Eşim köpek alırsan evi terk ederim dedi?

Arkadaşlar 13 yaşında bir kızım var 3 aydır köpek istiyor fakat eşim istemiyor sabah kalkar kalkmaz bana gelip söylüyor sürekli ağlıyor durup dururken ağlama krizine giriyor 3 ay böyle geçti ben kabul ediyorum aslında birde onu psikoloğa götürdüm yalnizliktan istiyor olabilir dedi arkadaşıda yok bu yüzden olabilir mi eşim de fazla baski yapiyor okuldan eve surekli zaten bir yere gitmiyoruz sizce de almalı mıyım fakat eşim alırsan evi terk ederim dedi geçen? Ne yapmalıyım? Siz benim yerimde olsanız?

Güncellemeler:
Kızım sorunlu zaten geçmişte baya rahatsızlık geçirdi psikolojik olarak da

1|1
1821

En İyi Erkek Görüşü

• Eşinizin, neden köpeği evde istemediği anlatirsaniz ? daha yapıcı öneriler sunulabilir.

Köpek yerine kediye izin verir ise Eşiniz , kızınız kediye de adapte olabilir, eviniz Bahçeli ise? Veya apt. ise? Bahçesine izolasyonu güzel bir kulube alarak veya yaptirarakta köpek sahibi olabilirsiniz, psikologla Eşinizin de konuşması gerekli, ancak esinizinde inadı veya psikolojik rahatsızlığı ve anlayissizligi var ise işiniz zor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Almayın. Hayvanı evde bir kişi istemedimi ona hep batar o hayvan ne yapsa batar.
    İkinci olarak o köpeği kızına değil, alıcaksan kendine aldığını düşün. Bakabilecek misin?
    Çocuk 13 yaşında, belki heves etti sadece sonradan sıkılacak ya da ilgilenmek istemeyecek.
    Ozaman sokağa mı atacaksınız?
    Köpek, kedi vs sizin sıkılan çocuklarınızın oyuncağı değildir.
    Evde istemeyen biri varsa veya siz bakamayacaksanız. Çocuk için almayın.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Köpekte çözüm değil aslında zamanla ondanda sıkılacaktır çünkü onun yerine çocukların gittiği güzel vakit geçirebileceği bir yazdırabilirsin belki ne biliyim müzik resim gibi

0|1
    0|0
  • Eşin istemiyorsa almayın köpek falan

0|1
    0|0
    • Bilemiyorum, ben de istiyorum aslında köpek almayi

• Köpek kostümü alın. Babasına giydirin. Cocuga da deyin köpek aldil diye. Böylece problem olmaz.

1|1
    0|0
  • Neden illa köpek? Hamster olabilir kuş olabilir tavşan olabilir seçenekleri değiştir yuva bu kolay kurulmuyor kızın bir köpeği. Unutabilir ama esin bu konuyu unutmayabilir

0|0
    0|0
    • 3 aydır aynı köpek cinsini söylüyor

• Bak kardeşim bak güzel insan. Bazı şeyleri güzelliklerinin yanında kötülüklerinden de söz etmek lazım. Mesela konuya sahiyi parçalayan aç kaldığında sahıh bini yüzünden yemeye başlayan ne biliyim insanlara saldıran köpeklerı de dahil edersen ya da köpeklerde ki hastalıklar ya da inşa. Vücuduna etkileri. İkna etmek için. Çocuğunu seç eşini değil o çocuğu sana veren zaten esin. Almazsan seni atamaz ya da satamaz ya anlıyorum psikolojik sıkıntılar da var ama yaklasimini secenekleri ve yöntemlerini değiştir

• Çocuğun istiyorsa alırdım her ne kadar evde köpek besleme taraftarı olmasamda eşinin de haklı olduğu taraflar var belkide titiz adamdır ya da ses gürültü istemiyordur

0|0
    0|0
  • Arayı bul, kedi al.

0|0
    0|0
  • Çocuk istiyor diye köpek mi alınır Allah aşkına yapmayın lütfen siz bir köpeğin sorumluluklarını biliyor musunuz? Sakın öyle bir şey yapmayın köpeğe yazık atacaksınız sonra sokağa eşiniz diyorsa bir bildiği vardır eşinizi dinleyin çocuğunuzu değil!!!

