7. sınıfta sevgili olan çocuklar hakkında ne düşünüyorsunuz😐?

7. ya da 8. sınıfta sevgili olup gezen çoğu çocuk var. Bu yaştaki ilişkiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O yaşlarda çok hızlıydım güzel bir duygu aşkla tanışmak

1|0
    0|0
    • Aşk denemez. Bence heves.

• Tabi ki aşk değil sadece bu tarz karşı cinsi ve duyguları tanımaya başlanan zaman o yüzden aşkı tanımak yazdım belki de ilişkileri tanımak yazsam daha doğru olurdu.

Erkekler Ne Diyor 31

• hepsi velet

1|0
    0|0
  • Benim de vardı sevgilim 7, sınıftayken. Hatta Ayşegül 8. sınıftaydı :) O zamanlarda sinemeya gidiyorduk bir de elele geziyorduk. Arada kötü notlarımızı birbirimize söyleyip ağlıyordukta Moda sahilinde :) Vayy be ne güzel günlerdi ya.

1|0
    0|0
  • Egleniyolar iste

1|0
    0|0
  • Çocuklar işte.

1|0
    0|0
  • Pek ilişki denilebileceğini sanmıyorum. Heveslenmişler o kadar. O yaştakiler sevgili olarak ne yapabilirler ki.

1|0
    0|0
  • İlk okul sevdiği, sevgilisiyle evlenenler var.. Ayrıyetten aklın kötülüğe en az çalıştığı en saf zamanların son demleri.. Herkesin hoşlandığı sevdiği sevgilisi olduğu zamanlar.. Çokta mühim enterasan bir şey değil..

1|0
    0|0
  • Benim arkdaslarim vardi oyle ya 7. sinifta cikmaya basladilar suanda nisanlilar yani yakindada dugunleri var Allah ayirmasin...

1|0
    0|0
  • kendilerinden büyüklere özenip birbirlerine aşık oluyorlar işte :)

1|0
    0|0
  • çok tv izlerlerse normal

1|0
    0|0
  • Ulke adina utanc verici

1|0
    0|0
  • 18 yıldır daha sevgılım sansımı s... :D

1|0
    0|0
  • ergenlik fazla duyguların dışa vurumu

1|0
    0|0
  • Benimde vardi o yaşta kiz teklif etmisti. Bende biraz dalga gecip kiza ayrilalim dedim. Sonra kiz okul bahcesinde ağladı hüngür hüngür. bir kaç sene önce o kızı gördüm yüzüme bile bakmadi:-)) Sizce içinde kalmis midir:-)

1|0
    0|0
    • bir amcamin oglu vardi sanırım 7. Sinid bile değildi. Kiz arkadaşı onlarq gelmis amcama size baba diyebilir miyim demişti:-)) Çocukluk ne güzel sey:-)

• Ben 7. Siniftayken millete küfredip toplarini aliyodum ne sevgililigi la yeni nesil cok hizli

1|0
    0|0
  • Şaşırıyorum arkadaş benim o zaman çıktığım tek şey teneffüstü 😐

1|0
    0|0
  • ana baba parasını bol bulmuşlar nasıl harcıyacaklarını bilemiyorlar zamanında 1 lira ile okula giderdim hey gidi günler

1|0
    0|0
  • Saçmalık

1|0
    0|0
  • Gelip geçici bir şey

1|0
    0|0
  • kaç yaşıma gelmişim kız eli değmemiş elime millet ortaokulda sevgili yapıyo

1|0
    0|0
  • m* onların yüzünden psikolojim bozulmuştu. sürekli öpüştürüyordum onları

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Saçma

1|0
    0|0
  • Yeni nesil çok hılı

1|0
    0|0
  • Sonrada pişman oluyorlar ya trip atmak nedir o yaşta ya

1|0
    0|0
  • Sevgili olmayı bırak evli olan vardı benim öğrencilerde. Roman vatandaşı. Erkenden evlendiriyorlar tabi resmi nikah değil. Az bşr başlık parası, sokakta düğün. Hepsi bu😊

1|0
    0|0
  • Saçma

1|0
    0|0
  • Çocuklar işte..

1|0
    0|0
  • Şu sevgilisinin soyadını feyste kendi soyadı yapanlar 😂😂

1|0
    0|0
  • :D okadar tv izlerse o olcak o değil de ben o zamanlar erkek gibiydim beni seven vardı birtanesini dövdüm hata 2 3 kişi hahaha :D

1|0
    0|0
  • Yıl dönümlerinde birbirlerine boyama kitabı falan mı alıyorlar eheuehu xd.

1|0
    0|0
  • Ergen ergenlik işareti

1|0
    0|0
  • O yaşlarda benim de vardı 😂 Utanırdım ama nedense yüzüne bile bakamazdım çok boktan bir durum

1|0
    0|0
  • 6. sınıfta her gün sevgili değiştiren bana bakmazsan o kızı döverim ben diyenler de tanıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;