Annem telefonumu karıştırdı benden habersiz. Nasıl davranmalıyım?

neverlandy
Telefon kilidini açık unutmuşum. O arada da konuştuğum bir çocuk mesaj atmış. Annemi mesajlarımı okurken buldum. Ailem muhafazakar. Bu arada 20 yaşındayım. Çocukla kötü bir konuşmam yoktu fakat bir yerde 'gel ayaklarımı ısıt' gibi şeyler söylemiştim. Annem de muhtemelen okudu. Ben gelince zorla aldım elinden telefonumu. Ama annem artık sana güvenmiyorum falan dedi. Arkadaşlar napabilirim lütfen yardım edin. Ağlıyorum hem annemi üzdüğüm için hem de böyle bir şey yapmasına tahammül edemiyorum.
Annem telefonumu karıştırdı benden habersiz. Nasıl davranmalıyım?