Küpe takan erkek top mudur?

Sizce top mudur değil midir? Bence bir alakası yok küpe takmakla top olmanın. Ama Türkiye nasıl bu ikisini bağdaştırmış bilemiyorum. Sizce?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Başlığa gel ya ahahah :D
    Bende 1 sene civarı takmıştım tek kulağıma ama normal biriyim yani, bir sağlık problemim de yok çok şükür :)
    Türkiye'de insanlar nelerle neleri bağdaştırıyor, örnek versem kitap olur, bu bağdaştırma da çok normal. Milletin derdi bel altı olduğundan bizim ülkede.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Küpe takan ve kırmızı giyen erkeğe bakış açım nerdeyse aynıdır kendilerine gelsinler bir kızlar kırmızı giyer, kızlar küpe takar erkekler erkeksi şeyler giysin taksın

1|1
    0|0
    • Küpeyi anlarım da kırmızı da ne var

• La herneyse ya uzadı muhabbet.

• @Carlinhos Sonunda iyi günler

Erkekler Ne Diyor 39

• her kupe takan top olsaydı ulkede erkeklerın cogu top olurdu bence degıldır hem bu top lafı nerden aklına geldı boyle dddd

1|0
    0|0
  • Erkek Küpe takıyorsa, Top'un suçu ne yahu.,.. zaten sürekli tekme yiyip ordan oraya atılıyorlar..
    Bu devirde top olmak çok zor vala.. 50 bin kişi toplanım Top'un sürekli tekmelenişini izliyor..😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • ben normalde takmam ama günümüz toplumda işte medeniyetten yoksun geri kafalı eğitimsiz insanlarımız böyle küpe takanlara top oğlan diyolar oysaki bu takı zevkidir yani kimse kimse karışamaz elalemin derdi onları germemesi lazım omanlıdan bu yana bu küpe olyı var zaten..

1|0
    0|0
  • ben kendime yakıştırıyorum küpe takıyorum bana istediklerini diyebilirler ama feminen davranışlar gösteren erkekler üzerinden bu tür top, yumuşak gibi hakaret olarak kullanılan ifadelerin ortaya çıkması çok kötü bir durum.

2|0
    0|0
  • ne alakası var ya insanları giyim kuşam ve aksesuarlarına göre değerlendirmek kadar saçma bir olay yoktur

1|0
    0|0
  • Bence yakışmıyor. Yani genelde küpe takanlar (hepsi değil) biraz yumuşak yumuşak da konuşuyor. Konuşurken yuvarlayarak konuşuyorlar, davranışları bile etkileniyor.

1|0
    0|0
  • Toptur

1|0
    0|0
  • Alakası yok

1|0
    0|0
  • Ülkemizde kadinlara özgü olan bir takiyi takmak ben ce kadinliğa eğilimin başlangicidir.. bir kadinin tesbih sallamasıyla aynidir

1|0
    0|0
  • Bu ülkede erkeğin küpe takması pek hoş karşılanmıyor küpeyisağa ya da sola takma olayı var bide. Erkek sağ kulağa takarsa top olduğunu belli eder, eğer sola takarsa top olmadığını belirtir. Böyle bir durum da var :D

1|0
    0|0
  • Ne alakası var küpe kadın neden top olsun. Küpem yok ama böyle saçma şeylerde düşünmedim yakışan takar

1|0
    0|0
  • Sol kulağımda 2 tane delik var ve 3. deliği açtırmayı düşünüyorum. 1 ay sonra burnumu da deldiricem. Ve inan bu sitedeki çoğu erkekten daha fazla erkeğim. Toplukla gram alakası yok, bu insanın tarzına kalmış bir şey

1|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi

1|0
    0|0
  • Hoş değil

1|0
    0|0
  • Değildir

1|0
    0|0
  • Genel kanı öyle ama bece değiller

1|0
    0|0
  • Küpenin kendisine yakışmayan biri attı bence bu iddiayı ortaya :D Bence alakası yok

1|0
    0|0
  • on yakın bir tarz

1|0
    0|0
  • Aynen top aynen. Tüm erkekler ortak karar aldı tüm toplar küpe takıcak 😂 Komiksiniz harbiden.

1|0
    0|0
  • onun gibi bişeyy

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 29

• Top değildir de yumusaktır :)

1|1
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • :D ulan ulan soruya guldum yeminle :D

1|0
    0|0
  • Bu zihniyete sahip olanlar fena yobazdir.

1|0
    0|0
  • Yoo yakisan taksin tatli duruyor

1|0
    0|0
  • Osmanlı padişahı yavuz sultan selimin bile köle olarak görünmek için taktığı küpe fazla büyük olmamak şartıyla bence yakışıyor

1|0
    0|0
  • değil tabiki ama ben erkeklere yakıştırmıyorum küpeyi hatta kolyede o kadar güzel durmuyor genelde hoş görünmüyor bence ama bileklik iyidir

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Itici buluyorum yakistirmiyorum

1|1
    0|0
  • Hala bu sorgulanıyor mu çok ilginç

1|0
    0|0
  • Değil bence de çok abartıyorlar Osmanlıda bile yalanlar varmış sene bilmem kaç olmuş hala tepki var

1|0
    0|0
  • Hayir yakisiyor bence coguna

1|1
    0|0
  • Soruya çok güldüm, kahkaha attım hatta :D ne topu ya :D :D değildir.

1|0
    0|0
  • Küpe takan erkek bacımdır.

1|0
    0|0
  • Ne alaka ya, saçmalık. Ayrıca eşcinsellik için "topluk" gibi rezalet bir sözcüğü kullanmayın.

1|0
    0|0
  • Değildir

1|0
    0|0
  • Ne alaka ya eskidendi o

1|0
    0|0
  • Tercih meselesi ben beğenmem

1|0
    0|0
  • Top değildir böyle siniflandirmamak lzm ama işte sirf ozentilikten yapiyorlar hiç hoş durmuyor.

1|0
    0|0
  • Tüpe takmak topla alakalı değildir

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9
Yükleniyor... ;