2-3-4-5-6... sonsuz kere hiç şaşmadı onların sevgisi saygısı umrumdadeğil sadece bu ikilemi çözemedim sebebini bilmiyorum ama artık şüphem yok o kadar düşün😐

• Guclu olmak/g örünmek konusunda ben de ben de benzer kanıyi taşıyorum. Sahsen açığımi kimseye vermemek gibi bir saplantim var. Mesele kendini bilen dogru insanlarla muhatap olmakta.

• Aynen zaten yukarıdaki konu buna dayanıyo birine ipleri verdinmi iş bitiyor dost ise kazık sevgili ise bir değişmeler aşağıdada bir çok bayan böyle olduğunu söylüyor demekki doğruymuş😐

• Sert acinadiz

0|1
    0|0
  • Katılıyorum hatta ben de bunu sormayı düşünmüştüm bir ara sen sordun iyi oldu
    Bence de öyle insanlara ne kadar sıcak, iyi samimi davransan da ciddi olanı daha çok seviyorlar onları anlamıyorum çünkü ben soğuk kibirli insanları sevmiyorum
    Düşünceme göre insanların soğuk ve gizemli olana ilgi ve merakı var sanırım

0|1
    0|0
    • Güçlü insanlara egolarıda güçleride yetmediği için saygı duyup seviyorlar hepimizi güçlü olanlara hayran değilmiyiz en başta ünlüleler. Ciddi sert vetemkinli duruş tabi abartılırsa kendini beğenmişe kaçar yahu olay şu mesela bir sıcakkanlı oldun bir espiri bir muhabet hemen eski haline dönücen yani ipleri bırakmıcan tam anlamıyla

• Liderlik diyorum başka hepsi yalan

• O senin görüşün saygı duyarım ki haklısın
      Ama sadece liderlik değil bende bunu diyorum

• deveye diken... der susarım

0|1
    0|0
  • sempatikk

0|1
    0|0
  • İnsanlara ne yapsan yaranılmıyor :/

0|1
    0|0
    • O zaman onlara insan muamelesi yapmayalım 😐

• İnsanlar hayvanlaşıyor zaten gittikçe haklısın :/

• Aman hepsinin canı cehheneme sinirimi bozmasınlarda ne yapayosalar yapsınlar

• acımasız ol mutlu yaşa

0|1
    0|0
  • Sert acimasiz ama sen istediginde olamazsin hayat seni oyle yapar zamanla..

0|1
    0|0
    • Evet bunu biliyorum şu an o haldeyim zaten kendim istemedim ben bu ikilemi çözemedim sadece neden buna reğabet oluyor onu anlayamıyorum.

• Zaten onun için olmam için hiç bir eksiğim yok yaptığının aynısını yaparım. Ama inançlı biriyim. Ne kadar ciddi ser olmak istiyor olsamda merhametsiz olamam insanların hatalarının sonuçlarını kendime yaşatmam. Kastım sadece biraz değişmek gereksiz duyguları ve sıcakkanlılığı çıkarmak tavsiyeleriniz için sağolun

• Rica ederim

• Sert kisilikler bence daha karakterli

0|1
    0|0
  • Adamına göre muamele derim başta sıcak ol sert insansa sert yumuşak insansa yumuşak aksi zaten o insanı ego dan uçurur 😊

0|1
    0|0
    • Herkese ölüm :D

• Sen yap onu tavsiye sana ben zaten yapıyorum 😊

• Çok iyi tespit basta tandigim insanlar bana nasıl davranırlardı ben otiritemi kaldırdım bir baktım harcamaya çalıştılar resmen

0|1
    0|0
    • Değilmi yahu çok ciddiyim bence %100'lük bir tez bende öyleyim mesela ciddisıkı olduğum zaman yahu kul köleler benden iyisi yok. Nezaman sempatikleş yani cıvıklaş az ciddiyeti bırak derdini anlat karşıdaki ayrı bir duruma giriyor senin hakkında ipi dvamlı elde tutmak gerekiyor bence, Hem şaşmıyor bu konuda çok ciddiyim yani ya ezik ya ezilen ya da ezilecek biri oluyorsun sade lafta iyisin lafta seviliyosun ama gerçek bişey yok ardında sanırsam güçlü bir kişillik ortaya koymak insanları önüne seriyor cevap bu bence

• Yahu bunu daha yeni düşündüm çünkü ilişkilerimdede aynı sorun var çok sıcak çok aşırı vıcık vıck oldumu olmuyor her zaman bir ağırlığın bir bilmediği yönün bir bilmediği tavırların olacak

• Aynen arkadaşım fazla güven verdin mi acimalari yok

• Sert

0|1
    0|0
  • Haklsın bendede hiç şaşmaz çok haklısın

0|1
    0|0
  • Sert ve acımasız olmak benimde hayatımda öğrendiğim doğrulardan biri

0|1
    0|0
  • Bir büyüğüm derdi ki ipleri hiç bir zaman elinden bırakma aslında çok haklıydı...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yumuşak olma ezilirsin sert olma kırılırsın

0|1
    0|0
    • Hocam benden büyüksün daha fazla tecrüben vardır eminim istisnasız diyorum bak yani hiç şaşmadı o kadar insandan bak mesela ünlü karşılaştırmaları bile soruyorlar sempatik murat bozmu sert ve ciddi burak özçivitmi ikiside yakışıklı ama burak özçivit deniyor mesele sadece sevgili değil yani bu bir örnekti. Yani sert ciddi umursamaz hepsibu toplumda reğabet görüyor

• laçka , serseri, zibidi gibi gezme çevrene saygılı ol da gerisi çok mühim değil

• O yerine göre değişiyo

0|1
    0|0
  • Sert olmak malesef

0|1
    0|0
  • Sert acimasiz olcan sempatik olman icin once paran olcak yoksa itici derker

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;