Kızınız 10 yaşında size gelip ben kapanmak istiyorum dese cevabınız ne olurdu?

psicoach
hangi siyasi düşüncede olursanız olun hangi yaşam tarzına sahip olursanız olun hepsini bir kenara bırakın ve sadece anne-baba olun. kızınız bir akşam size geldi ve kapanmak istiyorum dedi. ne derdiniz?

kızınız 10 yaşında size gelip ben kapanmak istiyorum dese cevabınız ne olurdu?

Kızınız 10 yaşında size gelip ben kapanmak istiyorum dese cevabınız ne olurdu?