1|0
    0|0
    • Önceden de bir sürü psikolojik rahatsızlık sorun geçirdi o yüzden gitmiyorum fazla ustune

• daha farklı bir çözüm bulabilirsiniz farklı doktorlara gitmeyi deneyin bakın ben 30 yaşındayım 4 yıldır köpeğim var elimi kolumu bağlıyor bakımı çok zor işim dolasıyla sürekli şehir dışında olduğum için 4 aydır köpek otelinde kalıyor günlük 50 tl ödüyorum sırf sokağa atmamak için sırf ben onu aldım diye anlatmak istediğim köpek çözüm değil bugün köpek ister alırsınız yarın penguen ister 3 ay ağlar sonra penguen alabilecek misiniz? Farklı doktorlar ile çözüm bulmayı derim ben bir hayvansever köpek sahibi olduğum için bu yorumu yapma hakkını kendimde buldum. Teşekkürler

• Kuş alin sonra kus varken köpek olmaz deyin kiziniza kuşa alışır sever zaten

0|1
    0|0
  • Evet, yalnizliktan olabilir. Kizinle vakit gecirmeye bak zamanla unutur. Arkadas gibi davran ilerde duzelir

0|0
    0|0
  • evi terk ederim aşırı olmuş biraz ama evde hayvan beslemek pek iyi değil

0|0
    0|0
  • Peki neden terk ederim diyo ki

0|0
    0|0
  • kardeş valla kocan kabul etmıyosa ne dıyek kocanı mı dövek

0|0
    0|0
  • Kedisi olan bir arkadaş bul onunla samimi olsunlar o zaman istemez...

0|0
    0|0
  • 13 yaşında kızın var ama yaş aralığın 18-24 :D

0|1
    0|0
  • Kizinla arkadaş ol sende veya kedi papağan falan al

0|0
    0|0
  • Eşin kafayı yemiş ablacım.

0|0
    0|0
  • bahçeli bir evde beslemeniz her iki taraf içinde önemli

0|0
    0|0
  • Kedi al

0|0
    0|0
  • alma kocanı dinle

0|0
    0|0
  • bence sen eşini değiştir çok geç olmadan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Köpek alınmaz, arkadaş edinilir, aileye katılır.

1|1
    0|0
  • yanlıslıktan olabılır esınle konus ve ortak bır hayvan alın mesela kus fılan.. onemlı bır mevzu yanı.. tatlıya baglanamın yollarını bulmalısın..

0|0
    0|0
  • Bence çocuğunu değil eşini psikoloğa götürmeliydin. :)

0|0
    0|0
  • Esin bunu söylüyorsa kendine baya güveniyor demektir. çapkın bir adam olabilir dikkat et. bence onemli olan çocuğun psikolojisi. köpeği alın. köpeklerin dostlugu insanlarinkisinden daha iyidir. ama 1 2 ay sonra geri vereceksiniz hiç girişmeyin böyle islere. sonuçta onların da duyguları var.

0|0
    0|0
  • Kardeş yapın o zaman. Ne kadar bencil eşin

0|0
    0|0
  • Bence almamalisin evde bir kişi bile köpeği istemediği zaman büyük sıkıntı oluyor köpek açısından, bizim evden biliyorum

0|0
    0|0
  • Köpek veya kedi çok problemli olur. Ama bahçeniz varsa köpek alın bence. Ama apartman dairesinde oturuyorsanız kuş alın derim size. Kedi ve köpek çok tüy döker ve bir kıl karaciğerinize kaçar ise hayatını felç olur!

0|0
    0|0
  • Onun yerine kedi alın bence eşinede söyle bu fikri kızında kediye alışır belkide

0|0
    0|0
  • Kedi alın

0|0
    0|0
  • Eşiniz de çok anlayışsızmış o da babası bu çocuğun yanı biraz anlayış gösterebilmeli alın karşınıza uzun uzun konuşun

0|0
    0|0
  • Bilemed i mya ama yasi kucuk biradaha buyusun oyle ali n derim arkadasi yoksa ondan olabilir bide bakamasa o kopek nolucak oda oyuncak degil sonucta

0|0
    0|0
  • 😂😂😂😂😂😂 o eşini ya

0|0
    0|0
  • Bahçede besleyen kulübe yapin

0|0
    0|0
  • Oyuncak köpek alın yerine ya da muhabbet kuşu

0|1
    0|0
  • Nereye terk ediyor çok simartmişsin onu. Belliki çocuğun kendini yanlız hissediyor. Hayvan sevilmezmi ya. Vereceğiniz iki lokma mama.

1|0
    0|0
  • Kuş al muhabbet kuşu😊
    Konuşmayı öğretirsin kızım filan de ikna et.

0|0
    0|0
  • Benim babam da aynen boyle dedi ve annemle ayrilma esigine geldiler. Sonra biz de ortak bir cozum bulduk guinea pig besliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;