Her insan ikinci şansı hak eder mi?

sıla-
Sizce her insan ikinci şansı hak eder mi? Bu insan arkadaşınız, eşiniz, sevgiliniz, akrabanız vs vs. herhangi biri olabilir? Yoksa aynı senaryoyu tekrar yaşamak istemiyorum bu yüzden hak etmez diyenlerden misiniz?
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar soruyu genel sordum, benimle bir ilgisi yok. Yalnizca cevabini merak ettiğim bir soru :)
Güncellemeler
+1 yıl
Çoğunuz işin içinde ihanet olmadığı sürece ikinci şansı hak eder düşüncesindesiniz, doğru bir yaklaşım :) Ama ihanet dışında da çok büyük hatalar var bence. Bunu da göz önünde bulundurmalısınız :)
Her insan ikinci şansı hak eder mi?