Bir erkek neden "evde misin?" Şeklinde mesaj atar merak ediyorum?

billursedef
Selam gençler bir saat önce eski bir arkadaşımla mesajlaşıyorduk ya hep mesajlaşmamızda evde misin gibi sorular soruyor uzun bir süredir bu sorunla yüz yüzeyim aşamadım gitti sürekli kaçıyorum neden böyle bir soruyor olabilir fikriniz nedir yani sevgilim olsa böyle kaçmam ayrıca geçen yıl baya bir sözlü telefon tacizine de maruz kaldım sebebi o yani :( sizce ne yapmalıyım?
Bir erkek neden "evde misin?" Şeklinde mesaj atar merak ediyorum?