Sevgilim bana seni öldüresiye döverim dedi altı saattir konuşmuyorum bide küfür etti?

Gizli Üye
Okula bu birgün gelmemişti hoca da yanıma yaramaz ve yaramaz olduğu kadarda abaza bir çocuğu oturttu. Yemin ederim başka yer olsa itiraz ederdim. Bu da sınıftakilerden öğrenmiş bu durumu. Bana amacın ne lan seni öldüresiye döver im dedi telefonda bağırdı bende yüzüne kapattım cevap vermeyincede pezevengin evladı hangi hadle bide cevap vermiyosun lan dedi. Ne yapmalıyım sizce?
Sevgilim bana seni öldüresiye döverim dedi altı saattir konuşmuyorum bide küfür etti?