Gizli Numaradan Arayıp Şarkı Dinletmek Nedir Lan?

Yıllar Önce Ben Kolejdeyken Bana Bir Kaç Defa Yapmışlardı.. :D

Bugün Öğle Yemeğinden Sonra Biri Aradı Açtım Efendim Dedim! Cevap Yok.. Aloooo Dedim (Biz Türkler Gibi..) Yine Cevap Yok! Tam 777 Sülalesinin Halini Hatırını

#GizliNumaradan Arayıp Şarkı Dinletmek?
Soracaktım ki Bir Anda Müzik Sesi Başladı Neyse Dinlettiği Parça..

(Recebim Sevdim Deliler Gibi)

Sonuna Kadar Dinledim. Çünkü Benimde Ara Sıra Parçalarını Dinlediğim Bir Adam.. :D

Belkide Numaramın Hepsi Aynı Rakam Diye Aramış Olabilir.

Gizli Numaraya Kapat Demeyin Bazı Sebeplerden Ötürü Mecburum Kapatamam..

Parça Bitince Telefonu Kapattım Bir Kaç Defa Aradı Durdu şu an İçin..

#SizHiçBöyleBirşeyYaptınızmı?

Ya da

#SizedeBöyleBirŞeyYaptılarmı?

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @EskiKurtlardan @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NikotinKolik @pilav_ustu_az_kuru_2 @turgay2 @UntilTheGrave @Zibidi_Gonzales_06

@adıyook @Alooğ @ayfonuolmayangörl @BulutlarİyikiVar @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

• Ben de Yapmıştım..
    A seç
  • Ben Yapmadım Ama Bana Yaptılar.
    B seç
  • Ben Ne Yaptım Ne de Biri Bana Yaptı.. :D
    C seç
  • Hem Yaptım Hem de Bana Yaptılar.. :D
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
187

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Arayan kesin Karadenizliydi. Beni arasalar kapatırdım şahsen.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• Ne yalan soyliyim ben de yapmadm değil ama şarkı dinletmedm tabi sade gizliden aradiklarim oldu :D bana yapılmazdi pardon bir arkim vardı o çok isletti beni mesajla felan pislik :D hatirladm şimdi lisedeyken

0|1
    0|0
  • Sevgilime bu şarkıyı dinlettim bayıldı https://m.youtube.com/watch?v=AJtDXIazrMo
    Birde bu deliliği bir ben yapmıyormuşum buna da sevindim

0|1
    0|0
  • ben yapmadım hiç yani... o zaman bile çocuk gibi bulurdum ama bri arayıp ahmet kaya dinletmişti bana fena değildi şarkıda olay saçma... ne bilim hala saçma bulurum

0|1
    0|0
  • Gizliden aradilar ama ses çıkarmadılar hic :D

0|1
    0|0
  • Ben ne yaptım ne de biri bana yaptı :) hattım gizliye kapalı. Ayrıca istense gizli numara bulunmuyor mu?

0|1
    0|0
  • Bana canlı müzik dinlettiler gazinoda solist şarkı söylerken hoşuma gitti eskidendi tabi

0|1
    0|0
  • Yapmadım da yapanımda olmadı :/

0|1
    0|0
  • Yok oyle egzantrik hayranlarim :)

0|1
    0|0
    • Olmasın Bence.

• Senin Anlamak İstediğin Gibi İma Etmediysem? Malum TÜRKÇE Lastik Gibi Ben Şimdi Bu Yazılanları Her Yere Çekebilirim..

• Siz bilirsiniz..

• Asdfghj :D Boş zamanlarımda hep yaparım, bana da yaparlar ama :D

0|1
    0|0
  • Ben genellikle. açmam da bir kere açınca kahkaha atmışlardi. Arkadaslarima pis pis şeyler. söyleniyo falan. Ne zevk aliyolarsa

0|1
    0|0
  • Ay sonunda dakikam kalınca yaptığım bir şey. 🙈🙈

0|1
    0|0
  • yapan olmadi ama biz genelde karga sesimizle soyluyoruz veya baska seyler haha :D

0|1
    0|0
  • Yapmadim. yapilmadi daa. oyle bir sey yasandiys da unuttum hatirimda yok. sizin kalbinizi calack hatun daha annesinin karnindan dogmadi bence.

0|0
    0|0
  • Yurtta kalırken yapmıştık 😂 Ortam varsa ve sıkılıyorsan yapıyorsun işte, pişmanım 😅

0|1
    0|0
  • Beni de tanımadığım bir numara aramıştı şarkı dinletiyo bende sen kimsiiinn polisi arıyom haa falan saçma sapan triplere girmiştim meğerse arkadaşım doğum günüm için sürpriz yapmak istemiş siz siz olun benim gibi tepkiler vermeyin :D

0|0
    0|0
  • Abi sen niye herşeyi böyle ballandıra ballandıra anlatıyorsun, detaya, şarkıyı koyup, beni özelden arayıp şarkı dinlettirdiler diyebilirdin. Her sorunda, etiketler taglar falan?

1|0
    0|0
  • telefonum gizli numaraya kapalı o yüzden yaşamadım kimseyede yapmadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben mektup yazıp kapısının önüne koymuştum sevdiğim kızın birkaç kez ama o zamanlar telefon olmadığı için şarkı dinletememiştim :)

0|1
    0|0
  • Yaptılar :)

0|1
    0|0
  • Çok yaptım

0|1
    0|0
  • denk gelmedim

0|1
    0|0
  • Dostum ben 7-8 yaşına geldiğimde rastgele numara çevirip Vestel'den buzdolabı kazandınız gibisinden şeyleri gayet resmi bir şekilde söyleyerek fake atıyordum , şarkı dinletmedim ama trolleme yapmıstım :D

0|0
    0|0
  • Ne yaptım ne yaptılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...