Evlendikten sonra eski kıyafetlere ne oluyor?

saçmabirkişilik
Hani bu nişan-düğün alışverişlerinde herşeyin yenisi alınıyor çoğunlukla. Mutfak eşyasından gelinin ev terliğine kadar. Sorum şu: Evlendikten sonra evlenmeden önce giydiğimiz kıyafetler'de alınıyor mu yeni eve yoksa kalıyor mu? Siz napardınız? Veya ne yaptınız?
Güncellemeler
+1 yıl
Burda soruya saçma diye atarlanan bay/bayanlara sesleniyorum: Bukadar saçmaysa cevaplamayın. Neymiş, Türkler'de böyle birşey yokmuş, Türkiye'de böyle bir âdet yokmuş. Arkadaşlar, ben atılır demedim. Sadece görülüyor ki, gayet baba evinde bırakanlar'da var. Herkesin görüşüne saygım var, goygoy dozaj.
Evlendikten sonra eski kıyafetlere ne oluyor?